‘Outlander’ روکش: ‘شرکت ما حفظ’ پیدا جیمی و کلر در قهوه ای, خانوادگی, درام,

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای قسمت چهارم از فصل 5 “Outlander” تحت عنوان “شرکت نگه می داریم.”

پس از ترسناک نشان می دهد در Beardsleys’ کابین در هفته گذشته “Outlander” قسمت کلر (Caitriona Balfe) و جیمی (Sam Heughan) خود را رفتن به خارج برای پیوستن به شبه نظامیان با یک نوزاد در دو. آنها با راجر (ریچارد رنکین), Fergus (Cesar Domboy) و بقیه از مردان در براونزویل که در آن تمام جهنم شکسته بود ،

این همه آغاز شده که یکی از جیمی مردان بني اسرائيل مورتون (Jon Tarcy) بود امر با آلیشیا قهوه ای (آنا برنت) دختر لیونل قهوه ای (Ned Dennehy) و خواهرزاده ریچارد براون (Chris Larkin) مردان برای آنها براونزویل نامگذاری شده است. پدر او مخالف نه تنها به خاطر Alicia و بني اسرائيل نبودند اما همچنین به خاطر او از دست رفته را در جهیزیه او را نامزد وعده داده بود ،

بنابراین هنگامی که راجر Fergus بني اسرائيل و شبه نظامیان آمد و سوار به شهر لیونل و مردان خود شروع به تیراندازی به آنها را خواستار آنها به نوبه خود اشعیا بیش از آنچه که او انجام داد به لیونل دختر. راجر تلاش برای ایجاد صلح با شکستن جیمی ویسکی, اما پس از آن او بود که به لیونل که خود را حل و فصل شد مورد نیاز برای ارائه به شبه نظامیان است. لیونل خودداری کرد و گفت: Roger خوش شانس بود مردان خود را تا به حال کشته اشعیا برای آنچه که او انجام داد.

بنابراین پس از آن لیونل حاضر به ارائه به مبارزه و هنوز هم می خواستم به انتقام دقیق در بني اسرائيل اما راجر نیز موفق به از دست دادن برخی از جیمی شبه نظامیان عضو در این فرآیند است. آنها را تأیید نمی کند از او با قرار دادن سلاح های خود را و تلاش برای دلیل با لیونل و آنها به سمت چپ. بنابراین چیزهایی که در دولت هنگامی که جیمی و کلر سرانجام رسید.

راجر پر جیمی در بر آنچه اتفاق افتاده و جیمی wryly پرسید: “چه شد شما را به انجام زمانی که ویسکی زد؟” راجر گفت: “من امیدوار بودم شما خواهد رسید قبل از آن.”

جیمی به راجر یک بیت از یک پانسمان کردن در او چگونه وضعیت به کار گرفته هر چند آن را واقعا به نظر می رسید مانند راجر بود و انجام بهترین خود را. به هر حال جیمی اصرار داشت که اشعیا ازدواج با آلیشیا و این زمانی بود که آن بیرون آمد که اشعیا در حال حاضر ازدواج کرده است. جیمی لباس پوشیدن و بني اسرائيل را به عنوان به خوبی, اما پس از آن او قطع او را سست و به او اجازه دهید اجرا به طوری که لیونل و مردان خود را نمی خواهد او را بکشند.

زمانی که لیونل مردان یافت می شود که اشعیا فرار آنها می خواستم به او را شکار کردن و کشتن او اما جیمی آنها را متوقف کرد. او به آنها اطلاع داد که اگر آنها پیدا کردن و کشتن اشعیا جیمی و شبه نظامیان را بکشند لیونل و مردان خود را به عنوان خائن به تاج.

در نهایت ریچارد توافق برای ارائه به مردان برای شبه نظامیان و او و جیمی دست تکان داد اما همه چیز بسیار نزدیک به خط خارج توسط Alicia و بني اسرائيل بار دیگر.

آلیشیا جلب اعتماد به کلر که او باردار بود و کلر سعی کردم به او اطمینان که همه چیز خوب خواهد بود اما آلیشیا آنقدر محزون در از دست دادن بني اسرائيل و بودن با کودک است که او سعی کرد خودش را بکشد. خوشبختانه او از دست رفته و فقط به پایان رسید تا تیراندازی خودش در بازو. نشانه بني اسرائيل بازگشت جایی که او گفته جیمی که او و همسرش خیلی ناراضی بود و او در عشق با آلیشیا. جیمی آورده بني اسرائيل به او و دو نفر از آنها فرار با هم در ساعت اندکی از صبح در حالی که جیمی ارائه یک حواس پرتی برای آلیشیا, خانواده, توسط, تبدیل اسب خود را سست و در جهت مخالف از جایی که اشعیا و آلیشیا فرار کرد.

در حالی که همه این ها که قرار بود با براونز کلر را مدیریت برای پیدا کردن یک مادر شیرده یکی از قهوه ای دختر به نام لوسیندا (Muireann قهوه ای) برای کمک به خوراک فانی نوزاد دختر. او به عنوان بازگو داستان چگونه آنها آمد به نوزاد کلر در بر داشت که او را “دکتر Rawling راهنمای” به اساسی بهداشت و مراقبت های بهداشتی به پایان رسید تا گرفتن منتشر شده در broadsheets. اما آن را نمی تواند صدمه دیده است به افراد بیشتری مطلع در مورد امن شیوه های پزشکی.

بعد آلیشیا مادر مگ (سارا Belcher) مطلع کلر که Lucinda خود تولد نوزاد نارس و مرگ او به طوری که او ارائه شده به Browns نگه داشتن نوزاد و کلر به توافق رسیدند. اما او جابجا یک مشکل برای یکی دیگر از زمانی که او در بر داشت که Kezzie را (پل Gorman) لوزه ها بودند که آلوده به عنوان برادر خود لوزه ها بودند هفته گذشته است. او نیاز به عمل جراحی اما کلر نمی تواند انجام آن را در این زمینه با هیچ تجهیزات یا پنی سیلین بنابراین او و دوقلوها مجموعه ای برای بازگشت به فریزر ریج. جیمی گفت: Roger او خواهد بود رفتن با آنها را به عنوان اسکورت.

کلر نیز تا به حال برای گفتن جیمی در مورد ترتیبات او برای نوزاد است. او کمی غمگین در ابتدا به دلیل این بود که او و کلر را فرصتی برای بالا بردن یک کودک با هم, اما او در نهایت دیدم که ترک نوزاد با براونز شد بهترین راه حل است.

در Ridge, Brianna (سوفی Skelton) در بازگشت از سفر به شهر و سکه در داخل Jemmy را لگنچه. خانم اشکال (سارا ذغال سنگ) گفت: این یک ایرلندی که آمد و به نام Jemmy خوش تیپ و سپس به او سکه. دیده را ترمیم و سفت چرا که او می دانست این بود که احتمالا استفان کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) و او تا به حال هر کس حرکت می کند به خانه بزرگ به طوری که آنها می تواند امن تر در حالی که جیمی و راجر دور بودند.

آن شب Brianna نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد کلاه سر گذاشتن. در توقف قلب دنباله او بیرون رفت و به دریافت برخی از چوب و هنگامی که او آمد پشت Jemmy رفته بود. وحشتزده بری زد, حدود, خواستار او در حال رشد به طور فزاینده ای وحشت زده و گفتن Marsali (Lauren Lyle) که “او او را گرفت.” Marsali البته تا به حال هیچ ایده که بری در مورد صحبت شد و موفق به پیدا کردن Jemmy پنهان کردن یک کمد.

او بعدا در خواست بری چرا او خیلی ترسیده بود گفتن بری که او شنیده است Bree داشتن کابوس در شب. بری سعی در ضربه Marsali خاموش اما Marsali باز کرد تا به او در مورد اینکه او چگونه با استفاده از دعا هر شب که چیزی وحشتناک اتفاق می افتد به پدرش که او را ضرب و شتم و مادر و خواهر خود در همه زمان ها. او احساس او او را کشتند چرا که او می خواست برای آن خیلی سخت اتفاق می افتد اما Brianna به او گفت که او نمی او را بکشند که اجازه Marsali نوبه خود در اطراف و می گویند که تفکر سخت در مورد چیزی باعث نمی شود آن را درست است. به نظر می رسید برای اطمینان Brianna هر چند Marsali واقعا نمی دانم که کل داستان در اینجا و بری احتمالا حق را به ترس از کلاه سر گذاشتن.

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>