الکساندر Abaturov را “بهشت” لولا آریاس’ “Reas” و Yosep Anggi Noen را “صدای Baceprot” شکل در میان 15 فیلم مستند امکانات مجموعه به تن به تن بیش مارس 27-28 در 51 تبادل du Réel.

یک شرکت تولید فروم برای خلاق, مستند, سنگ فرش, صنعت محور در سند چشم انداز du Réel یکی از اروپا معتبر ترین مستند جشنواره است.

این عناوین پیوست توسط 12 نفر دیگر در یک صف که دارای شناخته شده فیلمسازان برای مثال در مصر محمد سیام که “امل” افتتاح شد 2017 را IDFA آرژانتین با گاستون Solnicki مدیر ونیز افق پخش “Kékszakállú و نلسون Carlo de lo سانتوس, پلنگ طلایی لوکارنو برنده با “Cocote.”

آن را نیز طول می کشد در یک محدوده فوق العاده از کشورهای origen به رهبری فرانسه با سه عنوان در این بخش و سوئیس و آرژانتین و لبنان با یک زن و شوهر اما از جمله 18 سرزمین های مشخص شده توسط قوی خاورمیانه نمایش بیشتر محصولات از مصر و سوریه و Quatar.

پروژه ها ارائه خواهد شد از طریق 15 قبل از ثبت زمین پخش “زنده” در 27 آوریل. ارائه خواهد شد و پس از جداول دور بیش مارس 27-28 که در آن تولید کنندگان و تصمیم گیران می تواند بحث در مورد پروژه ها با فیلمسازان به علاوه یک به یک جلسات می گوید: Violeta Bava سند چشم انداز du Réel co-رئیس صنعت

تولید شده توسط فرانسه Petit a Petit تولید “بهشت” در lips, نایلون, 11 که زندگی در یک روستا در نزدیکی شمال اروپا تایگا سیبری بزرگترین boreal forest که در یک رکورد گرما-موج ناگهان آتش.

از آرژانتین Gema فیلم, تهیه کننده, از, اسناد, از آندرس دی اسکورت ابنیر Benaim مانوئل آبراموویچ و ویکتور Kossakovsky, “Reas” است که به کارگردانی جشن آرژانتین نمایشنامه نویس آریاس که ویژگی “تئاتر جنگ” بازی های برگزار شده در سال 2018 برلین فروم. که به دنبال آن گروهی از زنان و ترانس زندانیان در بوئنوس آیرس’ Ezeiza زندان که در مرحله یک موسیقی برای تمدد اعصاب و درک زندگی گذشته خود را.

در جاکارتا KawanKawan رسانه “صدای Baceprot” (با نام مستعار “VoB”) به تصویر می کشد زندگی روزمره از روستا به روی صحنه عملکرد 17 ساله ای Firdsa ، Siti و Widi یک حجاب-پوشیدن سنگین فلزی سه نفر از اندونزی.

تولید شده توسط پائولو Calamita در اتریش کمی آهنربا فیلم “کمی عشق بسته” یک زن محور کمدی مجموعه ای در وین نشانه ها از آرژانتین Gastón Solnicki تحسین برای دو اسناد “Suden” (2008) و “Papirosen” (2011) و ونیز افق’ 2016 برنده جایزه Fipresci “Kékszakállú.”

“اتل” وزن در عنوان خود جستجو اودیسه در مورد فرانسه و الجزایر در پاریس زن هنر آموز از یهودی و مسلمان میراث که حرکت بازگشت به الجزایر طی سال 2018 تظاهرات خیابانی; محمد سیام هدایت یک داستان در مورد “آنچه در آن به معنی جوان امروز,” او می گوید.

“مستند می تواند سرگرم کننده بزرگ بزرگ سرگرمی و در عین حال هنوز هم آدرس اجتماعی و فرهنگی مشکلات” نظرات Bava با استناد به “VoB” و کارن Chemizon را “Rebbellion” که قطاری از حوادث در اوکراین شد خیابان آن را به عنوان میزبان یکی از بزرگترین تجمعات از یهودیان Hasidic.

روند در بخش قطع راه های مختلفی است. در یک جهان در آشفتگی, برخی از فیلم های مستند’ قهرمانان – یا خود فیلم – مبارزه برای حفظ سنت است.

مجموعه ای در برابر پس زمینه از بزرگترین مهاجرت در تاریخ بشر در “محو شدن جوانان با نقاشی با آبرنگ روی گچ” به کارگردانی چین مونیکا زو و لی Zhe در تاریخ Ji, 24, اسناد محو روستایی نقاشی های دیواری است اما تحت فشار خانواده اش برای پیوستن به میلیون ها نفر مهاجرت به این کشور در شهرهای بزرگ.

سوئیس سیمونا کانونیکا را “آهنگ تنفس” در چگونه تنفس تحت تاثیر هنر و ورزش در برخی از جهان کهن ترین فرهنگ ها است.

کارگردان Bigna Tomschin و آرجون Talwar “من خواب یک ملت” است Talwar تلاش برای ردیابی محو دموکراتیک رویاهای خود را در بومی هند است.

در حالی که برخی از فیلم های مستند به تصویر کشیدن تلاش برای حفظ گذشته است که مرگ دیگران بپرسید که چگونه نسل جدیدتر می توانید فرار سنت که بسیار زنده است.

Lazy loaded image

اتل سند چشم انداز du Réel

“Rebbellion” پرسش “راه حقیقت است به شکل داستان ما گفت: به اعتقاد” دیده می شود از طریق چشم از خیابان ساکنان آشکار جوهر از آنچه در آن به معنی انسان جهانی در یک جامعه سرمایه داری می گوید Chemizon.

“من می بینم ‘VoB’ به عنوان نمادی از آنچه در آن طول می کشد به شکستن و دور از موجود استانداردهای اخلاقی می گوید:” مدیر Noen,. یک “بسیار سینمایی” پرتره می گوید Bava از بلفاست پروتستان طبقه کارگر محله کارگردان فرانسه وینسنت Pouplard “هیچ کس می خواهد به یک مامور اتش نشانی می پرسد” اگر به ارث برده حافظه جمعی می توان به “بیش از یک وضعیت واقعی است که همچنان مردم را رنج می برند” Pouplard می گوید.

چه عناوین مشترک دارند Bava نشان می دهد که حس کشف از مدیران بودن یک زندگی در حال تحول واقعیت و نه به دنبال نشان دادن برنامه ریزی ایده های.

Abaturov جاه طلبی در “بهشت” به عنوان مثال او معتقد در یک مدیر بیانیه است به ساقه یک آتش واقعی زندگی می کنند در سیبری به پس گرفتن “ترس و شیفتگی” او احساس به عنوان یک کودک که پدرش یک نفر آتش نشان به او گفت در مورد یکی از جنگل شعله.

“آتش گسترش زیرزمینی سوزاندن ریشه های درخت. شعله های آتش می تواند پشت سر هم از هر نقطه در هر زمان از پیش رو و از پشت سر و حتی از زیر آتش نشانی را….پدر من به من گفت که در طول تمام زندگی خود او تا به حال هرگز شده است به عنوان ترس او شده بود آن روز.”

از دیگر فیلم های سونیا بن Slama (“Maktoub”) هدایت دوم doc-ویژگی “Machtat” یک پرتره از تونس زنانی که فرار از سختی زندگی خود را با کار به عنوان فصل تابستان عروسی نوازندگان. لبنان Khamsin فیلم های شرکت تولید می کند.

کارگردانی شده توسط Petter Aaberg و Sverre کوام و تولید شده توسط نروژ Indie در فیلم “Nightcrawlers” اتحاد نزدیک-به-خودکشی Petter Aaberg استخدام شرکت مدیر Kvame برای پیدا کردن افراد مشابه دولت در میان اسلو را جوان و تشویق آنها را به اقدام در زندگی خود را.

Tania Mollanen را “ماموریت” به شرح زیر چهار مورمون نوجوان آمریکایی اعزام به پیروزی تبدیل کنند.

در “ما کمی فلسطین” مدیر عبد الله خطیب را به تصویر می کشد یک گروه غیر نظامی فلسطین فعالان در محاصره اردوگاه پناهندگان یرموک در نزدیکی دمشق که شورشی در برابر سرنوشت خود را.

داوران برای تبادل du Réel تشکیل شده است توسط Vincenzo Bugno رئیس برلیناله جهان سینما صندوق سه بار در جشنواره کن رقابت انتخاب شده اوکراین مدیر Sergei Loznitsa و دبرا زیمرمن, مدیر اجرایی, از نیویورک به زنان را ،

هدف قرار دادن عوامل فروش توزیع کنندگان و پخش مدیران “زنده” نسخه ای از اسناد در حال پیشرفت برگزار خواهد شد در چهار شنبه 29 آوریل شامل 10 دقیقه سخنرانی با گزیده ای از نه امکانات پیشرفته تولید است. این خدمات عبارتند از “Malintzin 17,” نهایی مستند توسط Eugenio Polgovsky که فوت در سال 2017, و که کار مستند بازی کن منتقدان هفته ساندنس, ونیز, جشنواره بین المللی فیلم برلین و روتردام.

دیگر شرکت حاضر در صنعت رویداد برش خشن آزمایشگاه اجازه می دهد تا فیلم سازان و تولید کنندگان برای دریافت بازخورد خود را در آخرین محصولات; سوئیس فیلم را نمایش پنج فیلم در مورد ضربه جشنواره مدار; RTS جایزه را ببینید سوئیس پخش عمومی جایزه یک مستند از فرانسوی زبان سوئیس. سند چشم انداز du Réel نیز سازماندهی یک ملاقات دوجانبه بین سوئیس و انگلستان documentarians.

برگزار شد بیش مارس 26-29 سه صنعت پانل را تمرین کردن بر روی فیلم در جشنواره صنعت فیلم و فیلمسازی در طول COVID-19. یک کتابخانه رسانه ها برجسته خواهد شد حدود 400 اروپایی و بین المللی فیلم های مستند منتشر شد بیش از 2018-19. عناوین برای تبادل du Réel, اسناد, در پیشرفت و برش خشن آزمایشگاه انتخاب شدند و از بیش از 430 ارسالی Bava می گوید.

Lazy loaded image

Reas سند چشم انداز du Réel

سند چشم انداز du Réel 2020: تبادل du Réel صف

“کمی عشق بسته” (Gastón Solnicki اتریش و آرژانتین)

“اتل” (محمد سیام, مصر, فرانسه, دانمارک)

“محو شدن جوانان با نقاشی با آبرنگ روی گچ,” (Zhe Li مونیکا زو چین)

“من خواب یک ملت” (Tomschin Bigna, Arjun Talwar, سوئیس, آلمان)

“Machtat,” (Sonia بن Slama, فرانسه, لبنان)

“Nightcrawlers,” (Petter Aaberg, Sverre کوام نروژ)

“هیچ کس می خواهد به یک مامور اتش نشانی” (Vincent Pouplard فرانسه و جمهوری ایرلند)

“ما کمی فلسطین” (عبدالله آل خطیب, لبنان, فرانسه, سوریه, قطر)

“بهشت” (الکساندر Abaturov, فرانسه, روسیه)

“پپه تخیل سوم سینما” (Nelson Carlo De los Santos آریاس, جمهوری دومینیکن)

“Reas,” (لولا آریاس, آرژانتین)

“Rebbellion,” (کارن Chernizon اوکراین)

“ماموریت” (Tania Moilanen فنلاند)

“آهنگ از تنفس” (سیمونا کانونیکا سوئیس)

“صدای Baceprot,” (Yosep Anggi Noen, اندونزی)

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im