اسکار: ‘The Irishman’ اعتصاب به عنوان Netflix شبکه دو برنده

Netflix را “ایرلندی” را زده در اسکار یکشنبه شب با وجود آن 10 نامزد.

مارتین اسکورسیزی وسیع سه و نیم ساعت در یک گانگستر زندگی دریافت 10 جایزه اسکار نامزد شده در Jan. 13 و آمد دور دست خالی یکشنبه شب.

“The Irishman” در حال حاضر پیوست پنج عناوین این مبلغ به اسکار snubs hall of fame که آمار دو چهره نامزد, اما زخم با هیچ چیز در این مراسم جوایز. که فهرستی است که به رهبری استیون اسپیلبرگ “رنگ بنفش” و هربرت راس “نقطه عطف” که هر دو موفق به دریافت 11 نامزد. “The Irishman” در حال حاضر می پیوندد سه نفر دیگر از فیلم اسکورسیزی “دار و دستههای نیویورک” برادران کوئن’ “True Grit” و David O. Russell را “American Hustle” — با 10 نامزد و بدون برنده است.

Netflix نیز مبارزه کرد و به شدت برای “ازدواج داستان” بود که نامزد شش اسکار و برنده یکی برای لورا درن برای بازیگر نقش مکمل زن. این پرچم در حال اهتزاز مشبک دو جایزه اسکار برای برنده شب از جمله بهترین فیلم مستند برای “American کارخانه.”

“The Irishman” starrred سازمان ملل متحد نامزد رابرت دنیرو به عنوان فرانک Sheeran یک اوباش آمار مردی که شد محرم از Teamsters رهبر جیمی Hoffa (با بازی Al Pacino). این فیلم اقتباس شده از “من شنیده ام شما رنگ خانه” چارلز برانت را در سال 2004 کتاب. Netflix برداشت سنگین $175 میلیون برگه صرف مقدار قابل توجهی در د پیری فن آوری است که اجازه می دهد تا ستاره بازی بسیار جوانتر نسخه از شخصیت خود را.

محبوب ترین ها در انواع

به عنوان کوتاه فصل جوایز پیشرفت, چشم انداز برای “ایرلندی” کاهش نیافته است. آن بسته بود در های اصلی را نشان می دهد — در گلدن گلوب, خم شدن جایزه DGA جایزه PGA جوایز WGA جوایز و صنایع دستی جوایز. خود را یک جایزه برای بهترین فیلم آمد از هیئت ملی نقد و بررسی back on Dec. 3. با شتاب به عنوان 92 جایزه اسکار آن شده اند که یک سورپرایز برای “ایرلندی” که برنده جایزه اسکار شد.

بود خشم را در برابر Netflix یک عامل در بسته است ؟ سرویس جریان بوده و پایان بخشیدن به کسب و کار و مضطرب در رابطه با شرکت کنندگان. سال گذشته بهترین عکس برنده “کتاب سبز” به جای Netflix بکشد “رم” تعبیر شده است به عنوان جلوه ای از آکادمی اعضای ناراحتی بیش از دادن پرچم در حال اهتزاز جایزه برتر پس از “رم” تا به حال محدود اکران قبل از پخش این فیلم یک ماه بعد. “The Irishman” با استفاده از همان تاکتیک باز در انتشار محدود در Nov. 1 با هیچ grosses گزارش به دنبال دیجیتال جریان در Netflix بکشد در Nov. 27.

“The Irishman” نامزد بهترین تصویر برای تولید اسکورسیزی دنیرو جین روزنتال و اما Tillinger Koskoff. اسکورسیزی همچنین دریافت بهترین کارگردان نود نهم نامزدی اسکار را برای اسکورسیزی به عنوان یک مدیر ساخت و او را بیشتر نامزد زندگی مدیر در آکادمی تاریخچه. او برنده یک بار برای کارگردانی “رفتگان.”

Pacino and Joe Pesci شد نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد دسته. آن Pesci سومین نامزدی پس از “گاو خشمگین” و “رفقای خوب” که او برنده این جایزه در سال 1991. آن Pacino نهم نامزدی خود برای اولین بار پس از “بوی خوش زن” در سال 1993 زمانی که او برنده تنها جایزه اسکار.

استیو Zaillian, شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی پنجم نامزدی. او برنده برای 1993 را “فهرست شیندلر.”

فیلمبردار رودریگو پریتو دوم خود را دریافت کرد اسکار نامزدی دوازده سال پس از او nommed برای “Brokeback Mountain.”

طراح صحنه و لباس سندی پاول و دریافت 15 نامزدی همراه با کریستوفر پترسون خود برای اولین بار. او تا به حال برنده این رده برای “شکسپیر عاشق” “هوانورد” و “ویکتوریای جوان.”

Thelma Schoonmaker دریافت هشتم نامزدی برای ویرایش بستن او با مایکل کان. او برنده دسته سه بار.

باب شاو و رجینا گور دریافت اسکار برای طراحی و تولید. پابلو Helman, لئوناردو Estebecorena, Nelson Sepulveda-Fauser و استفان Grabli نامزد شدند برای جلوه های بصری. آن Helman سومین نامزدی پس از “جنگ ستارگان: حمله کلونها” و “جنگ دنیاها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر