پاریس کشاورزی نمایشگاه: که در آن گاو و خوک و سیاستمداران قدم زنی با تبختر مسائل خود را

این رویداد از سال برای حیوانات-عاشقان در پاریس و برای کشاورزان از سراسر فرانسه است. پاریس نمایشگاه کشاورزی (Salon International de l’Agriculture) به روی عموم باز است روز شنبه به نمایش گذاشتن گاو و بز و خوک مرغ و… فرانسه از سیاستمداران برجسته.

تبلیغات

سالن نه تنها یکی از جاذبه های بزرگ برای خانواده هایی که ازدحام عظیم مرکز نمایشگاه است که تبدیل به یک مزرعه در این زمان هر سال برای دیدن حیوانات آنها هرگز برخورد در شهرستان: همچنین سالانه یک مراسم از تصویب برای روسای جمهور و رهبران از سراسر طیف سیاسی.

میان سیاسی برجسته بود و در سال 2008 بازدید و سپس رئیس جمهور نیکولا سارکوزی در سال اول خود را در مدت زمانی که او گرفتار در دوربین گفتن یک کشاورز که حاضر به تکان دادن دست خود را “casse toi, pauvre con,” (که “از دست داده, شما, حرکت تند و سریع” مودب ترجمه).

سارکوزی بعد از آن ابراز ندامت که بی ملاحظه انفجار به طور گسترده ای تمسخر توسط مخالفان خود را. “است که یک عمل حماقت است که من متاسفم برای این روز” او در کتاب خود نوشت “La France Pour la Vie” در چاپ سال 2016. “آن را کشیده پایین شأن ریاست جمهوری است.”

این تضاد از آن مواجه شد و از همه بیشتر قابل توجه به دلیل تضاد با کشاورزان آغوش گرم از سارکوزی سلف رئیس جمهور ژاک شیراک.

شیراک بود fêted ثابت در نشان می دهد هر سال صرف ساعت ها قدم زدن از غرفه به غرفه تبریک پرورش دهندگان خود را با شکوه دام های شیشه ای از شراب و منطبق کشاورزان در خود پنیر و یا گوشت.

“او رفت و از صدف به پنیر به گوشت به نوشیدنی ها تا 11 شب,” کریستف Gabert یک مادر از Isère منطقه در این کشور جنوب شرق گفت: France Info رادیو. “هیچ کس نمی داند که او چگونه موفق به هضم همه چیز او را خوردند! او آغاز شده در 7.”

شیراک نزدیک اتصال به فرانسه را کشاورزان تشکیل شد زمانی که او وزیر کشاورزی در اوایل دهه 70 و قبل از او رئیس جمهور شد. بین تبدیل شدن به وزیر کشاورزی در سال 1972 و بازنشستگی خود را از زندگی عمومی در سال 2011 شیراک از دست رفته تنها یک نمایشگاه در سال 1979 پس از با یک ماشین تصادف.

این سال را نشان می دهد برای اولین بار پس از شیراک درگذشت در سپتامبر 2019, ویژگی های یک نمایشگاه عکس از بازدیدکننده داشته است خود را وجود دارد.

“من فقط او را دیدم از دور اما او کسی بود که تراوش گرما” Julien Villemard یک پرورش دهنده گاو از Charolais منطقه در کبود گفت: فرانسه, اطلاعات. “او یک مرد, مردم, مردی از این سرزمین کسی که قدردانی شد 90 درصد از کشاورزی جمعیت. او را ترک علامت خود را نه تنها در کشاورزی, نمایشگاه, اما در بخش کشاورزی به طور کلی.”

>> فرانسوی اتصالات : گاو مقدس! آشنایی با فرانسه را از نمایشگاه کشاورزی

پاکسازی اطمینان کشاورزان

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی افتتاح این سال را نشان می دهد و در صبح روز شنبه در آغاز سفر خود با ادای احترام به شیراک.

به عنوان او قدم راهرو از نمایشگاه پاکسازی طعم تخصص از مناطق مختلف در فرانسه و مطرح برای عکس ها با طلسم این سال را نشان می دهد, یک فرمانده ورزش Charolais گاو به نام Idéale.

بازدید از یک روز پس از نشست بروکسل در اتحادیه اروپا به پایان رسید که در یک بن بست, پاکسازی تلاش برای اطمینان بخشیدن به کشاورزان است که دولت خود ادامه خواهد داد به مخالفت با کاهش به اتحادیه اروپا یارانه های کشاورزی. فرانسه اصلی ذینفع اتحادیه اروپا سیاست کشاورزی مشترک (CAP) و پاکسازی مانند پیشینیان خود فرانسوا اولاند سارکوزی و شیراک شده است خود را مدافع سرسخت.

“ما نمی قربانی سیاست مشترک کشاورزی بود و من بسیار واضح و روشن در مورد آن: آن را نمی تواند کلاه می پردازد که برای مبارزه با تروریسم در اروپا” او اعلام کرد قبل از ترک برای این اجلاس در روز جمعه.

در سال گذشته پاکسازی صرف یک رکورد 14 ساعت و نیم در کشاورزی, نمایشگاه بیش از هر سفر یک رئیس جمهور (در سال 2018 او صرف 12 ساعت در نشان می دهد).

اما ارتباط خود را با کشاورزان شده است درگیری-رایگان: آنها درک نمی عزم خود را به تدريج از استفاده از glyphosate و متنفر بودن به تصویر کشیده شده به عنوان آلوده. در طول سفر خود صبح روز شنبه پاکسازی تلاش برای اطمینان بخشیدن به آنها گفت: محبوب علف کش را ممنوع نمی شود که در آن هیچ جایگزین.

“ما در حال پشت سر ما کشاورزان و کشتکار. آنها خوراک ما هر روز است. ما باید افتخار, فرانسوی,, کشاورزی,,” او گفت:.

او ادامه داد: “من می دانم که من می تواند در این بخش به عنوان یک کل به نوسازی با موفقیت نگه داشتن کشاورزی قوی در حالی که مدیریت به منظور کاهش استفاده از آفت کش ها انجام این کار در یک تدریجی شیوه ای است که اجازه می دهد تا کشاورزان برای حفظ معیشت خود” او به نقل از رویترز عنوان کرد و گفت.

‘طول آن شما نیاز به رفتن…’

اولاند پاکسازی را سلف نیز به طور منظم بازدید نشان می دهد. در سال 2012 پیش از انتخابات ریاست جمهوری در مواجهه با سارکوزی او را صرف 12 ساعت در نشان می دهد تلاش برای تجمع کشاورزان به طور سنتی از حامیان حق و مبارزه. به عنوان او متوقف شد و در اوایل صبح از سفر خود به شدت با قلم مو یک Gascony گاو در مقابل دوربین یک بازدید کننده به نمایش شنید و به نقل از رسانه های فرانسه آهی کشید “این طول برای آن شما نیاز به رفتن برای تبدیل شدن به رئیس جمهور….”

پس از به دست گرفتن اولاند ادامه داد: صرف ساعت های بسیاری را در نشان می دهد در هر سال است. اما در سال 2016 پس از یک ویژه سال سخت برای کشاورزان با بخش کشاورزی در بحران و درآمد در یک سقوط آزاد, فرانسه هو شد و توهین زمانی که او وارد در این نمایشگاه و وزارت کشاورزی ایستاده بود برچیده عصبانی کشاورزان جوان.

سالن de l’Agriculture همیشه ارائه یک فرصت برای ایجاد یک نقطه سیاسی است. لوپن رهبر راست Rassemblement ملی (RN) است و استفاده از آن به عنوان یک پس زمینه برای نقد دولت است.

در انتهای دیگر این طیف سیاسی در سال 2017, زمانی که بسیاری از نامزدهای ریاست جمهوری رفت و در نمایشگاه به کمپین Jean-Luc Mélenchon, رهبر حزب چپ فرانسه Unbowed (La France Insoumise), توبیخ نشان می دهد گفت: او به شدت مخالف بخش کشاورزی هنجارهای در حال حاضر در حال تمرین در فرانسه. به جای او برگزار شد یک “محیط زیست روز” برای هواداران خود در Parc گل در Bois de Vincennes در سراسر شهر.

رویداد خانواده

سیاست کنار سالن de l’Agriculture جذب 600,000 بازدید کننده در هر سال است.

در میان بسیاری از جاذبه های شیردوشی سالن که در آن بازدید کنندگان می توانید تماشا به عنوان گاو دوشیده. حدود 500 گاوهای شیری از 14 نژادهای مختلف در حال شیر در نشان می دهد (برخی از 250 در هر جلسه بسته به روز و دیگر مسابقات برگزار می شود) تولید در مجموع حدود 45,000 50,000 لیتر در این مراسم با توجه به نمایش در وب سایت.

بازدید کنندگان نیز دعوت به پشت صحنه با فرانسه دانه تولید کنندگان: در خوراک دام, کارخانه, خانواده می تواند در یک کارگاه به یاد بگیرند که چگونه غلات مورد استفاده در آماده سازی خوراک در پایان که در آن کودکان می توانند تغذیه حیوانات است. نیز وجود دارد که روزانه تظاهرات چگونه فرانسه و دیگر نان ساخته شده از آرد از غلات.

اسب و الاغ نیز ستاره در نمایشگاه, با فدراسیون سوارکاری فرانسه ارائه اسب سواری برای کودکان.

و دیگر کودکان مورد علاقه توسط سازمان مرکزی سگ Socity که نیروهای با رسمی ثبت نام از سگ و گربه شجره به ایجاد اولین سگ و گربه hub. توپی نمایش داده خواهد شد برخی از محبوب ترین نژاد های گربه مانند مین Coons انگلیسی Shorthairs و ایرانیان و نگه دارید و نشان می دهد که سگ پلیس, سگ, سگ راهنمای چابکی سگ, نگهداری از سگ و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>