Coronavirus موارد باید در سطح جهانی پیشی گرفته 1,780,315 با بیش از 108,828 مرگ و میر. ایالات متحده شده است بدترین آمار کشور با 532,879 موارد پس از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان.

Accordind به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Covid-19 همه گیر است آمار بیش از 22,000 بهداشت و درمان کارگران در سراسر 52 کشور و مناطق.

با توجه به آن وضعیت روزانه گزارش روز شنبه 22,073 Covid-19 موارد در میان کارکنان بهداشتی درمانی گزارش شده است که به عنوان چهار شنبه, آوریل 8, Xinhua news agency گزارش.

در این گزارش گفت: تعدادی است که احتمالا زیر نشان داده که وجود دارد این است که تا کنون هیچ سیستماتیک گزارش از عفونت در میان کارکنان بهداشتی درمانی به چه کسی است.

نتایج اولیه نشان می دهد بهداشت و درمان کارگران در حال آلوده شدن هر دو در محل کار و در جامعه اغلب از طریق اعضای خانواده آلوده است.

برای محافظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران تاکید کرد که استفاده صحیح از وسایل حفاظت فردی مانند ماسک ، عینک و دستکش و لباسهای.

با اشاره به خطر فرسودگی شغلی در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که خواستار احترام به حق خود را به شرایط کاری مناسب و معقول.

همچنین بخوانید: جهان Coronavirus اعزام: گوگل-اپل دست به دست برای تماس با-ردیابی

لغو محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به مرگبار تجدید حیات’ از Covid-19

که هشدار داد کشورها برابر با عجله بلند کردن محدودیت های که قرار داده شده است در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “من می دانم که برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی گذار از اقامت در خانه محدودیت.

که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی. در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

همچنین بخوانید: Covid-19 مستند: میلیون ها رشته و آسیب پذیر; مزاحمت بهداشت و درمان

با ابراز نگرانی از سلامت کارگران آلوده شدن توسط ویروس که DG گفت: “هر ماه ما نیاز به کشتی حداقل 100 میلیون ماسک های پزشکی و دستکش; تا 25 میلیون N95 ماسک لباس و چهره-سپر; تا 2.5 میلیون تست های تشخیصی و مقادیر زیادی از متمرکز کننده اکسیژن و سایر تجهیزات برای مراقبت های بالینی.”

Tedros گفت که در حال همکاری با کشورها را تحت تاثیر قرار در استراتژی برای به تدریج و با خیال راحت تسهیلات.

او اطلاع داد که در سطح جهان نزدیک به 1.5 میلیون تایید موارد Covid-19 در حال حاضر گزارش شده است که به.

برای حمایت از کشورهای Tedros Adhanom Ghebreyesus در توییتر نوشت که به اطلاع ” چه کسی راه اندازی کرده است 3 ابزار برای کمک به مدیران و برنامه ریزان محاسبه بهداشت کارگران و لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای مراقبت از Covid-19 بيمار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de