‘انگل’ معافیت های خارجی-زبان گیشه رکورد در انگلستان

بونگ جون هو را برنده جایزه اسکار برای فیلم “انگل” شکسته است پرونده در انگلستان گیشه تبدیل شدن این کشور به بالاترین پرفروش خارجی-زبان فیلم تمام دوران است.

“انگل” است پیشی گیرد و مل گیبسون “مصائب مسیح” که تا به حال برگزار زبان خارجی فیلم رکورد از سال 2004. “انگل” پیشی گرفت “مصائب مسیح” box office £11.1 میلیون دلار ($14.5 میلیون) بیش از آخر هفته با توجه به توییتر ارسال این فیلم را توزیع کرزن چشم مصنوعی.

“این آخر هفته ما در حال جشن گرفتن این واقعیت است که بونگ جون هو عمومآ تحسین ‘انگل’ در حال حاضر تبدیل به بالاترین پرفروش خارجی-فیلم زبان در انگلستان به جعبه دفتر تاریخ!” گفت: Curzon.

انگل عرضه در انگلستان در فوریه 7, تنها چند روز پیش از جوایز اسکار که در آن برنده چهار اسکار از جمله برای بهترین فیلم.

این فیلم در زمان 1.8 میلیون دلار از جمله پیش نمایش بیش از آن در اولین آخر هفته به رکورد بالاترین پرفروش خارجی-زبان باز کردن تمام وقت در انگلستان

بر حرکت و تبلیغ آن را به دست آورد در آکادمی جوایز هفته بعد “انگلی” نسخه گسترش یافته بود از 137 سینما به 428 سایت در انگلستان در بازار است.

انگلستان آزادی آمد و بعد از بسیاری از مناطق اجازه می دهد ضربه فیلم کره جنوبی به سرمایه گذاری به طور کامل در آن اسکار مسافت.

در سطح جهانی این فیلم گرفته شده $257 میلیون دلار در گیشه با بیش از 50 میلیون دلار از ایالات متحده از طریق توزیع کننده نئون و $73 میلیون نفر در کره جنوبی.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>