همه گیر سرکوب جرقه نگرانی برای حقوق بشر


در حالی که چین را به خود جلب کرده بسیار مورد توجه و انتقاد بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس دولت ها در همه جا ایجاد خطر برای حقوق بشر خود را با پاسخ های طرفداران هشدار می دهند.

Roads remain empty in Wuhan, China, in late January, as the first coronavirus lockdown was enacted. Countries around the world later followed the measure.

جاده های خالی باقی می ماند در ووهان چین در اواخر ماه ژانویه به عنوان اولین coronavirus مستند به تصویب رسید. کشورها در سراسر جهان بعد به دنبال اندازه گیری.اعتبار:گتی ایماژ

کامبوج, مثلا, بازداشت یک روزنامه نگار و بازداشت دیگر شهروندان برای گسترش “خبر جعلی” در مورد coronavirus دیده بان حقوق بشر گفت. رئیس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تهدید به شلیک به مردم که نمی مطابق با یک مستند.

مجارستان به تصویب یک قانون است که گسترش دولت اضطراری قدرت نامحدود تعلیق انتخابات و دولت را از قدرت به زندان روزنامه نگاران برای “تحریف” اطلاعات در مورد همه گیر با توجه به COVID-19 مدنی آزادی ردیاب شاخص ایجاد شده توسط مرکز بین المللی غیر انتفاعی قانون است.

یازده کشور همه گیر پاسخ شامل عمومی نظارت مدنی آزادی ردیاب را نشان می دهد.

تبلیغات

حتی دموکراسی مانند استرالیا باید از این قدرت برای مجازات افراد به دلیل نقض قوانین ایمنی زیستی.

در عین حال چین در ارتباط با سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که قدرت استبدادی رژیم مجبور به استفاده از گروه های بین المللی برای تشویق به پذیرش گسترده ای از اقدامات خود را.

این ساخته شده است که اظهارات دیده می شود به عنوان مشروعیت بخشیدن پکن پاسخ به همه گیر و حتی به عنوان دولت چین بحث برانگیز را تکذیب کرد میزان آن است. تایوانی گفته است که شانه ای بالا انداخت آن هشدارها در مورد ویروس های چون چین را رد تایپه دیپلماتیک وضعیت به عنوان یک کشور مستقل است.

چین “قدرت جذب و نفوذ در دستور کار نهادهای بین المللی” مانند کسی که گفت: روبرتو گونزالس نیویورک-بر اساس حقوق بشر پایه و اساس است.

چین به تنهایی نیست.

“رژیم های اقتدارگرا مانند …, روسیه, عربستان سعودی, ایران و کوبا و ونزوئلا بسیار کارآمد در به دست آوردن بسیار پرطرفدار کرسی در نهادهای بین المللی که آنها به طور مداوم استفاده کنید برای ورزش هکلر وتو و جلوگیری از هر گونه توجهی قرار گرفتن در معرض خود را وحشتناک حقوق بشر سوابق” گونزالس گفت.

Hungarian Prime Minister Viktor Orban has been accused of seizing near-absolute power because of the coronavirus.

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان متهم شده است از تصرف در نزدیکی-قدرت مطلق به دلیل coronavirus.اعتبار:بلومبرگ

شروع روز دوشنبه به وقت نيويورك حقوق بشر بنیاد برگزاری COVIDCon برای کشف چگونه “استبداد برانگیخته است و به بهره برداری رمان coronavirus همه گیر برای سرکوب آزادی های مدنی است.”

رژیم های اقتدارگرا مانند …, روسیه, عربستان سعودی, ایران و کوبا و ونزوئلا بسیار کارآمد در به دست آوردن بسیار پرطرفدار کرسی در نهادهای بین المللی.

روبرتو گونزالس حقوق بشر بنیاد

باز به این COVIDcon خواهد بود یک رویداد مجازی شامل فعالان و طرفداران مانند هنگ کنگ دموکراسی فعال جاشوا وانگ و نویسنده آن Applebaum.

تمرکز مجازی کنوانسیون نشان دهنده رقابت طبیعت از اخبار اطراف coronavirus.

پس از همه گیر ظهور پکن نیز حمایت چند کانال جهانی اطلاعات کمپین برای منحرف کردن مسئولیت و ساخت یک خیرخواه تصویر در سراسر جهان است.

“این یک تصمیم استراتژیک توسط [دیروز] CCP پس از آن می داند که آن را نمی تواند کنترل جهانی اینترنت مانند آن را کنترل اینترنت در داخل چین پس از آن به جای استفاده از تبلیغات برای هدف قرار دادن مخاطبان جهانی” گونزالس گفت.

تاثیر پیام برای تقویت حزب ایستاده است احساس به طور گسترده ای از جمله در هنگ کنگ که در آن دولت به تازگی ممنوع, عمومی, تجمع بیش از چهار نفر در پاسخ به کوروناویروس.

Riot police officers stand guard outside Hankou train station ahead of the resumption of train services in Wuhan on Wednesday.

پلیس ضد شورش افسران گارد محافظت خارج Hankou ایستگاه قطار جلوتر از سرگیری خدمات قطار در ووهان در روز چهارشنبه.اعتبار:AP

آنتونی Dapiran نویسنده شهر در آتش: مبارزه برای هنگ کنگگفت: “این یک حرکت است که هنگ کنگ دولت بدون شک دوست داشتم به دست گرفته اند و در سال گذشته در میان هفت ماه از دموکراسی تظاهرات که دولت ناتوان بود برای متوقف کردن.”

پس از همه گیر فروکش لیبرال دولت انتظار می رود برای حذف محدودیت های اعمال شده به عنوان به زودی به عنوان عملی او گفت:.

“رژیم های اقتدارگرا ممکن است این فرصت را به “عادی سازی” این محدودیت در جامعه مدنی و به نگه داشتن آنها را در جای دیگر و یا شاید حتی به طور دائم,” او گفت:.

با این ناشناخته مقابله با دموکراسی و دفاع از حقوق بشر باید نگاه به خارج را دستگیر مجامع گفت گونزالس.

“نا امید جامعه مدنی شده است در نظر گرفتن امور به دست خود برای ترویج و پیشبرد حقوق بشر گفت:” گونزالس.

HRF برای مثال همکاری با فعالان در کشور برای حمایت از خود را طرفدار دموکراسی و حقوق بشر است.

ریاست سابق شطرنج قهرمان و مدافع دموکراسی Garry Kasparov, HRF نیز اجرا می شود آزادی اسلو سالانه جمع فعالان بین المللی با هدف فشار علیه رژیم های اقتدارگرا.

“در شرایطی کارآمد و همه جانبه موسسات قرار داده است که حقوق بشر جامعه مدنی باید و باید گام به گام برای نگه داشتن کسانی که در قدرت پاسخگو” گونزالس گفت.

بوداپست-بر اساس علمی پیتر Kreko می گوید که رهبران به طور کلی بدست حمایت بیشتر از رای دهندگان در ابتدا از بیماری همه گیر.

“رهبران مستبد در شرق و غرب به طور یکسان در حال سوء استفاده از وضعیت” با خاموش کردن صداهای منتقد, entrenching موقعیت خود را در قدرت و تخلیه امور مالی عمومی در حالی که وجود دارد کمتر موشکافی.

“با توجه به این روند و نگه داشتن رهبران مستبد تحت فشار است مهم این روز برای جلوگیری از گسترش تاج-autocracies,” Kreko گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر