Paley مرکز حرکت از بورلی هیلز میسازد خاموش 3; یابد و خانه جدید برای آرشیو (منحصر به فرد)

Paley مرکز رسانه های خالی از آن دیرین بورلی هیلز محل زودتر از انتظار می رود راه اندازی دفاتر در قرن شهر و نهایی یک خانه جدید برای خود آرشیو دیجیتال.

سخنگوی مرکز Paley تایید به انواع مختلفی که بورلی هیلز ناحیه تناسلی کتابخانه خواهد بود که خانه جدید برای رادیو و تلویزیون archives است که قبلا زندگی می کردند در آن در حال حاضر-بسته موزه. که مجموعه شامل حداقل 160,000 مواد از جمله لحظات کلیدی در پخش تاریخ است.

در ضمن با Paley مرکز بورلی هیلز موزه در حال حاضر خالی سه وقت کارکنان شده است اجازه دهید بروید org گفت. سه کارمند بودند “ساختمان مربوط به” کارگران مربوط به تسهیلات در حالی که کارکنان باقی مانده است که در حال حاضر عامل از یک قرن جدید شهر در سال 1901 خیابان ستاره است که — بر خلاف موزه است نه برای عموم.

که آنچه در تسهیل نیاز به پیدا کردن یک خانه جدید برای مرکز Paley مجموعه است. بورلی هیلز شورای شهر به تصویب یک حرکت سه شنبه شب اجازه می دهد Paley به “اجاره فضا در بورلی هیلز کتابخانه های عمومی به طور موقت به طوری که کاربران خود را دارد و ممکن است همچنان برای دسترسی به Paley مرکز رسانه های بایگانی در حالی که سازمان توسعه برنامه های بلند مدت برای حفظ حضور در بورلی هیلز.”

این توافق اولیه است که برای دو سال با شروع در 1 مارس. مرکز Paley خواهد پرداخت اجاره بها پایه از یک دلار در سال به عنوان به خوبی به عنوان $390 یک ماه برای آب و برق و ساخت و ساز هزینه های عملیاتی (که می آید به $4,680 در هر سال) و $5,000 امنیتی سپرده است. Paley نیز پرداخت به صورت دو ماهانه پارکینگ عبور در کتابخانه در نزدیکی پارکینگ ساختار در $105 در هر ماه در هر عبور کند.

در ارز مرکز Paley داده خواهد شد و فضا برای نصب چهار کامپیوترهای رومیزی و یک کتابدار/میز تا دو Paley مرکز کارکنان. یک دفتر برای Paley خواهد بود واقع در داخل موجود اتاق مطالعه حدود 166 متر مربع و پاسخها مشاهده منطقه با چهار Paley مرکز کامپیوتر خواهد بود در واقع فقط در خارج از اتاق مطالعه. Paley مرکز پرداخت خواهد شد این شهر برای هر گونه پیشرفت لازم است به جای راه اندازی جدید.

“ما هیجان زده با نتایج امشب رأی و بسیار سپاسگزار به شهر بورلی هیلز برای شناخت اهمیت Paley Archive بزرگترین مجموعه در دسترس عموم برنامه های تلویزیونی و رادیویی.”, گفت: مورین J. Reidy, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Paley مرکز رسانه ها. “ما نمی تواند شادتر و مفتخریم که در بورلی هیلز باقی خواهد ماند خانه Paley بایگانی.”

Paley مرکز نیویورک و موزه مرکزی باز می ماند ، بورلی هیلز موزه برای اولین بار در سال 1995 افتتاح شد (تحت org قبلی نام موزه از تلویزیون و رادیو) هنگامی که آن را باز کرد یک ساختمان جدید طراحی شده توسط L. A. معمار ریچارد مایر در املاک واقع در بورلی رانندگی در جنوب بلوار سانتا مونیکا.

اما Paley نیست در واقع خود زمین که در آن ساختمان نشسته است. هر آن 2013, صورتهای مالی, مرکز Paley پرداخت حدود 1.2 میلیون دلار در سال در اجاره نامه خود را که به پایان می رسد در فوریه. 28, 2024.

به جای Paley مرکز تصمیم گرفتند به تخلیه چهار سال زود است. املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت Jenel Management Corp. خریداری 26,500 فوت مربع ملک برای حدود 47.3 میلیون دلار در سال 2014 و در حال حاضر خرید Paley اجاره زود است. در زمان فروش یک نماینده برای خریدار گفت که آنها برنامه ریزی برای تبدیل ملک به پایان خرده فروشی پس از Paley چپ.

به عنوان بازدید کننده کمتر به Paley مرکز بورلی هیلز محل به دنبال تماشای فیلم آرشیوی تمرکز این ساختمان تبدیل به تلویزیون بیشتر مربوط به نمایشگاه و همچنین رویدادهای صنعت. Paley مرکز خیمه رویداد سالانه Paley متحرک بود و همیشه بیش از حد بزرگ برگزار شد و در آن تئاتر; این شرکت برگزار شد در تئاتر دالبی در هالیوود است.

پس از شروع سال دیگر Paley رویدادهای برگزار شده است در مکان های مانند Beverly Wilshire هتل که در آن PaleyLive لا ادای احترام “یک شب با هنری وینکلر” صورت گرفت در روز شنبه ، دیگر رویدادهای اندود شده است را در مدیر انجمن صنفی امریکا تئاتر; کامل بهار صف زودی اعلام خواهد شد.

زمانی که تنوع را شکست این خبر در ماه دسامبر است که در این موزه می این سازمان در بیانیه ای گفت: “Paley مرکز رسانه های پر رونق در L. A., و در حالی که ما اجاره در بورلی هیلز است که پایان دادن تعهد ما به ارائه سرگرم کننده و برنامه های آموزشی در لس آنجلس است که قوی تر از همیشه. در سال های آینده ما ادامه خواهد داد به ارائه عمومی در حال انجام برنامه هایی که کاوش رسانه ها و تاثیر آن بر جامعه ما و فرهنگ و صنعت در کنار ما ادامه خواهد داد برای جمع آوری محترم Paley رسانه ای شورای به شنیدن از برخی از مشهورترین رهبران در رسانه ها. ما یاد tentpole حوادث PaleyFest لا و Paley افتخارات ادامه خواهد داشت برگزار شد در دالبی تئاتر و Beverly Wilshire بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>