هفته آینده Moorabbin بسته خواهد شد برای دومین بار در یک ماده از 11 روز هنگامی که سنت کیلدا میزبان شاهین در یک AFL پیش فصل تمرین بازی در یک پنج شنبه شب.

پرستاران در حال حاضر به دنبال اقدامات است که اجازه خواهد داد که 10 ، 000 نفر در یک زمین که یک بار جایگزین 30,000-پلاس – و درو غیر قابل تصور 51,000 به اولین بازی وجود دارد در سال 1965. روز یکشنبه AFLW بازکن شد در کمی بیش از 8000.

A capacity crowd of 8000 packed into Moorabbin to watch the Saints' first AFLW game on Sunday.

ظرفیت جمعیت 8000 بسته بندی شده به Moorabbin به تماشای Saints’ اولین AFLW بازی در روز یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

St Kilda بازگشت به خود را مقدس قبیله ای زمین – جایی که جعلی خود را پس از دهه 1960 حامی پایه و به هنگام تولد به یک منحصر به فرد بیسید باشگاه فرهنگ – در حال حاضر شده است به نفع خود بارها parlous خط پایین: عضویت تا 6500 در این زمان در سال گذشته و در حالی که بسیاری از آن در مورد جذب بازیکنان (براد تپه به طور خاص) و تغییر مربی بازگشت از اسراف در زمین خود نیز یک عامل است.

اگر سرشار تراس شد یک پیروزی برای AFLW و پرستاران آنها همچنین تأکید کرد – به عنوان هفته آینده بازی خواهد کرد – آنچه در این باشگاه از دست داده به عنوان یک نتیجه از زمین عقلانی و مجبور به حرکت از اولین Moorabbin و سپس Waverley.

تبلیغات

St Kilda بزرگترین بازنده از زمین عقلانی سیاست که دیدم حومه قلعه jettisoned و باشگاه ها در طول زمان جمع به هر آنچه که در حال حاضر AFL-متعلق به مارول ورزشگاه یا MCG.

بر خلاف بزرگترین ملبورن باشگاه است که با وجود آشکار سرزمین اند حامیان پراکنده در سراسر منطقه شهری (و ملت) و که مناسب برای درونی-ورزشگاه شهر, St Kilda شده است بسیار باشگاه محلی است که تساوی بخش عمده ای از حمایت خود از بیسید حومه اساسا زیر هر دو طرف Nepean بزرگراه (برایتون Rd) از سنت کیلدا اتصال به همیلتون. پرستاران خود را بیشتر از لحاظ جغرافیایی متمرکز حامی پایه از همه ویکتوریا باشگاه نوار جیلان.

ترک Moorabbin بود ایده آل نیست اما Waverley – برای تمام jibes در مورد قطب شمال پارک و ملال انگیز حمل و نقل عمومی – خوب کار می کرد برای یک باشگاه است که ریشه در جنوب شرقی حومه آن به مراتب آسان تر به درایو به Waverley از بیرونی بیسید حومه نسبت به Docklands.

Tony Lockett in 1987, kicking goal 100 for the season at Moorabbin.

تونی Lockett در سال 1987 لگد زدن به هدف 100 برای فصل در Moorabbin.اعتبار:سن

St Kilda زیادی ندارد اما انتخاب به نقل مکان به Docklands زمانی که Waverley رها شده بود. این امکان وجود دارد که پرستاران به حال آنها سخت-سودا مانند زالزالک ممکن است تا به حال یک میکروگرم پایه یا بیشتر بازی ها هر چند من شک AFL را مجاز هر دو زالزالک و سنت کیلدا به در ‘G.

St Kilda را خونتان بدهی های بزرگ و فقیر به طور کلی عملکرد مالی بیش از دهه گذشته تعدادی از علل مربوط به ترکیبی از اهداف خود را با این باشگاه و AFL سیاست/تصمیم گیری.

AFL جمع پرستاران به یک فقیر معامله در Docklands (که دیگر اعمال می شود) اما این باشگاه ساخته شده فاجعه بار تماس به نقل مکان به سیفرد و سپس رها goldmine بالقوه در تاسمانی ترک Hawks – اغلب نقطه unflattering مقایسه – به برداشت Tassie مالیات دهندگان دلار است.

Moorabbin نزدیک به کانون St Kilda را حامی پایه. تصور کنید آنچه در این باشگاه خواهد به نگاه مانند آنها با AFL و دولت پشتوانه قادر به ساخت یک جیلان-قلعه مانند در Moorabbin خواهد بود که برای همیشه پر از 30,000 یا پس ؟

این بود که هرگز عملی برای پرستاران, به عنوان یک شهری باشگاه حتی اگر یک حاشیه صندلی یا دو در حوضه آبریز. آنها را تشویق به ترک Moorabbin برای Waverley تنها برای دیدن AFL جلو و پین خود را زمین فروش املاک و مستغلات به Mirvac و نقل مکان دوم ورزشگاه به Docklands.

این خوب کار می کرد برای بسیاری از باشگاه های. از Doggies مثلا نزدیک به خود مردم در تعجب از آنها خواهد بود در کارلتون خانه (جایی که آنها بازی بازی های خانگی در اواخر ’90s). شمال ملبورن بیش از حد مناسب است به Docklands. باشگاه های بزرگ نیاز به یک ورزشگاه در نزدیکی CBD.

اما آن را نمی, و نمی کند تا به خوبی کار برای پرستاران که مجبور به استفاده از خود را مرمت Moorabbin پایه – به روز رسانی سالم و بی خطر و در عین حال جهانیان از نسخه قدیمی و جذاب زمین/کلوپ شبانه – دوباره به هم متصل با کسانی که مردم در بیسید.

Moorabbin هرگز میزبان خانه و دور مردانه بازی برای نخست وزیری امتیاز دوباره. که بهشت بود از دست داد برای پرستاران که با این وجود باید خود را به استفاده از جدید پایه برای ساخت از زمین تا, پس به صحبت می کنند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de