دانشگاه آکسفورد شروع ثبت نام 500 داوطلب برای ویروس واکسن آزمایشی

دانشمندان دانشگاه آکسفورد را باز کرده اند تا خود را Covid-19 واکسن به صورت کارآزمایی بالینی recruitments به عنوان بخشی از یک سریع واکسن پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. محاکمه یک همکاری بین دانشگاه Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن گروه بالینی تیم را استخدام خواهد شد تا 510 داوطلب را دریافت خواهد کرد یا ChAdOx1 nCoV-19 واکسن و یا یک کنترل تزریق برای مقایسه.

محققان در حال کار در یک اقدام بی سابقه تولید واکسن تلاش برای جلوگیری از Covid-19 گفت: آنها باید شروع به غربالگری داوطلب سالم (سن 18-55) از روز جمعه خود را برای آینده محاکمه در Thames Valley منطقه از انگلستان است.

آکسفورد تیم تا به حال تجربه استثنایی از سریع واکسن پاسخ مانند به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. این چالش و حتی بیشتر گفت: پروفسور آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد.

همچنین بخوانید: Covid-19: کارکنان بانک به دنبال حمل و نقل پلیس برای حفاظت کار

واکسن طراحی شده است و از ابتدا و پیشرفت در نرخ بی سابقه ای. آینده محاکمه خواهد شد مهم برای ارزیابی امکان سنجی واکسیناسیون علیه Covid-19 و می تواند منجر به اوایل استقرار او گفت:.

واکسن بر اساس یک آدنو واکسن بردار و SARS-CoV-2 یا Covid-19 سنبله پروتئین است که در حال حاضر در تولید اما نمی تواند آماده برای چند هفته.

این تیم را در ضمن ثبت نام داوطلب سالم بین سن 18-55 که اگر آنها عبور غربالگری خواهد بود که برای اولین بار انسان برای آزمایش واکسن جدید به نام ChAdOx1 nCoV-19. دادگاه را با ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد جنبه های ایمنی واکسن و همچنین به عنوان توانایی خود را برای ایجاد یک پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: دولت مجموعه PM-مراقبت در صندوق شماره از هند موارد در 918

افراد علاقه مند می توانند داوطلب برای شرکت در Covid-19 واکسن وب سایت.

در حالی که این تیم شروع خواهد شد غربالگری افراد در حال حاضر برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای شرکت در این مطالعه از شرکت کنندگان دریافت نمی واکسن برای چند هفته.

دقیق بالینی کار در حال انجام است و این واکسن در حال تولید بالینی درجه استاندارد در بالينی Biomanufacturing تسهیلات در دانشگاه آکسفورد.

دادگاه تایید شده توسط UK تنظیم کننده و اخلاقی داوران. محققان در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای دریافت واکسن آماده برای استفاده می باشد در آزمایشی که شامل بیشتر بالینی تحقیقات و تولید تعداد زیادی از دوز از این واکسن استفاده کنند.

پروفسور اندرو Pollard ارشد محقق در این مطالعه گفت: شروع آزمایشات بالینی است که اولین گام در تلاش برای پیدا کردن که آیا این واکسن جدید در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد کار می کند و می تواند با خیال راحت بازی یک نقش محوری در کنترل این بیماری همه گیر coronavirus است که جارو جهان است.

همچنین بخوانید: Covid-19: تا به جیره به 7 mn مردم; مجموعه 522 جامعه آشپزخانه

دانشمندان در سراسر جهان در حال کار سخت را به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از Covid-19 اما وجود دارد مقدار زیادی باید انجام شود.

آکسفورد تیم به رهبری پروفسور سارا گیلبرت استاد اندرو Pollard, استاد ترزا Lambe Dr شنی داگلاس و پروفسور آدریان تپه شروع کار طراحی یک واکسن در ژانویه 10.

پروفسور گیلبرت و تیم قبلا یک واکسن برای انسان دیگر coronavirus بیماری است که سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و این نشان داده وعده در اوایل بالینی.

این واکسن جدید توسط یک آدنو واکسن وکتور (ChAdOx1) و توسعه داده شد در آکسفورد Jenner موسسه. آن را به عنوان مناسب ترین واکسن تکنولوژی SARS-CoV-2 (Covid-19) واکسن به عنوان آن می تواند ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی از یک دوز است و نه تکثیر ویروس پس از آن نمی تواند باعث مداوم عفونت در واکسینه فرد است.

همچنین بخوانید: Coronavirus مستند ممکن است قطع عملیات در 21 معادن در Odisha

این همچنین باعث می شود آن را امن تر را به کودکان و سالمندان و هر کسی با یک شرط از پیش موجود مانند دیابت. Adenoviral وکتورهای بسیار خوبی مورد مطالعه واکسن نوع, داشتن شده است با خیال راحت استفاده در هزاران نفر از افراد از یک هفته به 90 سال سن در واکسن با هدف قرار دادن بیش از 10 بیماری متفاوت است.

پروفسور گیلبرت منجر محقق از این واکسن در برنامه توسعه گفت: پس از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 من تیم تحقیقاتی در حال کار بر روی روش های جدید برای توسعه واکسن برای محافظت از جمعیت جهان در برابر شیوع بیماری های عفونی و یا یک بیماری همه گیر. ما در حال حاضر با یک مقدار بزرگتر تیم به ارمغان بیاورد این طرح به نتیجه برسد.

در همان زمان انجام اولین کارآزمایی بالینی تولید واکسن است که کوچک آماده برای بزرگتر محاکمه و به طور بالقوه آینده استقرار.

با شروع واکسن تولید در مقیاس بلافاصله این تیم می تواند اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی واکسن دوز در دسترس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است به خصوص برای خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی اگر در دادگاه ثابت کند که این واکسن ایمن و موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>