صاحب, دوستان, عجیب و غریب, رقصنده جریمه برای King St باشگاه های جشن تولد


پنج نفر جریمه بیش نقض ویکتوریا COVID-19 قوانین در آخر هفته گرفتار شده بودند در بدنام خیابان کینگ باشگاه های جشن تولد محل شرکت مالک و مدیر.

بیش از 20 افسر پلیس وارد Showgirls نوار 20 در حدود 9.30 بعد از ظهر روز شنبه کشف و جمع آوری برای مایکل تریمبل را 36th تولد – کمتر از یک روز قبل از ملبورن قرار داده شد در مرحله چهار محدودیت.

Michael Trimble.

مایکل تریمبل.

همه پنج نفر از جمله آقای Trimble و عجیب و غریب, رقصنده صادر شد با $1652 جریمه.

آقای Trimble کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با سناما وکیل او Sazz نسیمی اصرار مشتری خود را تا به حال در نظر گرفته شده برای میزبانی یک حزب است.

تبلیغات

آقای نسیمی گفت: آقای Trimble شد مصاحبه با یک دوست در شنبه شب در مورد یک کار بالقوه هنگامی که سه نفر از دوستان وارد نشده و با یک کیک تولد.

آقای نسیمی گفت: در یک پیام SMS که آن را “نه یک بار 20 موضوع و هر گونه پیشنهاد به خلاف, خواهد بود, ملاقات با سریع اقدام قانونی.”

در ماه ژوئن, عشق ماشین, کلوپ شبانه در Prahran جریمه شد $10,000 پس از برگزاری یک تابع با حضور 50 نفر نقض رئیس بهداشت افسر سفارشات.

Showgirls نوار 20 بود که تنها یک مشروب مجوز در ماه آوریل پس از اینکه پلیس مخالف یک نرم افزار برای راهاندازی این باشگاه در محل جدید در 195 خیابان شاه.

اصلی Showgirls نوار 20 در 46 پادشاه خیابان بود و این کشور تنها باشگاه های ذکر شده در بورس استرالیا بود اما هولناک تاریخچه مستی از خشونت است.

در سال 2011 این باشگاه بود رو تعلیق از آن مشروب مجوز برای 18 ماه توسط Victorian Civil and Administrative Tribunal بعد از پلیس آماده 160 صفحه پرونده از شواهد در برابر محل برگزاری و مدیریت آن است.

به اتهام خشونت شامل یک افسر پلیس زن داشتن دندان های او زدم او به عنوان تلاش برای به زانو در آوردن یک مبارزه نیروهای امنیتی هجوم حامی که تا به حال کشیده شده است از طیف وسیعی از دوربین های مدار بسته و مست شکست با یک لیوان آبجو پس از او ادرار در یکی دیگر از حامی.

در آن زمان VCAT عضو رابرت دیویس گفت: 18 ماه بان کی مون در باشگاه و مدیران خواهد “ارضای وجدان جمعی مردم ویکتوریا”.

اما رئیس اجرایی جان Trimble, برادرزاده مافیا شکل رابرت Trimbole حال این ممنوعیت لغو شد پس از موفقیت درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی ویکتوریا.

جان Trimble, مایکل تریمبل پدر تاسیس ASX-فهرست سیاره پلاتین نیز متعلق به السترنویکک فاحشه خانه روزانه در سیاره است.

در 2015, دادگاه عالی ویکتوریا دستور سیاره پلاتین توان به انحلال پس از آن پیدا Mr Trimble حال نقض این شرکت عمل در موارد متعدد در طول شرکت در دوره های ذکر شده در استرالیا اوراق بهادار.

دادگاه آقای Trimble تا به حال سوء استفاده از منابع مالی شرکت برای پرداخت هزینه های خود را خصوصی کارت اعتباری سرمایه گذاری در اندونزی رفت و آمد مکرر و رفتار مربوط به معاملات شده اند که در مواجهه با استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون.

در سال 2016 پادشاه خیابان محل خریداری شد توسط ریالتو برج صاحبان شرکت Grollo و St Martins, خواص که بی درنگ بسته این باشگاه به عنوان بخشی از برنامه بلند مدت به gentrify این منطقه است.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>