اقتدار کمتر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند اکسیژن درمانی برای کودکان با اختلال در تنفس. مشاوره به دست آورد اهمیت بیشتری با گسترش سریع Covid-19 یک بیماری مشخصه شدید و در برخی موارد تهدید کننده زندگی تنگی نفس در آورده با تهی سطح اکسیژن در جریان خون است. نشانه هایی که شما در حال گرفتن به اندازه کافی اکسیژن از محدوده تنفس سریع, تنگی نفس و ضربان قلب سریع سرفه یا خس خس عرق کردن و حتی تغییر در رنگ پوست.

دقیقا همان چیزی است که اکسیژن درمانی ؟ با توجه به Harish Chafle مشاور Intensivist و قفسه سینه پزشک جهانی, بیمارستان بمبئی “درمان شامل دادن اکسیژن به بیمار که O2 با غلظت در خون کمتر از حد نرمال است.” این عنصر حیاتی است تحویل از طریق شاخک های بینی و یا ماسک صورت با کمک یک متمرکز کننده اکسیژن یا سیلندر در حالی که oximeter پالس استفاده می شود برای نظارت بر سطح بدن است.

هنگامی که به استفاده از O2 therapy

اگر شما مشکل تنفس و اشباع اکسیژن کمتر از 90 درصد زمان خود را به توسل به خارجی کمک های پزشکی. می گوید Chafle, “راه حق به آن را در ابتدا از طریق شاخک های بینی. اگر نیاز به اکسیژن را افزایش می دهد و سپس یک ماسک صورت استفاده شود.”

هنگامی که یک بیمار توسعه سخت تنفس با وجود اکسیژن مکمل, مراقبت است و به طور معمول بیش از تبدیل به بیمارستان متخصص. غیر rebreather ماسک به نظر می رسد شبیه به یک ماسک اکسیژن آن را به عنوان پوشش صورت در سنگ کمتر همان شیوه ای است و نه متصل به ونتیلاتور. تفاوت در این است که ماسک متصل است به یک مخزن پلاستیکی پر شده حاوی اکسیژن است. آن را به یک شیر یک طرفه, جلوگیری از بیمار از تنفس در هوا او بیرون رفته است که در دی اکسید کربن. به طور معمول این دستگاه ها استفاده می شود در شرایط اضطراری که در آن بیماران قادر به حفظ سطح اکسیژن خون. آنها در خانه استفاده می شود و معنی این نیست برای استفاده طولانی مدت. آنها موقتی برای یک بیمار که به زودی نیاز به یک دستگاه تهويه مکانيکی.

با این حال اگر زجر تنفسی ناگهانی آن را عاقلانه به گزارش به یک بیمارستان دولتی و یک باید تلاش هرگز درمان خود در خانه. با توجه به Bharti Wadhwa استاد بی هوشی Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان (LNJP) “را به عنوان به زودی به عنوان یکی از علائم Covid-19 بیمار نیاز به گزارش به مجاز بیمارستان دولتی و دریافت خود را درمان وجود دارد. بسیاری از بیماران تمایل به مرگ از ریه یا نارسایی قلبی و به خصوص نارسایی کلیه. ما به این ارگان های متعدد سندرم اختلال (MODS). کسی نمی تواند یک شانس و باید بلافاصله گزارش آن را به یک مجاز Covid بیمارستان.”

که در آن موثر است که در آن نیست

تقاضا برای کنکنترترس اکسیژن و اکسیژن کیت بوده و فزاینده در پی Covid-19 همه گیر حتی اگر این بیماران نیاز به خط های مختلف درمان. بهداشت و درمان و کارشناسان می گویند که برای Covid بیماران این روش این است که به خوبی تعریف شده توسط دولت و یک گزارش به یک بیمارستان است. ولی در کل به طور منظم بیماران مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD), آسم, بیماری های ریه و آپنه خواب رفتن برای این اکسیژن کیت. شما هم می توانید خرید مارک دستگاه مانند Respironics (Philips), Nidek, Devilbiss و یا حتی آنها را در استخدام در قیمت مقرون به صرفه اعم از 3,000 تومان به 20 ، 000 تومان.

یک بازار پررونق

وجود دارد افزایش مشکلات تنفسی در هر سال در طول ماه های مارس و آوریل است. در این سال البته شما اضافه شده مشکل از صفحه اصلی قرنطینه و منظم بيماران مبتلا به COPD که در حال بارگیری تقاضا برای این دستگاه است. با توجه به Vaibhav Tewari, COO, Portea Medical, “ما بیماران را به طور قابل توجهی افزایش یافته هر دو در این ماه و در آخرین. بسیاری از آنها را زجر تنفسی به دلیل تغییر فصل و سطوح بالاتر از گرد و غبار و گرده افشانی. به طوری که آنها نیاز به متمرکز کننده اکسیژن جدا از دیگر تجهیزات پزشکی. رشد ما شده است بیش از 40 درصد بین ماه های فوریه و مارس و ما شاهد رشدی مشابه این ماه به عنوان به خوبی.” او روشن است که این بخش از مردم برای متمرکز هستند نه همه Covid-19 بيمار.

آنچه حق است و اشباع اکسيژن?

شما همچنین می توانید با استفاده از یک Oximeter برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به اکسیژن اضافی. Oximeter پالس یک کلیپ-مانند دستگاه است که متصل به یک قسمت از بدن, شایع ترین شاخص ، این یک غیرتهاجمی و بدون درد تست است که اقدامات خود را به سطح اشباع اکسیژن یا سطح اکسیژن در خون شما. یک سطح اشباع اکسیژن 95 درصد در نظر گرفته شده است طبیعی برای بسیاری از افراد سالم اما 89 درصد است حداقل – که بدان معنی است که حداقل 89 درصد از خون خود را باید حمل اکسیژن است. این است که سطح اشباع مورد نیاز خود را به نگه داشتن سلول ها و بدن خود را سالم.

راه دیگر برای اندازه گیری اکسیژن خون از طریق یک آزمایش خون. “آزمایش خون است کمی دشوار است و باید انجام شود در بیمارستان می گوید:” راوی Meattle دهلی-بر اساس COPD بیمار است. “این دردناک نیست اما دشوار است به آن را انجام داده است در شریان ها نه رگ. این به شما می گوید چه مقدار دی اکسید کربن و اکسیژن در خون شما است.” Meattle که سرمایه گذاری در یک کامپوزیت مجموعه شامل یک متمرکز کننده اکسیژن سیلندر و oximeter پالس چهار سال پیش می گوید: این مهم است که برای تجهیزات با کیفیت بالا. خود را متمرکز کننده اکسیژن است که ارزش 2.5 Rs لاخ و او به تازگی خریداری یک باتری به ارزش 25.000 تومان که تمایل به افزایش متمرکز کننده را در زندگی مفید است. اما یک نکته او سهام است به “خرید از یک نام تجاری است که دارای یک مرکز تعمیر در مجاورت.” او به طور کلی حمل اکسیژن کیت هر زمان که او سفر. نگه داشتن این همه در خانه ایستاده بود و او را در جا خوب به خصوص در زمان این مستند. او می گوید: “هفته گذشته من سطح اکسیژن پایین رفت تا 84 اما من نمی خواهم به افشای خودم به عفونت در بیمارستان است. تجهیزات من در خانه در آمد دستی.”

در حال حاضر تولید کنندگان با توجه به افزایش خرید اکسیژن کیت به عنوان احتیاطی و پیشگیری از خرید. می گوید Portea را Tewari: “وجود دو بخش در حوزه بهداشت و درمان یکی از مراقبت های اولیه و مراقبت های پیشگیرانه. تا کنون یک تقاضا وجود دارد تنها در رده سابق. اگر چه روز های اولیه آن در پیشگیری مراقبت های بهداشتی بخش به نظر می رسد آماده برای رشد قابل توجه است.”

مردم شده اند بسیار منظم با سلامت خود را چک کنید-تا کنون اما Covid-19 همه گیر شده آنها به مراتب بیشتر آگاه در مورد پیشگیری و درمان. اگر یک مزمن بیماری تنفسی و یا سطح اکسیژن به طور کلی باقی می ماند کمتر از حد نرمال بیماران متوجه است که آنها باید در حفظ و اکسیژن کیت به عنوان بازگشت به بالا در خانه و oximeter پالس برای اندازه گیری O2 سطوح.

فروش بالای محصولات اکسیژن
محصول قیمت (تومان)

قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده SIMPLYGO مینی 113604 PHILIPS

2,08,656

قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده SIMPLYGO 1069058 PHILIPS

1,96,811
متمرکز کننده اکسیژن 10 LPM KS 1025 DEVILBISS 88,346
متمرکز کننده اکسیژن ثابت 5LPM EVERFLO 1020001 PHILIPS 51,050

متمرکز کننده اکسیژن 5LPM KS 525 DEVILBISS

45,084
متمرکز کننده اکسیژن 5LPM KS 525-LITE DEVILBISS 38,653
OXIMETER پالس نوک انگشتان 22P EZLIFE 1,344

OXIMETER پالس نوک انگشتان CHOICEMED

1,832
OXIMETER پالس نوک انگشتان CONTEC 1,272
OXIMETER پالس نوک انگشتان FTP 10 SCURE 1,624
OXIMETER پالس نوک انگشتان HBO 2000 DEVILBISS 1,674
OXIMETER پالس نوک انگشتان CMS 50D/CMS 50QB CONTEC 1,680
اکسیژن و تجهیزات در اجاره

محصول ماهانه

اجاره (تومان)
قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده (Philips SimplyGo) 18,000
متمرکز کننده اکسیژن-9 & 10 LPM 8,000
متمرکز کننده اکسیژن 5 LPM 5,000
OC 5LPM + اکسیژن سیلندر 10Ltr 8,000
اکسیژن سیلندر-10 LPM 4,500
منبع: Portea Medical

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de