‘لطفا’: فرانسه سازگار به زندگی در coronavirus مستند

صادر شده در: اصلاح:

خیابان ها شده اند تقریبا خالی در شهرستانها در سراسر فرانسه پس از کشور رفت و به مستند در ظهر روز سه شنبه برای مبارزه با گسترش coronavirus با پلیس را به زور به اطمینان حاصل شود که قوانین جدید در حال محترم است. برای ساکنان این اقدامات جدید معنی تطبیق با یک راه جدید برای زندگی است.

تبلیغات

برخی از 100,000 پلیس و ژاندارم مستقر شده اند در سراسر کشور به اجرا درآوردن مستند اقدامات با مردم تنها مجاز به ترک خانه به صورت رسمی تحریم دلایلی مانند رفتن به محل کار, خرید برای ضرورت و یا گرفتن درمان های پزشکی.

هر کسی که در خیابان باید یک سند امضا شده بیان دلیل خود را برای بودن در خانه.

“من رفتم و وجود چک به عنوان بخشی از “حبس“. آنها (پلیس) را چک و آنها را بپرسید برای قسم بیانیه ای گفت:” پاریس ساکن کلرمون سو.

“آنها را بررسی کنید و به من گفت که برای دفعه بعد ما باید سند هر زمان ما بیرون رفتن همراه با یک ID.”

“من فکر می کنم این خوب است, آن را بسیار خوب است. ما در حال حاضر برای از بین بردن این ویروس برای انجام این کار هر کس خود را محدود. اگر ما خودمان را محدود ما گسترش این ویروس که یک چیز بد است. بنابراین آن را بسیار بسیار خوب” گفت: پاریس Latifa Abdeljalil.

تا کنون پلیس می گویند بسیاری از افراد هستند احترام به قوانین است. اما کسانی که نمی خطر جریمه از بین €38 €135.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>