‘انگل’ برخوردار رکورد گیشه افزایش پس از اسکار برنده

بونگ جون هو را “انگل” است برداشت box office ثروت پس از آن پیشگامانه اسکار بهترین فیلم برنده شوید.

پیچ خورده کره جنوبی, هیجان انگیز جمع آوری شده 5.5 میلیون دلار بیش از آخر هفته استثنایی 234 درصد افزایش در فروش بلیط و بزرگترین پست-اسکار افزایش برای بهترین عکس برنده در دهه گذشته است.

در این هفت روز پس از مراسم اهدای جوایز اسکار در فوریه. 9, “انگل” به ارمغان آورده است در $8.8 میلیون نفر به نمایندگی از 20 درصد آن داخلی چوب خط حساب کردن. به تاریخ “انگل” ساخته شده 44 میلیون دلاری در آمریکا و یک نتیجه برای یک فیلم خارجی زبان. آن را تبدیل به یک برک آوت موفقیت در خارج از کشور که در آن آن را به دست آورده $131 میلیون دلار برای جهانی فضل از 175 میلیون دلار.

“انگل” اول شد غیر فارسی فیلم در تاریخ را به خانه جایزه اسکار برای بهترین تصویر. آن را نیز برای برنده اصلی فیلمنامه کارگردان و بین المللی از ویژگی های. “انگل” بود که نامزد شش اسکار در مجموع.

هر چند از آن شده است در دسترس در صفحه اصلی سرگرمی از ژانویه “انگل” گسترش تئاتر 2,001 فتح کرد گرفته شد و پس از آن نان فصل جوایز. که نشانه وسیع ترین آزادی برای یک فیلم خارجی زبان را از سال 2004 به “کونگ فو فشار دادن” بازی در 2,503 سالن.

بهترین تصویر برندگان اغلب قادر به اهرم اسکار پیروزی برای جعبه دفتر ، سال گذشته برنده “کتاب سبز” را دیدم 121 درصد افزایش در درآمد آخر هفته پس از آن پیروزی بزرگترین پست-اسکار دست انداز در آن زمان است. سفر جاده ای درام با Mahershala Ali و ویگو مورتنسن به پایان رسید آن تئاتر اجرا با 85 میلیون دلار از سالن در آمریکای شمالی و $329 میلیون دلار در سطح جهان است. “مهتاب” “هنرمند” “میلیونر زاغه نشین” و “Million Dollar Baby” دیگر اخیر جایزه اسکار بهترین تصویر برندگان بود که پس از آن آسانسور در فروش بلیط.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>