امدادگران جاده نگرانی از قرار گرفتن در معرض COVID-19


تقریبا 100 امدادگران قادر به کار به دلیل سخت اقدامات ایمنی اجرا شده توسط آمبولانس ویکتوریا برای حفاظت از کارکنان خود و از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

آمبولانس ویکتوریا مدیر اجرایی بالینی عملیات میک استفنسون تایید کرده به این سن که 96 امدادگران در حال حاضر در دسترس نیست اما اصرار دارد که هیچ یک از آن 6000 کارکنان عملیاتی باید آزمایش مثبت به کوروناویروس.

Up to 100 Ambulance Victoria paramedics are in isolation amid concerns some may have been exposed to the coronavirus.

تا 100 آمبولانس ویکتوریا امدادگران در انزوا نگرانی برخی شده اند ممکن است در معرض coronavirus.اعتبار:Paul Rovere

“این به آن معنا نیست که آنها باید COVID-19 نه که آنها ممکن است سرد ممکن است به کار های غیر مرتبط تماس با یک مورد مشکوک به حال خود در انزوا پس از بازگشت از سفر شخصی و یا ممکن است تا به حال کار های مربوط به تماس نزدیک با یک مشکوک یا بالقوه COVID-19 بیمار و در نتیجه در خود به انزوا” آقای استفان گفت.

کار در خط مقدم از همه گیر آقای استفان گفت: امدادگران تا به حال به تصویب رسید و طیف وسیعی از اقدامات برای کاهش افزایش خطر ابتلا به عفونت.

تبلیغات

دستکش و ماسک و عینک محافظ پوشیده شده است باید برای هر مورد و زمانی که یک بیمار مشکوک به آلوده بودن به امدادگران نیز نیاز به پوشیدن splash-proof لباس.

بسیاری از نر امدادگران به تازگی حذف ریش و موهای صورت برای اطمینان حاصل شود که ماسک خود را جا به درستی.

آمبولانس ویکتوریا تایید آن تنظیم است برخی از آن شیوه های بالینی در پاسخ به همه گیر اما مشخص نیست چگونه.

این تغییر روش برای لولهگذاری – که در آن یک لوله قرار داده شده است به بیمار تنفس به طوری که آنها می تواند قرار داده شده در یک ونتیلاتور – به حداقل رساندن پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

امدادگران نیز مورد نیاز را بیشتر احتیاطی که اداره احیاء قلبی ریوی (CPR).

این اقدامات به عنوان شش نفر در شرق سلامت که در بیمارستان ها از جمله جعبه هیل و Maroondah باید آزمایش مثبت به کوروناویروس.

اواخر هفته گذشته چندین کارکنان بیمارستان آلوده شدند و تا 80 پزشکی کارگران آزمایش پس از آن آشکار شد که دو بیمار مبتلا به سرطان در بیمارستان آلفرد که بعد از درگذشت تا به حال شده است شما با COVID-19.

چهار کارگر در Werribee رحمت بیمارستان در ملبورن بیرونی غرب نیز آزمایش مثبت به این ویروس در هفته گذشته است.

بیمارستان ها در مواجهه با چالش بی سابقه نه تنها حفاظت از کارکنان خود را از انقباض COVID-19 اما همچنین مراقبت از بیماران آلوده و شناسایی بیماری کشنده در بیماران دیگر که ممکن است در حال حاضر با بیماری های دیگر و یا کسانی که بی اطلاع هستند و آنها باید قرارداد این بیماری است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>