پدر و مادر در تاریکی چپ پس از گسنللس تیراندازی قرار می دهد مدارس در مستند


پدر و مادر مانده بودند از ترس برای ایمنی کودکان خود را در روز دوشنبه به چندین مدرسه در پرت جنوب شرق فرستاده شدند به مستند به دلیل شکار برای نیروهای مسلح.

مدارس در این منطقه شد و به کندی واکنش نشان می دهند هنگامی که یک محل اقامت در دوروتی خیابان به ضرب گلوله کشته شد و در حدود 9.30 صبح و پلیس تعطیل خیابان در گسنللس در تلاش برای پیدا کردن ماشین به سرقت رفته در ارتباط با این حادثه است.

با وجود پلیس اطلاعات یک مجرم مسلح در محله چندین پدر و مادر گفت: آنها مجبور به تماس با مدارس فرزندان خود را به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در هنگامی که خبر شکست مورد تعقیب جنایتکاران.

اگر چه برخی از والدین شنیده صدای پلیس به عنوان آنها کاهش یافته است و فرزندان خود را در مدرسه آنها غافل بودند از “وضعیت خطرناک” و نیست توصیه چه می گذرد.

تبلیغات

پدر و مادر یک دانش آموز در گسنللس اولیه گفت: زمانی که آنها به نام برای کسب اطلاعات بیشتر در آنها شگفت زده برای پیدا کردن مدرسه بود غافل از این حوادث اتفاق می افتد فقط یک کیلومتر دور است.

“ما مطلع گسنللس اولیه … آنها نمی دانند” آنها گفت.

بعد مدرسه گفت: پدر و مادر “مقامات معمولا اطلاع رسانی به آنها در صورت لزوم” – اگر چه مدرسه ابتدایی نمی تواند به مستند زمانی که هشدار اولیه به بیرون رفت.

دیگر پدر و مادر بودند و اطلاعات غلط در مورد این موضوع با یک مادر کرد و گفت در 11: 30 am او گفته شده بود توسط St شوهر مدرسه ابتدایی مجرم گرفتار شده بود تنها بعد از دریافت یک ایمیل در مورد یک وضعیت خطرناک در دوروتی خیابان.

“هنگامی که من به نام آنها گفت که او گرفتار شده بود اما هیچ چیز فرستاده شده بود,” او گفت:.

“من به معنای واقعی کلمه فقط دریافت یک ایمیل [از St شوهر را] در مورد این رویداد.”

فقط پس از 11 حدود دو ساعت پس از اولیه حادثه یک ایمیل فرستاده شده به پدر و مادر اطلاع آنها از وضعیت دوروتی در خیابان.

Police officers on Dorothy Street shortly after the alert was issued.

افسران پلیس در دوروتی خیابان در مدت کوتاهی پس از این هشدار صادر شد.اعتبار:9 اخبار پرت

ایمیل اطمینان پدر و مادر در صورت هر گونه “آینده خطر” روش اورژانس خواهد بود در محل قرار داده بلافاصله.

جنوب رودخانه کالج نیز تنها با ارسال یک متن به پدر و مادر در مورد 2.25 ساعت, ساعت پس از کالج به حال در ابتدا قرار داده شده است مستند به.

یکی گفت: “او تنها دریافت متن دقیقه قبل از او شاهد پزشکی قانونی ماموران پلیس چیدن چه شبیه “گلوله” در شواهد کیسه که در آن از نقره سدان ریخته شده بود در دوایر خیابان مورد 1 بعد از ظهر.

در متن SRC اصلی Everal ایتون گفت: “وضعیت در جامعه حل شده است توسط پلیس” و آن مدرسه بود اقدام به صورت عادی.

اما از صبح روز سه شنبه وضعیت فعال باقی می ماند.

در حالی که این خودرو بوده است واقع شده و جستجو مجرم – اعتقاد به دو مرد و یک زن – باقی می ماند در اجرا.

روشن است که اگر آنها مسلح هستند.

در پاسخ به سوال در مورد مدرسه پروتکل اطراف اورژانس حوادث وزارت آموزش و پرورش گفت: سخنگوی WA پلیس صادر شده “فوری widescale عمومی هشدار برای کل جامعه” در مورد جریان حادثه و مدیران مسئول بودند برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن با قرار دادن در جای خود طرح اضطراری.

این نماینده گفت: مکاتبات از مدارس به پدر و مادر انجام شد و در یک مورد به مورد و بر اساس بسته اگر مدرسه بود به طور مستقیم نهفته است.

“مدیران در جنوب رودخانه, کالج, Ashburton درایو مدرسه ابتدایی و Seaforth عمومی, مدرسه تمام شد توصیه های پلیس برای قرار دادن در محل روش های ایمنی از جمله قفل دروازه و نگه داشتن دانش آموزان در داخل کلاس های درس برای یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت:.

“تمام مدارس به حالت عادی بازگشت و دانش آموزان امن باقی ماند.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>