‘Outlander را’ سوفی Skelton در Brianna PTSD مادری در فصل 5 (گران)

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای فصل 5 والاتر از “Outlander” تحت عنوان “آتشین صلیب” جریان در حال حاضر در Starz برنامه.

در فصل 5 والاتر از “Outlander” Brianna (سوفی Skelton) می شود تایید چیزی بینندگان مشکوک پس از فصل 4 آخر — که متجاوز خود را Stephen کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) موفق به فرار از زندان و قبل از آن منفجر شد و در حال حاضر در اجرا. این امر باعث Brianna به یک فلاش بک به او تجاوز به عنف است که چیزی که او هنوز هم در برخورد با حتی قبل از اینکه او متوجه شد که کلاه سر گذاشتن زنده بود.

“این یکی از چیزهایی است که من واقعا می خواستم تا مطمئن شوید که ما نمی از دست دادن بینایی از طریق فصل” Skelton می گوید انواع مختلفی از Brianna مبارزه با استرس پس از سانحه پس از حمله به او. “حتی گاهی اوقات هنگامی که آن را در نوشتن من مطمئن شوید که به ما چشمک می زند از بری ، در فصل 4 بری همیشه بسیار خوب و نما و مخاطبان واقعا نمی دانم Brianna بسیار خوبی است. این تنها زمانی بود که ما در آن لحظات آرام با دیده خود است که ما باید به آن را ببینید که او چه احساس شد. در فصل 5 در حال حاضر که مخاطب می داند که او را خیلی بهتر از ما می دانید آنچه او را به رفتن را از طریق تمام وقت است. بنابراین آن را آسان تر برای قراردادن آن در عملکرد دانستن که مخاطب احساس Bree احساسات.”

Skelton می گوید Brianna درد را آشکار خود را در یک راه در این فصل که “توقف او در خواب [و] به او اعتماد مسائل است.” او توضیح میدهد: “او jumpier.” و این درد است “هنوز هم به مراتب برجسته تر از او اجازه به هر مخاطب یا خانواده اش,” او اضافه می کند.

“این قطعا نقش در طول فصل به خصوص زمانی که او پیدا کردن برخی از اطلاعات است که آن افزایش مییابد و به نوعی او را طول می کشد بازیابی یک نمایشگاه چند گام به عقب.”

چه Brianna نوبت به راحتی و حواس پرتی است که تمرکز بر جوان پسر Jemmy. Skelton می گوید که “Jemmy رفاه و تقدم” بیش از هر چیز دیگری به خصوص پس از فوت “است که در واقع تقریبا یک مادر تنها با راجر کردن مبارزه با جیمی.”

چه وزن بیشتر به شدت در Brianna ذهن است که “حفاظت از Jemmy” از موتور به دلیل احتمال وجود دارد که کلاه سر گذاشتن است Jemmy را پدر بیولوژیکی و در حال حاضر ممکن است بخواهید به در Jemmy زندگی به ویژه پس از او به Brianna گوهر گرانبها به استفاده از مراقبت از Jemmy. که حرکت به نظر می رسید مانند “چیزی کاملا عاری از نفس پرستی و ظاهر مناسب و معقول” در آن زمان می گوید: Skelton اما این زمانی بود که هر دو Brianna و کلاه سر گذاشتن فکر کلاه سر گذاشتن مرگ قریب الوقوع بود. در حال حاضر که او هنوز هم در خارج وجود دارد, موتور, نشان دادن سکس, مهربانی, مورد Jemmy طول می کشد و نه کمرنگ شوم.

“[گوهر] گذاشته یک نوع بذر در او که کلاه سر گذاشتن ممکن است در واقع می خواهم چیزی برای انجام با Jemmy او ممکن است بخواهید به در آمده و پیدا کردن Jemmy” می گوید: Skelton. “پس برای دیده آن ترس است که او می تواند در اطراف. ترس است که موتور می تواند بسیار نزدیک به خط الراس در هر لحظه [و] فقط باعث می شود او حتی jumpier تر از او بود.”

ریچارد رنکین که نقش Brianna شوهر راجر و مرد است که افزایش Jemmy که آیا او کودک را پدر بیولوژیکی یا نه گفت که کلاه سر گذاشتن زنده بودن تاثیر می گذارد راجر دولت از ذهن نیز هست. راجر احساس می کند مانند یک “ماهی از آب r” در 1770s رنکین می گوید اما دانستن که کلاه سر گذاشتن است که هنوز هم یک تهدید برای خانواده اش اسپرز راجر به یاد بگیرند که چگونه برای محافظت بهتر از آنها است.

“تهدید کلاه سر گذاشتن انگیزه راجر بود بهتر بود بیشتر مجهز شده و این چیزی است که ما می بینیم آشکار به عنوان فصل می رود,” او توضیح می دهد. “این واقعیت که او بلندی در سایه کافی است آن را واقعا اسپرز راجر به انطباق با زمان دوره است.”

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>