پاک آژانس اهداف ماهیگیران هند; دهلی نو را محکوم ‘عمدی’ حرکت

هند روز دوشنبه به شدت محکوم کرد حمله پاکستان دریایی آژانس امنیت در دو هندی قایق های ماهیگیری در سواحل گجرات و هشدار داد این کشور همسایه به تکرار جمله “شنیع” عمل می کند, منابع رسمی گفت.

آنها گفت که این افراد از پاکستان سازمان هدفمند ماهیگیر هندی در هیئت مدیره دو هندی قایق های ماهیگیری, ‘Omkar’ و ‘Mahasagar’ روز یکشنبه.

هند صادر قوی رفتار را به پاکستان بیش از آن “حمله عمدی” و شلیک در هند ماهیگیر منابع گفت.

یک ماهیگیر بود و مجروح در حمله به آنها گفت هند به نام بر مقامات پاکستانی به دستور نیروهای خود را به دست برداشتن از چنین اعمال شنیع.

“هند به شدت محکوم کرد اسفناک و غیر حرفه ای عمل توسط پاکستان دریایی آژانس امنیت از شلیک در هند کشتی ماهیگیری و بدن باعث آسیب به ماهیگیران” یک منبع گفت.

پاکستان احضار هند کاردار یمن نقض آتش بس’

هند کاردار Gaurav Ahluwalia احضار شد توسط پاکستان مدیر کل (جنوب آسیا سارک) زاهد حافظ Chaudhri در روز دوشنبه.

با توجه به بیانیه ای از پاکستان به وزارت امور خارجه Ahluwalia احضار شد به ثبت نام ‘اعتراض شدید’ بیش ‘نقض آتش بس’ در امتداد خط کنترل در Dhudnial, Rakhchikri, Chirikot و Baroh بخش در مارس 12.

توسعه پس از هند صادر قوی رفتار به پاکستان برای قتل, هندی, غیر نظامیان از جمله یک کودک در بی نقض آتش بس در مارس 12.

پاکستان متوسل به بی آتش توپخانه در Kupwara در منطقه جامو و کشمیر در روز یکشنبه با هدف قرار دادن مردم غیر نظامی به ویژه در Gujjar روستاها که منجر به مرگ سه تن از جمله یک زن و یک کودک.

در همان روز پاکستان نقض آتش بس در Poonch, منطقه, ارتش, منابع گفت. نیروهای پاکستانی نیز شلیک با اسلحه خمپاره در مناطق همراه LoC در Balakote و Mendhar بخش Poonch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر