‘Outlander’ روکش: ‘ابدی ستایش’ کاهش می یابد و فصل 5 عمل کردن

SPOILER ALERT: آیا خواندن نگه دارید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای قسمت پنجم از فصل 5 “Outlander” با عنوان “همیشگی ستایش.”

قبل از فصل پنجم والاتر از “Outlander” تهیه کننده اجرایی Maril دیویس صحبت با تنوع در مورد چالش های تطبیق “آتشین صلیب” از Diana Gabaldon کتاب که در آن فصل است و بر اساس توجه به کندتر از داستان سرایی و کمتر لحظات tentpole عمل است. “این خنده دار از همه کتاب این است که من تا به حال در سخت ترین زمان خواندن بیش از یک بار” دیویس گفت: در آن زمان. “حتی [دیانا] هنگامی که من به او صحبت کرد در مورد آن فکر می کنم او احساس می کند به همان شیوه. من فکر می کنم برای بسیاری از افراد, ‘آتشین صلیب’ کمی متفاوت است. هنوز هم شگفت انگیز, اما من فکر می کنم ما یک زمان به چالش کشیدن تطبیق این یکی.”

پنجمین قسمت از فصل 5 “Outlander” با عنوان “همیشگی عشق” بود که یک مثال خوب از این کندتر نام تجاری از قصه گویی: این قسمت متمرکز بر رشد شخصیت پس از عمل احساس مانند آن را به ارمغان آورد و اولین عمل از فصل ،

محوری که در حال حاضر در این قسمت با جیمی (Sam Heughan) که در زمان مردان از براونزویل و ملاقات با سرهنگ ناکس (Michael Xavier). پس از ورود او تعجب به یاد بگیرند که فرماندار ترایون (Tim Downie) صادر کرده است عفو برای رگولاتور — همه آنها به جز Murtagh (Duncan Lacroix). این یک ترفند حیله گر در فرمانداری بخشی زیرا نه تنها آن را بدوزید اختلاف میان رگولاتور به عنوان کسی که خود را قبول عفو و کسی که می خواهد به نگه داشتن مبارزه اما برخی از آنهایی که می خواهند خود را رضایت ممکن است در نظر به Murtagh ،

جیمی همچنین متوجه شدند که ناکس فرستاده بود برای زندان رول از Ardsmuir. تفکر او این بود که برخی از Murtagh را زندانیان دیگر ممکن است به پنهان شدن او, بنابراین اگر آنها می تواند نام خود را, آنها ممکن است قادر به ردیابی Murtagh پایین. جیمی البته نمی توانستم اجازه ناکس دیدن Ardsmuir پرونده به دلیل آن را می توان نشان داد که Murtagh یک فریزر و جیمی بود که در زندان با او.

بنابراین زمانی که ناکس دعوت جیمی به بازی شطرنج و یک نوشیدنی قبل از جیمی مجموعه ای خاموش را به خط الراس جیمی اعتراف به بودن در زندان رول و گفت: ناکس که Murtagh است که خود را پدرخوانده است. جیمی سپس از او پرسید یدکی Murtagh چون Murtagh یک مرد خوب گفتن ناکس که او بیش از حد یک مرد خوب است. ناکس خودداری کردند در تمام این به وضوح احساس خیانت کسی که او فکر او بود ، او گفت: جیمی او بود که او را دستگیر و پس از جیمی فشرد او قرار داده و او را در تخت خود را و سپس شروع به یک آتش سوزی و بسته دودکش به طوری که آن را می خواهم نگاه ناکس در اثر استنشاق دود در خواب خود را.

به عنوان جیمی تضعیف کردن به شب با فرگوس (Cesar Domboy) او در بر داشت Adso گربه در کوچه و خیابان. به عنوان خوانندگان کتاب می دانید Adso میآید بسیار زودتر در این کتاب پس از آن خوب بود تا در نهایت ببینید که کمی fuzzball نشان می دهد.

در خط الراس کلر (Caitriona Balfe) مشغول رسیدگی به بیماران خود را. او پنی سیلین آزمایش در نهایت به همراه داشت برخی از نتایج قابل استفاده به طوری که او قادر به انجام tonsillectomies در Beardsley, دوقلو (هر دو با بازی پل Gorman) هر چند او هنوز هم عصبی زیرا هیچ تضمینی وجود دارد وقتی که می آید به مواد مخدر و جراحی.

این بود intercut با فلش بک به کلر در presentt زمانی که او از دست رفته بیمار — خوشگذران اسکاتلندی به نام گراهام Menzies (Stephen McCole) — از آنجا که او تا به حال یک پنی سیلین آلرژی است که نشان نمی دهد تا زمانی که آنها آزمایش او را برای آن. آن بود در نهایت نشان داد که فرانک (Tobias Menzies) بود و در حال حاضر مرده این زمان در بوستون. (آیا شما فکر می کنم گراهام نام فریاد به فرانک و portrayer پس از او وجود ندارد به ایجاد یک سورپرایز ظاهر cameo مانند او در قسمت هفتم از فصل 4?) Menzies’ مرگ چیزی بود که موجب کلر را دیده به لندن که مایل به لذت بردن از تمام وقت او می تواند با دختر او. اما آنجا بود که آنها در نهایت در مورد کشیش ویکفیلد مرگ و پس از آن ملاقات راجر (ریچارد رنکین) بود که چگونه کلر در نهایت می دانستم که او می تواند پیدا کردن جیمی زنده در گذشته است.

صحبت از راجر او در سراسر گوهر که استفان کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) به Brianna برای Jemmy و به رسمیت شناخته شده آن از زمان خود را در کشتی با کلاه سر گذاشتن. او دیوانه در Brianna (سوفی Skelton) برای نه گفتن او کلاه سر گذاشتن او را دیدم و به او صحبت کرد حتی بیشتر ناراحت زمانی که مشخص شد در طول استدلال خود را که او هنوز هم فکر کلاه سر گذاشتن بود Jemmy پدر.

اما پس از یک قلب به قلب با کلر که در طی آن مادر خود را در قانون به او برخی از مشاوره خوب در مورد چگونه نکته مهم در خانواده خود را هنگامی که دیده شد این بود که بری “احساس امن و دوست داشتنی شده توسط هر دو پدر و مادر او” راجر گفت: Brianna که هیچ چیز در مورد کلاه سر گذاشتن اهمیت. اما پس از آن بری کاهش یافته است, بمب, به او که کلاه سر گذاشتن هنوز زنده بود. راجر بود مشخصه متزلزل به شنیدن این اخبار اما او تصریح کرد که هیچ چیز اهمیت داشت که آن را به کلاه سر گذاشتن چون به عنوان به زودی به عنوان آنها می دانند که اگر Jemmy می توانید در زمان سفر آنها در حال رفتن به خانه است.

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>