‘Outlander’ روکش: چرا Jocasta احساس می کند آن را ‘بهتر است به ازدواج از سوختگی’

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای قسمت ششم از “Outlander” فصل 5 تحت عنوان “بهتر است به ازدواج از سوختگی.”

این هیچ راز است که Maria Doyle Kennedy یک بازیگر با استعداد — اما اگر کسی نمی دانم که قبل از آنها در حال حاضر پس از تماشای “Outlander” در آخرین قسمت “بهتر است به ازدواج از سوختگی.” محوری عمل این هفته بود Jocasta است (کندی) عروسی به Duncan Innes (Alastair فیندلای) در رودخانه اجرا است که به معنای آن است که زمان به بحث در مورد “فرانسوی طلا” یک کلید طرح نقطه از رمان “آتشین صلیب.”

در یک فلاش بک دیدیم که چگونه Jocasta و همسرش هکتور کامرون (کریستوفر بون) بودند که در اجرا پس از یعقوبی شورش به پایان رسید در نبرد Culloden. آنها تا به حال در اختیار داشتن یک جعبه طلا ارسال شده توسط پادشاه لویی پانزدهم فرانسه برای کمک به چارلز استوارت شورش علیه تاج و تخت بریتانیا. اما طلا وارد خیلی دیر برای کمک به, پس, Hector Jocasta و دختر خود را Morna (روزی گراهام) در تلاش بودند تا آن را به دیگر دختران’ املاک و سپس فرار به امریکا.

اما آنها متوقف شد توسط برخی از Redcoats و در بن بست هکتور به طور تصادفی به ضرب گلوله کشته شد دختر خود را. او به کشیدن Jocasta, گریه و جیغ, بازگشت به حمل و نقل به طوری که آنها می تواند به ایجاد یک اجرا برای آن را ترک Morna بدن دروغ گفتن در کنار جاده ها است. Jocasta دیگر دو دختر نیز کشته شدند که گذاشته زباله به شهروندان اسکاتلندی پس از قیام شکست خورده.

که بخشی نازل شد بعد از آن در گفتگو با Murtagh (Duncan Lacroix). او آمد برای دیدن Jocasta قبل از عروسی خود را به درخواست او برای او صبر کنید اما او گفت که او نمی تواند — “شما نمی توانید تقصیر من برای که مایل به صرف زمان من سمت چپ با یک مرد خوب یک مرد که تنها باعث خواهد شد شادی من.”

او اذعان کرد که در حالی که Murtagh نیز یک مرد خوب که می خواستم به او را خوشحال بخشی از تمرکز خود را بر روی رگولاتور’ شورش. گفتن او را در مورد دختران Jocasta گفت که او از دست داده و همه چیز را به خاطر او از شوهر مرحوم هکتور یعقوبی وسواس و او نمی خواهد از طریق آن دوباره. بنابراین آنها راه جدا با Jocasta بدیهی است که حامل مقدار زیادی از غم و اندوه در قلب او برای همه کسانی که او از دست داده بود.

در ضمن جیمی (Sam Heughan) در نهایت گفت: کلر (Caitriona Balfe) که استفان کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) هنوز زنده بود و او سعی به استفاده از اشراف زاده فیلیپ وایلی (کریس دونالد) که اتفاق افتاده بود در رودخانه اجرا برای عروسی, برای به دست آوردن دسترسی به کلاه سر گذاشتن.

کلر این طرح برای وایلی به جیمی به ویسکی کسب و کار با موتور. متاسفانه وایلی شد نفرت انگیز لوت و اشتباه کلر توجه برای علاقه عاشقانه, حمله به او در اصطبل. هنگامی که جیمی بر آنها آمد و پانچ وایلی که به نظر می رسد به پایان خود را با کلاه سر گذاشتن. جیمی اما پیشنهاد کرد که او و وایلی قمار برای آن — هر چند او slyly wagered کلر عروسی حلقه از فرانک در برابر وایلی باارزش stallion, لوکاس.

کلر وحشت زده شد و به جرم این که جیمی را بخواهید به قمار فرانک حلقه متهم جیمی از انجام این کار برای خود غرور و افتخار است نه از هر نوع عدالت برای Brianna (سوفی Skelton). او به او گفت که اگر او قرار بود به خطر فرانک حلقه او باید پیش بروید و خطر هر دو از حلقه های عروسی. آن را واقعا به نظر می رسد بسیار غیر حساس از جیمی به درخواست کلر برای فرانک حلقه هنگام که حلقه به طور غیر مستقیم مسئول Brianna تجاوز به عنف در وهله اول — به یاد داشته باشید او را دیدم کلاه سر گذاشتن آن و تلاش برای به دست آوردن آن را به عقب از او و این زمانی بود که او به او حمله کردند.

به هر حال جیمی ضرب و شتم وایلی در کارت و زمانی که وایلی شد parejo جدی در مورد از دست دادن اسب خود را جیمی پیشنهاد کرد که وایلی می تواند نگه داشتن اسب اگر او را راه اندازی جیمی ویسکی کسب و کار با موتور. وایلی به توافق رسیدند. به جشن (?), جیمی و کلر سکس در اصطبل. واقعا این بیشتر در مورد کار کردن سرخوردگی خود را با هر یک از دیگر — کلر بود هنوز عصبانی در مورد جیمی درخواست برای حلقه در حالی که جیمی هنوز عصبانی است که کلر مراقبت زیادی در مورد فرانک حلقه. آنها در زمان آن را در هر یک از دیگر در قالب برخی عصبانی مقاربت در مقابل غرفه. اما حداقل آنها تا به حال یک راه برای رسیدن به موتور در حال حاضر.

و صحبت از کلاه سر گذاشتن بینندگان رو یک نگاه اجمالی از او نشسته در میخانه با کوئینسی Arbuckle یک مرد آشنا با Jocasta حقوقی معاملات. دیدن او قبل از عروسی Jocasta امضا بر مالکیت رودخانه اجرا به کودک Jemmy به طوری که دانکن Innes نمی خواهد هر گونه ادعا می کنند به آن; Jocasta شد و مستغلات نگهبان تا Jemmy از سن آمد. آقای Arbuckle شد ضروری به این اطلاعات و او اطلاع داد که کلاه سر گذاشتن او در حال حاضر صاحب رودخانه اجرا شود.

پشت در فریزر ریج راجر (ریچارد رنکین) و بری فکر رفتن آنها به یک نسبتا آرام هفته در خانه از آنها تصمیم خود را برای حضور در عروسی. اما هنگامی که گروهی از ملخ سر راه خود راجر سریع فکر کردن در مورد روشنایی اسموکی آتش سوزی به درایو ملخ دور موفق به نجات ریج محصولات کشاورزی, درآمد او احترام مستاجران. آن را در واقع کاملا خوب کمی subplot نمایشگاه frontier زندگی — اگر چه با همه صحبت از کلاه سر گذاشتن و او در حال حاضر دانستن در مورد Jemmy را ارث بری و راجر احتمالا نمی خواهید برای لذت بردن از صلح و آرامش برای بسیار طولانی است.

در نهایت در پایان این, قسمت, فرماندار ترایون (Tim Downie) مطلع جیمی که تنظیم کننده گرفته نشده بود رضایت صحبت در مورد آنها در هفته گذشته قسمت و قبل از او در سمت چپ را بیش از این باشند در نیویورک ترایون می خواستم برای قرار دادن قیام یک بار و برای همه است. بنابراین جیمی دستور داده شد به دوباره سوار ارتش خود را و آماده شدن برای نبرد.

به نظر می رسد هیچ کس می تواند لذت بردن از صلح بسیار طولانی!

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>