بیش از 1000 شرکت های تحریم Facebook. آیا کار می کند ؟

تبلیغ تحریم Facebook گرفت تلفات در رسانه های اجتماعی غول پیکر, اما آن ممکن است باعث آسیب بیشتر به شهرت این شرکت نسبت به خط پایین خود را.

تحریم به نام #StopHateForProfit توسط حقوق مدنی گروه هایی که سازمان با آن خواست شرکت ها برای جلوگیری از پرداخت پول برای تبلیغات در Facebook در ماه جولای در اعتراض به پلت فرم را از دست داده و بیان نفرت و اطلاعات غلط. بیش از 1000 تبلیغ علنی پیوست, از مجموع استخر بیش از 9 میلیون در حالی که دیگران بی سر و صدا مدرج بازگشت هزینه های خود را.

100 تبلیغ که صرف بیشتر در Facebook در اولین نیمی از سال را صرف $221.4 میلیون از 1 جولای از طریق جولای 29, 12 درصد کمتر از $251.4 میلیون صرف بالا 100 تبلیغ یک سال قبل از آن با توجه به برآورد از تبلیغات تجزیه و تحلیل پلت فرم Pathmatics. از این 100 نه شرکت به طور رسمی اعلام کرد که عقب نشینی در تبلیغات پرداخت می شود, برش هزینه های خود را به $507,500 از $26.2 میلیون.

بسیاری از شرکت هایی که ماند به دور از Facebook گفت که آنها برنامه ریزی برای بازگشت و بسیاری از آنها mom-and-pop شرکت ها و افراد که بستگی به پلت فرم برای ارتقاء. Mark Zuckerberg Facebook را اجرایی کرده است با تاکید بر اهمیت کسب و کار کوچک گفت: در طول یک درآمد تماس در روز پنج شنبه که “برخی به نظر می رسد به اشتباه فرض کنیم که کسب و کار ما وابسته است در چند تبلیغ.”

Facebook گفت که بالای 100 spenders کمک 16 درصد از آن $18.7 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه دوم به پایان رسید که در تاریخ 30 ژوئن. در طول سه هفته اول تیر, Facebook گفت: به طور کلی درآمد تبلیغ رشد 10 درصد بیش از سال گذشته نرخ این شرکت انتظار دارد که در ادامه به صورت کامل در سه ماهه.

chart

تحریم ها پیچیده برنامه ریزی برای تبلیغ است. کانزاس آژانس های دیجیتال مبتنی بر درجه بود “یک گردباد از یک ماه” به عنوان کوچک آن به کارهای مشتریان دست و پنجه نرم که آیا آنها می تواند به اندازه کافی مشتریان بدون Facebook گفت: Quinn Sheek مدیر آن رسانه ها و جستجو. Facebook و شرکت تابعه آن Instagram را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از هزینه های دیجیتال برای شما مشتریان.

از 60 درصد از مشتریان درجه که پیوست جولای تحریم چهار از پنج در حال برنامه ریزی برای بازگشت به Facebook در ماه اوت با بسیاری از داشتن “تصمیم گرفت آن را بیش از حد برای آنها در طول یک زمان دشوار اقتصادی باقی می ماند خاموش” خانم Sheek گفت. هنوز تحریم کمک به تقویت بحث سمی مطالب در Facebook. این موضوع مطرح شد در کنگره شنوایی در طول این هفته و در جلسات مکرر بین آگهی نمایندگان صنعت و Facebook رهبران. در صورت فشار Facebook منتشر شد نتایج حاصل از حقوق مدنی حسابرسی ماه گذشته و توافق برای استخدام حقوق مدنی اجرایی است.

“آنچه واقعا می تواند صدمه دیده Facebook است که در دراز مدت اثر آن شهرت درک و ارتباط با اینکه به عنوان یک ناشر از ‘تبعیض’ و دیگر محتوای نامناسب” استفان هان-Griffiths اجرایی معاون رئیس جمهور از افکار عمومی و تحلیل شرکت RepTrak نوشت: در یک پست در ماه گذشته.

در علاوه بر این به شيوع سخنرانی نفرت بر روی پلت فرم خود منتقدان نیز متمرکز در شرکت درمان از حریم خصوصی کاربر و خارجی در انتخابات دخالت.

“شما می توانید استدلال می کنند که Facebook یک خون آلود بینی و دو شهرت چشمان سیاه” آقای هان-Griffiths نوشت.

Sheryl Sandberg Facebook را افسر ارشد عامل گفت: در درآمد این شرکت تماس بگیرید که مانند تحریم برگزار می “ما نمی خواهیم نفرت در سیستم عامل های ما و ما بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر آن است.”

آگهی صنعت شد و در حال حاضر در تحول زمانی که تحریم ها شروع به کسب و کار بسته اخراج از طریق اقتصاد و خانه نشین, مصرف کنندگان کاهش خرید خود را. قبل از آنها کاهش می یابد هزینه های Facebook در ماه جولای, تبلیغ, مانند, مایکروسافت, استارباکس, Unilever و هدف در زمان موقت استراحت از پلت فرم در ماه ژوئن به عنوان بسیاری از شرکت ها شد و در واکنش به همه گیر بازاریابی مرتبط با کاهش بودجه و گسترده در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. دیزنی هزینه Facebook عمدتا trended رو از اواخر ماه مارس با توجه به Pathmatics.

ماه گذشته, بزرگ, تبلیغ, مانند Procter & Gamble, سامسونگ, Walmart و Geico به شدت محدود پرداخت می شود تبلیغات در Facebook بدون پیوستن به این تحریم رسمی با توجه به Pathmatics. دیگران مانند هرشی و Hulu, افزایش تا هزینه های خود را در جایگزین سیستم عامل های مانند توییتر و یوتیوب.

شرکت هایی مانند پرتو Suntory و کوکا کولا قول داده اند که ادامه فشار Facebook, به خصوص به عنوان ریاست جمهوری گرم. روز پنج شنبه شرکت بستنی بن و جری گفت: این برنامه ریزی برای حفظ خودداری هزینه تبلیغات محصول از طریق پایان سال “برای ارسال یک پیام.”

تبلیغ تحریم “یک هشدار باز شدن سالوو” جاناتان ” Greenblatt رئیس اجرایی سازمان حقوق مدنی گروه ضد افترا لیگ کمک کرد که راه اندازی ad تحریم. برگزارکنندگان و گروه های دیگر در حال حاضر برنامه ریزی برای گسترش تحریم ها به اروپا شامل Facebook کاربران به آدرس نگرانی های دیگر مانند حضور کودک سوء استفاده جنسی بر روی پلت فرم.

نیمی از شرکت هایی که کار با آژانس آلن و Gerritsen در بوستون و فیلادلفیا شرکت در تحریم گفت: Derek ولش معاون رئیس جمهور از رسانه ها. بسیاری از احساس مهم بود که به “چیزی که معنی دار و ملموس در دریایی از برندهای دادن بسیار خوبی به این معنی اظهارات,” او گفت:.

آقای ولش گفت: آژانس مشتریان به طور معمول صرف 150.000 دلار به $200,000 یک ماه کل on Facebook. چند طرح برای ادامه تحریم.

“شرکت های بزرگ که امضا کرده اند بزرگ شده است برای دید و گرفتن کلمه” او گفت:. “اما این است که واقعا همه چیز در مورد این کسب و کارهای کوچک در کل که هزینه $30,000 اینجا و یا 50000 دلار وجود دارد که تصمیم گیری به طور معمول نمی توان بیش از حد بسیاری از تفاوت.”

© نیویورک تایمز اخبار سرویس 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>