‘Outlander’ روکش: هر کس می یابد و خود را گرفتار بین دو آتش سوزی’

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای “میان دو آتش” قسمت دوم “Outlander” فصل 5.

آخرین قسمت از “Outlander” قطعا زندگی می کردند تا به آن قسمت عنوان به عنوان چند شخصیت خود را گرفتار “میان دو آتش.” مهمترین جیمی (Sam Heughan) موجود خود نیاز به یک تصمیم گیری دشوار در چهره مردان به او یک بار سعی به ارائه یک خانه.

آنچه در آغاز همه چیز بود که رگولاتور رهبری Murtagh (Duncan Lacroix) کشیده برخی از زبان مردان به خیابان ها به تار و پر آنها را به عنوان مجازات برای اعمال مالیات آنها احساس بی جا بود. گاهی اوقات در دوران مدرن از آن آسان است برای فراموش کردن آنچه tarring و feathering در واقع به این معنی بود اما خیلی وحشیانه به تماشای.

پس از این حادثه جیمی و سرهنگ ناکس (Michael Xavier) مواجه سه اسیر تنظیم کننده که فقط اتفاق افتاده بود و سه مرد به چه کسی جیمی ارائه یک محل در فریزر ریج در فصل 4. جیمی سعی کردم به مردان می گویند که Murtagh Fitzgibbons قرار داده و آنها را به آن تلاش برای صرفه جویی در آنها را از مجازات شدیدتر اما آنها نمی خواهد به پایین و یا به خود شخص تنظیم کننده. هنگامی که یکی از آنها تف در ناکس چهره ناکس چاقو او را با شمشیر خود و مرگ او در کف زندان با دست خود بسر برده است.

جیمی گفت که ناکس بود اقدام در دفاع از خود, اما او بدیهی است که بیمار نیاز به بازگشت مردی که اعدام کسی بدون محاکمه. دو نفر دیگر دستگیر Highlanders نیز شوکه شده در این به نوبه خود از وقایع.

به ناکس اندکی از اعتبار او احساس بدی در مورد آنچه که او انجام داد — اما که تغییر نکرده این واقعیت است که وجود دارد هیچ عدالت برای تنظیم که کشته شد در حالی که دست خود را بسته بود. بنابراین تحت پوشش تاریکی شب که جیمی مخفیانه به زندان عذرخواهی به دو نفر دیگر تنظیم و اجازه دهید آنها را به فرار. او استدلال می کرد به آنها که باعث شد “حفظ زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است” و این بود که مهم تر از هر کس دیگری شود. اما قبل از تنظیم کننده های سمت چپ آنها گفته جیمی که Murtagh بخشی از tarring و feathering چیزی او را غمگین برای شنیدن.

بعد ستوان ناکس گفته جیمی که او نیاز بیشتر مردان — آنهایی که جیمی نام در عروسی بود نه به اندازه کافی. نیاز به جمع آوری درست و شبه نظامی جیمی چپ ناکس و گفت که بازگشت با یک گروه آماده به کار نبرد.

از آن آسان است برای دیدن است که جیمی در یک دوره برخورد برای داشتن را انتخاب کنید — هموطنان خود پرتاب کردن یوغ بریتانیا و یا نگه داشتن سوگند خود را به فرماندار و تاج هر دو است که می تواند با قرار دادن عزیزان خود را در معرض خطر است.

در ضمن Brianna (سوفی Skelton) نیز خودش را بین دو آتش گرفتار در توجه به راجر (ریچارد رنکین), نوزاد خود را, و این واقعیت است که استفان کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) هنوز زنده بود. در واقع با وجود سخت رفتن از آن او تا به حال در 1770s Brianna تا به حال حتی در نظر گرفته رفتن به 1970s. اما راجر اعتماد به نفس بود که هنگامی که آنها می دانستند که کودک Jemmy می تواند در زمان سفر آنها را به بازگشت به آینده به عنوان یک خانواده است. آن را ایجاد یک بیت از یک معما برای تازه ازدواج کرده.

راجر آنها را دیدم که ماهی از آب در گذشته در حالی که Brianna در نهایت احساس او پیدا کرده بود ، راجر استدلال کرد که آن را بیش از حد خطرناک در گذشته برای آنها به ماندن وجود دارد اما Brianna نمی بینم آن است که راه. وجود خطرات در 1970s فقط تا آنجا که 200 سال در گذشته او استدلال کرد به علاوه او می تواند خودش را به ترک پدر و مادر او.

جالب است بدانید هنگامی که راجر گفته کلر (Caitriona Balfe) در مورد نگرانی های خود را در او با او به توافق رسیدند. او می خواست آنها را به بازگشت به دهه 1970 تا مبادا چیزی شبیه به یک عفونت کشتن نوه اش به دلیل وجود دارد هیچ آنتی بیوتیک ها در 1770s. اما این همه مسئله تا زمانی که آنها می دانند که اگر Jemmy می توانید سفر خود را از طریق سنگ.

در ضمن کلر در بر داشت خودش رو خود معمای چون او از جان گذشته برای استفاده از دانش خود را از مدرسه پزشکی برای کمک به مردم از فریزر Ridge اما نه تنها دانش خود را به نظر می رسد ترسناک به آنها نیز آنها هرگز او را مشاوره و یا درمان چرا که او یک زن است.

در واقع یک مرد نیاز به یک ساده آپاندکتومی درگذشت چرا که همسر او نیست او را به کلر به زودی به اندازه کافی. (همسر نیز با عجله خود را به مرگ همراه با cockamamie درمان thetime خون-اجازه و جیوه قرص.) بعلاوه, برخی از زنان محلی صحبت در مورد درمان یک پسر جوان را سوزاند با دادن او را در سنت جیمز پودر زیرا که آنچه یک دکتر محلی گفت: آنها را به انجام — و از آنجا که پودر شد همان چیزی که پادشاه جورج استفاده می شود. اما سنت جیمز پودر حاوی آنتیموان که سمی است با اثرات شبیه به مسمومیت با آرسنیک.

جالب اینجاست که هنگامی که کلر به آنها گفت که این کار یکی از آنها گفت: “شما می توانید تصور کنید اگر آن کشف شد پادشاه بود مسموم شدن توسط خود پزشک?”

که در واقع ممکن است دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد. یک سال 2005 تجزیه و تحلیل انجام شده بر روی برخی از جرج سوم پادشاه مو پیشنهاد کرد که پزشکان خود را ممکن است تشدید خود ارثی porphyria با ناخواسته مسمومیت با آرسنیک. جورج porphyria چیزی بود که باعث شد او درد جسمی و روانی ناتوانی و در نهایت مرگ او در سال 1820.

به هر حال زمانی که کلر سعی در هشدار دادن به زنان در مقابل با استفاده از سنت جیمز پودر آنها را رد کرد و او را به عنوان “جریمه شفا دهنده” اما نه “آموخته پزشک” و کلر را از خود نشان دادند خویشتن داری با نه گفتن به آنها را در نقطه. او به جای دیگری پیدا خیابان به آنها برسد.

کلر شروع به نوشتن کردن پایه درمان و راهنمایی برای مهاجران تحت پوشش آن از “دکتر Rawlings” مرد که کیت پزشکی جیمی برای او خرید. او در حال رفتن به توزیع آنها در طول خط الراس و او نیز شروع به تلاش برای ایجاد پنی سیلین.

علاوه بر کلر خودش را یک شاگرد در قالب Marsali (Lauren Lyle) است که یک تغییر از کتاب اما یکی است که نشان می دهد نویسندگان فکر خواهد بود علاوه بر این جالب به اقدام در فریزر ریج.

“Marsali یک انتخاب قطعی و بدیهی به کلر را شاگرد و ما می خواستیم به Marsali بیشتر به دلیل انجام Lauren Lyle شگفت انگیز” تهیه کننده اجرایی Maril دیویس می گوید انواع. “هنگامی که شما کردم چنین گروه دریافت نمی کنید برای دیدن Marsali و فرگوس به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید از آنجا که شما در حال تلاش به همه زمان داستان. و ما فقط احساس این بود که چنین چیزی طبیعی برای او.”

باید آن را سرگرم کننده به تماشای Marsali و کلر با هم کار کنند — چرا که آن را واقعا خنده دار که کلر نشان داد به Marsali که آقای Farish بود در تابوت آنها فقط به خاک سپرده شد و دوم به دلیل مملو ارتباط کلر تا به حال با Marsali را Laoghaire (Nell Hudson). که ایجاد سطح دیگری از تنش بین دو نفر از آنها.

در نهایت در قسمت تا پایان دارد زیرچشمی نگاه کردن از آنچه Stephen موتور شده بود تا به: او ظاهرا در نظر گرفتن بخشی در یک باشگاه مبارزه از انواع شرط بندی در دعوا. زمانی که دیگر قمار باز خشم کلاه سر گذاشتن آنها جنگیدند و کلاه سر گذاشتن وحشیانه قطع مرد و حتی پس از انسان به همراه داشت. کلاه سر گذاشتن و سپس گفت: به این دلیل او نمی کشتن این مرد آشکار شد به “تنظیم یک مثال بهتر” از آنجا که او را “پدر در حال حاضر.” او سپس ملبس به کت قرمز و مجموعه ای خاموش. آن را کاملا یک پایان شوم.

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>