به طور کلی خطر ابتلا به آمریکا از Coronavirus کم باقی مانده است: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به طور کلی خطر ابتلا به آمریکا از کشنده Coronavirus پایین باقی مانده است.

“من فکر می کنم در این نقطه … کلی خطر ابتلا به آمریکا می کند پایین باقی می ماند” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز جمعه پس از بازدید از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) ستاد در آتلانتا.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus ردیاب حداقل 299 موارد coronavirus تشخیص داده شده اند در آمریکا و 14 نفر فوت کرده اند با توجه به آن است.

تعداد کل موارد در سطح جهانی می ایستد در 101,88 با 3,460 مرگ و میر به ازای داده های وارد شده توسط دانشگاه. هند گزارش 31 مورد از coronavirus دانشگاه گفت.

با اشاره به موارد و مرگ و میر گزارش شده در کشورهای دیگر مانند چین و مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که coronavirus تحت کنترل در ایالات متحده است.

“در حال حاضر شما در سراسر جهان منظور من کشورهای دیگر–کره جنوبی و ایتالیا و به ویژه در چین بسیاری دارند. در حال حاضر من هم از شنیدن این اعداد در حال گرفتن بسیار بهتر در آن مکان و من شنیده ام اعداد در حال گرفتن بسیار بهتر در چین است. اما من با شنیدن این اعداد در حال گرفتن بسیار بهتر در ایتالیا,” او گفت:.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری بعد در روز معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که 21 نفر روی یک کشتی کروز برگزار شد در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus.

وجود دارد 3,500 مردم در هیئت مدیره شاهزاده بزرگ کشتی لنگر انداخته در نزدیکی سان فرانسیسکو.

“همه مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به اضافی مراقبت های پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” پنس گفت.

“اجازه دهید من اطمینان آمریکا به عنوان ما را با آمریکایی ها از بازگشت از چین و کسانی که در بازگشت از دیگر کشتی کروز ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم را برای دیدن به سلامت آمریکایی ها و کسانی که درگیر در گرند شاهزاده و فقط به عنوان مهم به حفاظت از سلامت عمومی آمریکا و جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق جوامع در این کشور است.”

پنس است که منجر به تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مهار coronavirus. او شده است با برگزاری جلسات روزانه شده است و پرداختن به کنفرانس خبری مشترک با دیگر مقامات ارشد در کاخ سفید است.

“رئیس جمهور تهمت هیچ اولویت بالاتر نسبت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا است. او مونتاژ یک گروه فوق العاده ای از آمریکایی ها و نمایندگی های” معاون رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>