Pamela Adlon در ریشه ‘بهتر’ فصل 4 در واقعیت اما ترک اتاق برای “سحر و جادو”

Pamela Adlon درست است مولف.

Co-creator, نویسنده, تهیه کننده و کارگردان و ستاره “بهتر است همه چیز” است که زمام FX کمدی و او ممکن است نگه دارید و آنها را سخت تر از بسیاری از نوازندگان که گام پشت صحنه با اثر انگشت در هر مرحله از داستان سرایی از تشریح نویسندگان ” اتاق برای میکس صدا در پس از تولید.

“من هرگز نمی تواند تصور کند که من می خواهم که در این رشته به چوب آن را از شخص اول وجود دارد به آخرین فرد وجود دارد — به انجام آنچه که من انجام می دهند در حال حاضر” Adlon می گوید انواع. “این تست فطرت خود را هنگامی که شما را به دیگر مناطق و تحقق” خوب خوب من نیاز به زمان و صبر و شکیبایی برای نشستن در نویسندگان ” اتاق و به مدت سه ماه و به در دبستان و پیش تولید و در تمام این پیشاهنگی و پس از آن من نیاز به زمان و صبر و شکیبایی برای شلیک من نشان می دهد و در آن و نیز هدایت آن را و آن را اجرا کنید و پس از آن زمان و صبر و شکیبایی برای نشستن در اتاق در حال ویرایش با سه روش متفاوت ویراستاران.’می شود که خود آن جهان و این جهان کاملا متفاوت است.”

اما گفتن این داستان از زنانگی و مادری خود را نگه می دارد او پرشور در مورد نشان می دهد و او را متوجه او نمی داند که چگونه به انجام آن را به هر راه دیگری نسبت به بخشی از هر قطعه از تصمیم گیری است.

“آن را در مورد کنترل آن را فقط در مورد راه همه چیز آشکار به یکدیگر است. نه مثل من بگو آیا این بخش بدون من که نمی بخشی بدون من.’ من فقط آن را ببینید,” او می گوید.

نشسته در آخرین ردیف در یک dimly روشن mixing studio در فرمسا شمال هالیوود Adlon خط خطی یادداشت بر روی یک پد قانونی در مورد حجم هلیکوپتر برای تلفن های موبایل و صدای هیس کردن یک تابه داغ در افتتاح “Carbonara,” پنجمین قسمت از فصل چهارم از “چیزهای بهتر است.” سابق او اشاره می کند نیاز به تبدیل شود تا پس از آن دریافت نمی کند از دست رفته زیر صدای باران فن و نمره اما دومی او می پرسد به ارمغان آورد انجام شود چرا که عنوانی ظرف ماکارونی پخت و پز انجام است در آن لحظه در صحنه است.

او همچنین می خواهد به شنیدن یک کمی متفاوت قطعه موسیقی برای لحظه ای که در آن او سام فاکس می یابد او مادر فرانکی (هانا Alligood) پخت و پز در وسط شب — چرا که او می خواهد بیشتر قسمتها اوج به بازی احساسی آنهایی که از شخصیت های. سام فقط گرفتن دختر با یک پسر در رختخواب, بعد از همه. به زودی سام خواهد شد در نظر گرفتن فرانکی به متخصص زنان به مطمئن شوید که اگر او را از جنس او حداقل ایمن ماندن. اما در حال حاضر آن را 4 صبح زیر باران با کسی خطرناک رومینگ محله و سام فقط در تلاش برای گرفتن یک نفس قبل از او برای مقابله با چگونه زندگی پیچیده تبدیل شده است.

“شما باید همیشه داستان به” Adlon می گوید از این واقعیت است که او روی دختران در حال بلوغ در مقابل مخاطب ، “این خانه از زنان و بالا بردن این زنان و بنابراین تا جایی که همه از روی حیله و تزویر این چیزها اتفاق می افتد. بچه های خود را در واقع جلوگیری از بچه های خود را و چگونه شما را به هر نوع راهنمایی و چگونه شما آنها را در هر جهت که آنها فکر می کنم آنها می دانند که f—ing همه چیز؟”

Adlon است به طوری غرق در فروع از خود نشان می دهد که زمانی که او می پرسد برای فرانکی به گفتن “مامان” به او دست سام چنگال او می تواند تشخیص دهد چه صحنه که یک کلمه از گفت و گو برداشته شد از فقط بر اساس وزن.

“من اختراع این زبان در نشان می دهد و من مترجم این نقشه کش كاتب. این همه بخشی از آن را برای من” او می گوید.

اگر چه Adlon گذشته است تصویر قفل مرحله از قسمت او نمی تواند کمک کند اما چشم برش قسمت برای تصاویر و همچنین صدا در این جلسه است. او سوال که آیا خارج از فوکوس کتاب توسط یک صندلی به نظر می رسد مانند یک نوار علامت گذاری و می پرسد برای generic قفل صفحه نمایش در سام تلفن به جای “واقعا سرد قطعه از هنر” و یا عکس که بهتر صحبت می کند به شخصیت شخصیت.

اگر چه Adlon قطعا می داند که آنچه او می خواهد و او دارای یک تیم در اطراف او که خود را “دوستانه کمی اشاره” به سمت قطعه لازم از تمرکز او اذعان دارد که بررسی و تعادل که در آن ذهن خود را در هر لحظه. در ابتدا این تیم شامل co-creator Louis C. K. اما پس از او درگیر شد در یک #MeToo رسوایی Adlon شدت به اجرای نمایش ، این است که او در فصل دوم انجام و در مجموعه او در می یابد کمک از اسکریپت سرپرست بابتی Stith که Adlon می گوید اغلب می گویند به او “شما با اقدام در این?” زمانی که او نیاز به چند hyphenate به تمرکز بر روی انجام در صحنه به عنوان و به عنوان دستیار مدیران و کسانی که می آیند و می گویند “من نیاز به صحبت می کنند به مدیر پاملا در حال حاضر” زمانی که آنها نیاز به در چیزی نگاه کنید با یک تصویر بزرگتر لنز.

“من احساس می کنم مانند چالش برانگیز ترین بخش از هر چیز از آنچه که من انجام دهید این است حفظ edginess این spikiness خلوص از این جهان و این جهان کوچک زمانی که من در تلاش برای پایبندی به بودجه نگرانی در زمانی که من در تلاش برای مقابله با, بازیگران, برنامه, زمانی که من در تلاش برای مقابله با خانواده خود من چیزهای” Adlon می پذیرد. “همیشه وجود دارد بخشی از شما که می رود,” اوه, اجازه دهید فقط می توانید بیش از این با.’ اما من نمی تواند میانبر یا راه آسان را به دلیل آن را کیفیت قربانی از آنچه که ما در حال ساخت است.”

در صدا ترکیب این تیم ساخته شده است تا از شرکت تولید کننده اریکا Sterne, ویرایشگر آنی Guidice صدا سرپرست کریس گومز, میکسر صدا سام Ejnes و ویرایشگر موسیقی امیلی Kwong. به صورت خاص این قسمت Aldon طول می کشد یک نظرسنجی رسمی در اتاق در مورد اینکه آیا وجود دارد باید موسیقی تاکید لحظه ای که سام jaunts پایین پله ها پس از یادگیری در خانه او است و در واقع خانه ای که در آن یک مرگ وحشتناک رخ داده است.

“زمانی که من کار با یک ویرایشگر و یا کسی که با داشتن آنها می گویند, “من فکر می کنم این امر می تواند بسیار زیبا’ یا ‘من فکر می کنم این امر می تواند خنده دار,’ واکنش من این است که بروید مخالف چون من گفتند: Hmm چه چیزی واقعی اینجا ؟ من می خواهم همه چیز ریشه در واقعیت اما من نیز مانند سحر و جادو,” او می گوید. که او را به ترک اتاق را باز به “هر آنچه با این نسخهها کار در لحظه” و نمی شود ترس برای رفتن بزرگتر در زمان.

اما آن را نیز بدان معنی ترکیب از طریق صدها نفر از حکایات و داستان های که می آیند تا در این نویسندگان ” اتاق — اغلب بر اساس Adlon زندگی یا نویسندگان تجارب خود را — برای پیدا کردن بسیار خاص برش از زندگی است که می تواند اضافه کردن رنگ به خانواده روباه. نوشتن “پرنده در خانه” در هیئت مدیره در این نویسندگان ” اتاق تبدیل به یک فصل 4 رویداد که در آن یک جغد پرواز به سام پنجره ،

“سال پیش یک بچه جغد بود در حیاط خلوت من و او پاشنه پا گیر شد در خود کره چشم و من به نام 10 حیوانات مختلف مکان هایی می گویند:” آنچه f— آیا من با این جغد?'” Adlon به یاد می آورد. “ما تا به حال این جغد ما نام آن را بوق زدن ما پیچیده شده در یک حوله قرار داده و آن را در یک جعبه و برخوردی خشن روبرو سوراخ هوا در جعبه و سپس حیوان مردم آمد به آن را دریافت. که فقط یک بد بو جزئیات کمی که من به عقب نگاه کرد و ما در گیر این هیئت و ما قادر به ترکیب را نشان می دهد. اگر کاری چوب با من من آن را به ارمغان بیاورد.”

و حتی با تمام این جریان از خود نشان می دهد Adlon هنوز هم طول می کشد زمان به کار بر روی تولیدات دیگر از جمله ابراز شخصیت در “باب برگر” و “Rick and Morty” ظاهر شدن در فیلم های مانند “پادشاه جزیره استاتن” و “Holler” و رزرو دو قسمت قوس در این فصل از “این با ما است.” تا در کنار او است تطبیق یک کتاب برای یک فیلم و روزی می خواهم برای نوشتن یک چند دوربین طنزهای بیش از حد.

“من قطعا شاخه این سال از نظر ایجاد محتوای جدید برای افراد دیگر و این بسیار هیجان انگیز به من,” او می گوید. “اما آن را متفاوت از مدل است که وجود دارد و نیاز به دور انداختن همه از ایده های اصلی پس همه ناگهانی شما در حال انجام همان s— و این فقط بد است.”

“بهتر است همه چیز” پخش پنج شنبه ها ساعت 10 شب در FX.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>