بیش از 3000 سرخپوستان در 53 کشور آلوده به ویروس coronavirus 32 مرده

در مجموع 3,336 سرخپوستان در 53 کشور شده اند آلوده به کروناویروس در حالی که 25 از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل بیماری PTI گزارش شده است.

به نقل از منابع دولتی این خبرگزاری گزارش داد که سرخپوستان رشته در خارج از کشور باید به بیمار به عنوان دولت است و تخلیه آنها را به عنوان بخشی از یک سیاست تصمیم به بررسی گسترش ویروس در کشور است. این منابع گفت: هند تصمیم گرفته است برای عرضه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به 55 کشور جهان به صورت تجاری و همچنین به عنوان کمک های مالی.

بیش از 1 میلیون دلار در حال حاضر پرداخت از $10 میلیون صندوق توسط هند به فعال کردن سارک (South Asian Association for Regional Cooperation) کشورها برای مقابله با COVID-19 گیر وزارت امور خارجی گفته بود پیش از آن.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: مرگ و میر لمس 420; موارد صعود به 12,759 در هند

هند تا به حال انجام چندین تخلیه ماموریت در چین, ایران برای نجات رشته شهروندان هند قبل از این مستند اعلام شد. Evacuees شد و سپس فرستاده شده به قرنطینه اردوگاه پس از ورود در کشور است. هر دو نیروی هوایی هند و هوایی هند شده بود طناب برای ماموریت های امداد و نجات توسط دولت است.

A man wearing protective suit checks the temperature of people standing in a queue to get free food at IYC headquarters, during the nationwide COVID-19 lockdown, in New Delhi

یک مرد با پوشیدن کت و شلوار محافظ کنترل درجه حرارت از مردم ایستاده در صف برای دریافت مواد غذایی رایگان در IYC ستاد در سراسر کشور COVID-19 مستند در دهلی نو

هند موفق به دریافت 5 لاخ سریع COVID-19 تست کیت از چین

هند دریافت کرد بسیار در انتظار پنج لاخ سریع COVID-19 تست کیت از چین در روز پنج شنبه. رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR Dr رامان R Gangakhedkar اما گفت این تست کیت استفاده می شود برای نظارت و نظارت بر اینکه آیا coronavirus نقاط مهم در کشور در حال افزایش یا کاهش است.

با توجه به نگرانی بیش از اثربخشی سریع تست آنتی بادی کیت به او گفت: اگر یک آزمایش پادتن یک فرد معلوم می شود مثبت و نمیتواند لزوما مطمئن شوید که شخص نمی خواهد آلوده هرگز دوباره. “این به این معنی حتی اگر آنتی بادی وجود دارد که به این معنی نیست که لزوما تواند به طور موثر قادر به مبارزه با ویروس.”

همچنین بخوانید: مستند 2.0: دولت گسترش نوسازی از سلامت موتور و سیاست تا مارس 15

“سریع آنتی بادی آزمایش برای نظارت بر, نظارت, نه برای تشخیص. از این رو هیچ نگرانی با توجه به تست کیت معیوب بودن که نگرانی بود که با توجه به واکنش سیستم ایمنی بدن به تنهایی” دکتر Gangakhedkare توضیح داد.

دولت را حفظ کرده است که آن را تهیه coronavirus تست کیت از کره جنوبی به عنوان به خوبی. هند به دنبال خرید تجهیزات پزشکی از آلمان, آمریکا, انگلستان, مالزی, ژاپن و فرانسه برای مبارزه با COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر