پدر و مادر می خواهید بیشتر از آن است که مدرسه ابتدایی تکالیف ارزش برای مبارزه با?


مشق شب. این یکی از مهمترین مسائل در اصلی حیاط مدرسه. بسیاری از والدین تقاضا بیشتر از دیگران کمتر و معلمان و بچه ها اغلب در وسط گیر کرده.

گزارش های اخیر از استرالیا کودکان مدرسه لغزش بین المللی اقدامات لازم را برای سواد آموزی و حساب شده سوخت pro-مشق شب کنار میان پدر و مادر است.

Research shows that homework has little to no academic benefits in primary school.

تحقیقات نشان می دهد که مشق شب کمی به هیچ دانشگاهی مزایای در مدرسه ابتدایی.اعتبار:Stocksy

در سال 2019 استرالیا, دانش آموزان رفت عقب در OECD برنامه بین المللی ارزیابی دانش (پیزا) که اقدامات خواندن ریاضی و سواد علمی از 15 ساله. برای اولین بار ما موفق به بیش از متوسط OECD در ریاضی.

اما در حال بارگذاری است تا کودکان و نوجوانان با مشق شب به خصوص در سال های اولیه تحصیل پاسخ به بهبود جایگاه ما در رتبه بندی های بین المللی به عنوان بسیاری از والدین عاشقانه آن را باور می شود ؟

تبلیغات

اگر تحقیقات اخیر این است که یک راهنمای, پاسخ شرکت “هیچ”. در واقع به استثنای مستقل خواندن – که باید تشویق – اگر مشق شب شد آن را از ف

“ما می دانیم که از تحقیقاتی که [تکلیف] دهکدهای بسیار کمی ارزش در افزايش نتایج آموزشی به خصوص در مدرسه ابتدایی می گوید:” پدر و مادر نویسنده و مربی مگی دندانه.

دندانه امتیاز به یک 2014 ویکتوریا مجلس تحقیق روش برای مشق شب در ویکتوریا مدارس به خصوص با تمرکز بر یادگیری دانش آموز که “شواهد قوی و توافق کلی که تکالیف در مدرسه ابتدایی سطح دارای تاثیر کمی بر عملکرد تحصيلی”.

پرس و جو را گزارش می افزاید که مشق شب “ممکن است بازی مهم انتقالی نقش مهمی در آماده سازی دانش آموزان برای دبیرستان و فراتر از آن.”

فقیر ایستاده از مشق شب نیز حمایت توسط محققان دانشگاهی مایک Horsley و ریچارد واکر که در نوشتن کتاب خود را اصلاح مشق شب, “مشق شب هیچ دستاورد مزایای برای دانش آموزان تا کلاس 3 (و) مزایای ناچیز برای دانش آموزان در کلاس 4-6”.

به رغم پژوهش پدر و مادر اغلب تقاضا مشق شب از مدارس. من شنیده ام که پدر و مادر ابراز نگرانی که مدرسه نیست “هل دادن” و یا “گسترش” فرزند خود را به اندازه کافی و به دنبال کار اضافی را جبران کند.

من شنیده ام که پدر و مادر ابراز نگرانی که مدرسه نیست ‘فشار’ یا ‘گسترش’ فرزند خود را به اندازه کافی و به دنبال کار اضافی را جبران کند.

اما تمرکز بر سوق دادن کودکان و نوجوانان می تواند معکوس انتظار آنها را به انجام بیش از آنها از نظر جسمی یا روانی قادر به انجام.

مدرس در آموزش و پرورش در دانشگاه آدلاید Dr برندان بنتلی می گوید که محدودیت شناختی کودکان بار – ظرفیت به یاد داشته باشید و اطلاعات – محدودیت توانایی خود را به یاد داشته باشید و پردازش اطلاعات است.

“بچه های جوان تر کمتر ظرفیت برای نگه داشتن همه چیز را در حافظه کاری” می گوید: Dr بنتلی. در حالی که بزرگسالان می تواند حفظ حدود هفت آیتم در حافظه کوتاه مدت یا دو مورد کودکان تنها می تواند به حفظ دو یا سه مورد است.

و این بهترین سناریو مورد. اضافه کردن در حال اجرا در اطراف خود را به خاطر سپردن معلمان و دوستان خود را نام و فعالیت های فوق برنامه و پس از آن حتی به دو سه مورد را می توان فراتر از ظرفیت فرزندان جوان است.

“اگر شما واقعا خسته توانایی خود را به حفظ موارد کاهش یافته است می گوید:” Dr بنتلی.

و آن را نه فقط بار روانی از مشق شب است که می تواند پایمال کردن بچه ها. کودکان ممکن است به اندازه کافی از لحاظ فیزیکی توسعه یافته برای تکمیل تکالیف وظایف است که.

“من شنیده ام از چهار سال-کودکان گرفتن یک ساعت و نیم [از مشق شب]. آنها باید به خانه بروم و رنگ در خطوط می گوید:” مگی دندانه چه کسی می گوید که بسیاری از کودکان به خصوص پسران فاقد مهارت های حرکتی خوب با موفقیت کامل این کار.

“که horrifies من. شما در واقع درخواست از کودکان برای انجام چیزی است که آنها در واقع نه تکامل قادر به انجام. و شما درخواست آنها را به انجام آن را دوباره و دوباره.”

من شنیده ام از چهار سال-کودکان گرفتن یک ساعت و نیم [از مشق شب] … ما در حال سرقت دوران کودکی است.

مگی دندانه

“ما در حال سرقت دوران کودکی به این امید که ما قصد داریم آکادمیک روشن بچه ها می گوید:” دندانه.

نیز وجود دارد که در دراز مدت روحی و جسمی تلفات که مشق شب را می کنند. این می تواند یک منبع قابل توجهی از استرس و تعارض در درون خانه است.

“بسیاری از پدر و مادر باید متوجه باشند که زمانی که آنها واقعا نشستن و نگاه به آنچه که واقعا درایوهای احساس وحشت و نگرانی در خانه خود را برای مشق شب. مشق شب جنگ بزرگ هستند.”

که به این معنا است که کودکان یاد بگیرند که هیچ چیز از مشق شب. آن را فقط ممکن است نوع درس پدر و مادر امیدوار هستند کودک خود را یاد بگیرند. دنت می گوید که تکلیف می انداختنش یک نفرت از هر نوع رسمی و یادگیری است.

“برخی از بچه ها در حال گرفتن 25 کلمات جدید به انجام چهار شب در هفته. من متاسفم که چگونه مغز یاد می گیرد می گوید:” مگی دندانه. “همه شما باید انجام دهید این است که آنها را نفرت کلمات”.

البته برخی از نقطه به نقطه دیگر مزایای تکالیف فراتر از مزایای علمی. مشق بنابراین استدلال می آموزد بچه ها, مدیریت زمان مهارتهای مطالعه و در حالی که القا خوب کار عادت.

اما ارزش کمی شواهد نشان می دهد که این مورد است. نگاهی به مدیریت زمان به عنوان مثال. مگی دنت می گوید که در بسیاری از موارد به مدرسه می بیند تکمیل محصول بدون دیدن آنچه رفت به فعالیت است.

“بعضی از بچه ها دو ساعت را به انجام آنچه که یک قطعه مجموعه ای از 20 دقیقه است. و سپس ما باید کمال محور کودکانی که انجام این کار بارها و بارها و بارها به ناسالم سطح.”

و اگر مشق شب تنها انجام می شود وقتی که پدر و مادر نق نقو فریاد یا رشوه آن است که کودک به مدیریت زمان این پدر و مادر.

اگر مشق شب است که خود را تبدیل به یک جنگ منطقه دندانه توصیه داشتن یک محترمانه گفتگو با مدرسه فرزند خود را در مورد آنچه شما احساس می کنید بهتر است برای فرزند خود و خانواده خود را. چون واقعا چه نقطه ای از مشق شب اشک تنش و اواخر شب که کمی به هیچ آموزشی استفاده کرد ؟

کریستوفر Scanlon یک ملبورن نویسنده و علمی.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>