برنده جایزه اسکار بازیگر تام هنکس و ریتا ویلسون تست مثبت برای coronavirus در استرالیا

صادر شده در: ویرایش:

برنده جایزه اسکار بازیگر تام هنکس و همسرش, بازیگر ریتا ویلسون باید هر دو تست مثبت برای coronavirus در استرالیا, این بازیگر گفت: در توییتر.

تبلیغات

هنکس گفت که او و ویلسون که هر دو 63, مورد آزمایش قرار گرفتند در استرالیا, جایی که او در حال کار بر روی یک فیلم پس از آنها احساس خستگی و درد با تب خفیف.

“به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای coronavirus و به ترتيب مثبت” هنکس گفت: در صدای جیر جیر.

فیلم ستاره گفت که او و ویلسون خواهد بود “آزمایش مشاهده شده و جدا شده” تا زمانی که مورد نیاز است.

این زوج برای اولین بار عمده ایالات متحده مشاهیر شناخته شده به قرارداد COVID-19. Coronavirus آلوده بیش از 1 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

“نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده” هنکس توییتی.

هنکس حال سفر به استرالیا برای شروع فیلمبرداری یک فیلم آینده درباره الویس پریسلی. او مجموعه ای به بازی پریسلی مدیر سرهنگ تام پارکر در برادران وارنر تولید.

“ما آگاه شده است که یک شرکت عضو از ما الویس از ویژگی های فیلم است که در حال حاضر در حال پیش تولید در Gold Coast, Australia, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19,” برادران وارنر در بیانیه ای گفت: بدون نام بردن از فرد است.

“ما در حال همکاری نزدیک با مناسب بهداشت استرالیا سازمان برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس مستقیم با فرد است.

“بهداشت و ایمنی شرکت ما اعضای این است که همیشه اولویت ما است و ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از هر کس که با این نسخهها کار بر روی محصولات ما در سراسر جهان” استودیو گفت.

این برادران وارنر در بیانیه ای اشاره نمی کند هنکس.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر فیلمبرداری در این پروژه خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به این بازیگر بیماری است.

زن و شوهر, پسر چت در زمان به Instagram می گویند او تا به حال صحبت با پدر و مادر خود را بر روی گوشی و که هر دو خوب بودند و هیچ دلیلی برای نگرانی عمده است.

“آره درسته پدر و مادرم رو coronavirus. دیوانه گفت:” در یک پیام ویدئویی. “آنها حتی که بیمار است. آنها نگران آن, آنها در حال انجام است اما آنها در حال رفتن را از طریق لازم است اقدامات احتیاطی سلامت بدیهی است.”

هنکس برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای نقش خود در سال 1994 در “فیلادلفیا” که در آن او نقش یک مرد زده با ایدز و “فارست گامپ” در سال بعد. ویلسون به نظر می رسد در این فیلم به عنوان “بی خوابی در سیاتل” و “عروس فراری”.

Coronavirus آلوده بیش از 121,000 مردم در 118 کشور در حالی که بیش از 4,300 مردم فوت کرده اند با توجه به این ویروس با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. در ایالات متحده حداقل 37 نفر کشته شده اند از بیماری های دستگاه تنفسی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>