‘Outlander را’ سوفی Skelton در احساس ‘لایه ترحم” برای کلاه سر گذاشتن ‘رحمت باید دنبال من’ (گران)

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای “رحمت باید دنبال من” 10 قسمت از “Outlander” فصل 5.

بینندگان که با آن آشنا هستند Diana Gabaldon “Outlander” سری کتاب بودند و به صورت کاملا تعجب در تازه ترین قسمت “رحمت باید دنبال من” از آنجا که عمل شروع به پریدن کرد به آینده به ششم رمان و پیچیده کردن یک داستان است که در رفتن برای دو فصل.

در “رحمت باید دنبال من” Brianna (سوفی Skelton) ربوده شد توسط استفان کلاه سر گذاشتن (Ed Speleers) گرفته و به خانه خصوصی او در Ocracoke جزیره جایی که او تصمیم گرفت که آنها می تواند یک خانواده با “خود” ،

“[نویسندگان] احساس می کردم که چرا کلاه سر گذاشتن این بلندی حضور تمام راه را از طریق [در این فصل] پس از آن اگر شما نمی آن قرار دادن شما رو همان چیزی که اتفاق می افتد بعدی فصل” Skelton می گوید انواع. “این خوب بود برای قرار دادن آن را به بالا و در حال حاضر ما می تواند حرکت کند در سال آینده است.”

در بسته بندی است که داستان نشان می دهد گیر نسبتا نزدیک به حوادث این کتاب است. در حالی که مبارزه با کلر (Caitriona Balfe) و سکس در ساحل, کلاه سر گذاشتن زدم Brianna ناخودآگاه و او از خواب بیدار شد در یک خانه عجیب و غریب و آشفته و ترسیده. اما Skelton می گوید که در یک نقطه نیز وجود دارد رفتن به یک سوال از بچه های Jemmy ایمنی نیز هست.

“او از خواب بیدار و وحشت از من به دام افتاده در اینجا با این هیولا است که مادرم زنده است ؟” و سپس در ابتدا Jemmy واقع در ساحل با ما. Jemmy و لیز شد و قرار بود در ساحل با کلر و Brianna و در واقع گرفته شده از اسکریپت بنابراین حداقل Brianna می داند که Jemmy تا حدودی امن در آن لحظه ای که او از خواب بیدار می گوید:” Skelton. “اما او از ترس تاریخچه رفتن به تکرار خود است. موتور این هیولا و این واقعیت است که او خوب است و حتی بیشتر نگرانکننده برای او و وجود این احساس نمی دانستند که او به حال حمله با چنگال و او فقط به دام افتاده در این قفس است.”

به عنوان Skelton قرار می دهد آن را کمی سورئال چگونه آرام موتور بود, بازیگری مانند او و Brianna بودند به مقصد به هم و بالا بردن فرزند خود را. او به نظر نمی رسد به درک که چرا بری ممکن است ترس از او.

“او را نمی بینم تجاوز به عنف به عنوان یک چیز بد” Skelton یادداشت ها. “او مانند ‘:و همکاران را هم در حال حاضر ما یک بچه!’ او هیچ ایده آنچه که او انجام داد.”

این همه وحشتناک تر برای Brianna چرا که او تا به حال به بازی همراه با بازی او برای خودش خرید زمان برای فرار.

“به عنوان به زودی به عنوان او می یابد که او می داند Jemmy نام او واقعا بزند به” من قصد دارم به بازی موتور بازی,” او توضیح می دهد. “او در تلاش برای قرار دادن در این ظاهر و عمل مانند او نمی تواند او را تحت تاثیر قرار, اما او نه یک ادم سفیه و احمق و او آگاه است که اگر او پرس که بیش از حد سخت او می تواند انجام کامل 180 و تبدیل به هیولا. بنابراین او تلاش برای قرار دادن بر روی صورت شجاع.”

بخشی از “بازی” Brianna مجبور شد برای بازی بود, آموزش کلاه سر گذاشتن how to be a gentleman. مانند بسیاری از تعاملات خود را تا به حال دو معنی — از جمله هنگامی که کلاه سر گذاشتن نگران بود Brianna فکر می کنم کمتر از او و او گفت: “من نمی توانستم فکر می کنم کمتر از شما.” Skelton می گوید او سخت کار می کرد برای کسانی که لحظات آشکار به مخاطبان بلکه ظریف به اندازه کافی است که شما اعتقاد دارند کلاه سر گذاشتن نمی گرفتن.

“هنگامی که او می گوید:” من نمی توانستم فکر می کنم کمتر از شما او را می بیند آن را به عنوان یک تعریف. بنابراین او در تلاش است تا خود را در سمت خوب و این شجاع لحظات و من می خواستم به عبارت آنها را در راه که در آن مخاطب در دست نیست اما کلاه سر گذاشتن ندارد” Skelton می گوید. “این یک خط خوب به آج. این کوچک speckles شجاعت اما آنها باید نقاب چرا که اگر او را هل می دهد بیش از حد سخت در کل وضعیت می تواند تغییر کند و در حال حاضر او فقط نیاز به بازی بازی خود را و کشف کردن راهی برای فرار است.”

بخشی از خرید خود برخی از زمان بود Brianna لکه بینی یک کتاب و تظاهر به خواندن “موبی دیک” به کلاه سر گذاشتن. “موبی دیک” تا به حال حتی نوشته شده است اما آن را باز کرد تا یک گفتگو که در آن کلاه سر گذاشتن صحبت در مورد او تکرار کابوس غرق شدن و چگونه او تا به حال هیچ دوستی ندارد چرا که آنها تا به حال همه به او خیانت. Skelton می گوید مخاطب نباید احساس گناه اگر آنها احساس بریدن از ترحم برای کلاه سر گذاشتن در آن لحظه — به دلیل Brianna انجام داد.

“در آن لحظات کوچک شما نمی تواند کمک کند اما احساس او شده است از طریق برخی از چیزهای بد ساخته شده است که او عمل راه او کل طبیعت در مقابل تربیت چیزی است. او در آن لحظات از ترحم بیش از همدردی,” او می گوید.

هنوز Skelton فکر نمی کند که بهانه کلاه سر گذاشتن رفتار در همه.

“Brianna شده است از طریق چیزهای بد, هم, و او نمی انجام هر یک از این هیولا همه چیز,” او می گوید.

با وجود مقدار کمی از ترحم Brianna احساس ممکن است برای کلاه سر گذاشتن او در نهایت سعی کردم به بوسیدن او و او نمی تواند از ماسک او نفرت که منفجر کردن کل جدول کلمات متقاطع. کلاه سر گذاشتن و سپس سعی در فروش Brianna به مرد دیگری اما سپس توسط جیمی (Sam Heughan) راجر (ریچارد رنکین) و کلر موفق به وارد و ذخیره کنید از جدید خود را اسیر. Brianna خواستار آن شدند که کلاه سر گذاشتن محاکمه در یک دادگاه قانونی و او محکوم به مرگ را غرق شدن که به معنای او گره خورده بود به یک قطب در آب به عنوان جزر و مد در آمد.

در آخرین لحظه Brianna نمی تواند به او اجازه تسلیم به بدترین کابوس خود و او او را کشته و خودش را با تیراندازی او را در سر از ساحل.

“من فکر می کنم بخشی از آن است که رحمت” Skelton می گوید که قتل است. “او می تواند لذت بردن از این و غرق تماشای او و اجازه دهید او را می دانم که او با بهره گیری از آن اما او تصمیم می گیرد او می تواند انجام این کار یک کمی از خوبی های او می تواند خود را در فراق لحظه از جهان که خوبی وجود ندارد.”

اما Skelton همچنین اذعان می کند که بخشی از او همچنین فکر می کند Brianna “فقط می خواهد به مطمئن شوید که لغزنده مار می میرند و نمی پیدا کردن یک راه برای فرار دوباره. کلاه سر گذاشتن یک راه خوب برای خارج شدن از مشکل و از مرگ است.”

اگر چه موتور در حال حاضر رفته از زندگی خود تروما Brianna تجارب با او هنوز هم باقی می ماند ،

“من فکر می کنم آن را به او بسته شدن در توجه به Jemmy ایمنی که کلاه سر گذاشتن نمی تواند به او صدمه دیده و خانواده دیگر. اما از نظر ذهنی و عاطفی او را نه بیش از آن. این نه فقط رفع او می گوید:” Skelton.

“من در واقع می خواهم به مطمئن شوید که آن را نه فقط با قرار دادن دور در یک جعبه و گره خورده با تعظیم. شما لازم نیست فقط شوت کسی و سپس خود را ضربه از بین رفته است و همراه با آن است. او را به درد و رنج برای مدت زمان طولانی شاید به طور نامحدود. بنابراین من قصد دارم به ترکیب آن است. من نمی دانم چقدر اسکریپت خواهد شد اما من خواهد شد. او ثابت نیست. آن خلاص می شود, شخص, اما آن را نمی خلاص شدن از شر خاطرات و آسیب. این قطعا چیزی است که من به جلو خواهد برد حتی اگر اسکریپت نیست.”

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>