پاریس و فرانکفورت سهام سقوط بیشتر بانک مرکزی اروپا برای جلوگیری از کاهش نرخ

پاریس و فرانکفورت بورس کاهش بیش از 10 درصد در بعد از ظهر امروز و پس از از بانک مرکزی اروپا پرده برداری از یک سری از اقدامات برای تقویت اقتصاد منطقه یورو اما کاهش نرخ بهره. پس از این اتفاق رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه از هفته بیست و ممنوعیت سفر از سرزمین اصلی اروپا به ما.

تبلیغات

پاریس CAC 40 پایین بود 10.2 درصد به 4142.13 حدود 2:40pm (1340 به وقت تهران) در حالی که دکس 30 فرانکفورت سقوط کرده بود 10.3 درصد به 9,360.58.

در اروپا عمده بازارهای سهام در حال حاضر کاهش یافته از طریق کف روز پنج شنبه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع تمام سفر از سرزمین اصلی اروپا به آمریکا برای یک ماه به مبارزه با کروناویروس – با لندن و پاریس و فرانکفورت بورس همه در حال سقوط بیش از 5 درصد – ramping تا ترس اقتصاد جهانی خواهد careen به رکود است.

مدت کوتاهی پس از باز لندن معیار شاخص FTSE 100 پایین بود 5.3 درصد فرانکفورت را DAX 30 فرو 5.8 درصد پاریس CAC 40 سقوط 5.1 درصد و مادرید را در بورس پایین 5.5 درصد است. سوئیس بورس خاموش کردم کمی بیشتر به آرامی در حال سقوط با 4.8 درصد است.

این خبر پس از سازمان بهداشت جهانی رسما با برچسب شیوع یک بیماری همه گیر و ضربه در “هشدار دهنده سطح انفعال” برای گسترش آن.

در اوایل صبح روز پنجشنبه, اسیایی بازارهای سهام در حال حاضر در رنگ قرمز در واکنش به این که در اطلاعیه همچنین حفره حفره پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس.

توکیو به پایان رسید پایین 4.4 درصد در حالی که سیدنی از دست 7.4 درصد در ASX 200 بدترین روز پس از بحران مالی 2008. هنگ کنگ کاهش یافت و 3.5 درصد در بعد از ظهر در حالی که شانگهای خاموش بود 1.5 درصد است.

سئول سنگاپور و جاکارتا هر از دست رفته بیش از سه درصد در حالی که در بمبئی چهار بیش از شش درصد و بانکوک بیش از هشت درصد است.

مانیل سقوط کرد تقریبا 10 درصد و پس از آن پدید آمده فیلیپین جمهور رودریگو Duterte خواهد تحت احتیاطی آزمون برای ویروس در حالی که وزیر دارایی و رئیس بانک مرکزی در میان چند مقامات بودند که برای رفتن به قرنطینه.

نیوزیلند بازار سهام از دست داد و پنج درصد در حالی که تایوان عقب نشینی 4.3 درصد است.

ین یک کلید پناهگاه در زمان بحران افزایش بیش از یک درصد در برابر دلار.

“محدودیت های مسافرتی برابر کندتر جهانی فعالیت های اقتصادی, بنابراین اگر شما نیاز به هر گونه بیشتر coaxing به فروش … بعد از یک انبوه سیگنال منفی از تجارت در بازارهای آمریکا آن را فقط سقوط در دامان خود گفت:” AxiCorp را استفان Innes.

موج پس از موج اخبار بد

این ضرر و زیان به دنبال وحشیانه دیگری جلسه در وال استریت با موج پس از موج اخبار بد از جمله هیلتون برداشت درآمد خود را پیش بینی و بوئینگ گفت: این امر تعلیق بیشتر استخدام و پرداخت اضافه کاری.

داو کاهش یافت و به یک خرس در بازار از دست داشتن بیش از 20 درصد از آن بالا اخیر و آتی اشاره کرد و پنج شنبه به یکی دیگر از تار و مار در نیویورک و اروپا است.

Coronavirus شیوع اتحاد چپ تقریبا هیچ بخش دست نخورده هر چند سفر و گردشگری شده است به خصوص سخت-آمار به عنوان کشور موسسه ممنوعیت سفر و قرنطینه مورد نیاز با ایتالیا در یک کشور گسترده مستند.

تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافته است و به بیش از 124,000 با 4,500 مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

در اروپا اعلام ممنوعیت – که مانع انگلستان و ایرلند – مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این قاره دیده بود افزایش موارد جدید از آنجا که دولت موفق به متوقف کردن سفر از چین که در آن COVID-19 اپیدمی آغاز شد.

او گفت که این ممنوعیت نیز “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” و “چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب”.

با این حال کاخ سفید پس از آن روشن است که “مردم حمل و نقل کالا را نمی خواهد اعتراف به این کشور اما کالا خواهد بود”.

‘گریه کردن برای پاسخ’

قیمت نفت نیز با چکش با هر دو اصلی قرارداد در حال سقوط حدود شش درصد در یک نقطه قبل از لبه کمی به عقب. بازار نفت در حال حاضر تحت فشار پس از عربستان سعودی و خلیج فارس شریک امارات متحده عربی با تشدید جنگ قیمت با برنامه های سیل بازارهای جهانی است.

“ما در حال حاضر خیره در تمام جهان به یک مستند” Vandana هاری از وندا بینش گفت. “تقاضای نفت می تواند انتظار می رود به سقوط را از طریق زمین و تمام پیش بینی قبلی در مصرف نفت در حال حاضر در خارج از درب.”

عربستان در حرکت بود که آخرین تشدید مبارزه در میان تولید کنندگان نفت پس از روسیه خودداری کردند در اوپک حمایت برنامه ریزی برای کاهش تولید در پاسخ به از دست تقاضا به دلیل coronavirus.

“بازارهای در حال گریه کردن برای هماهنگ پاسخ به COVID-19 headwinds و فقدان بتن سیاست آمریکا اقدام تند بازار” گفت: Tapas Strickland تحلیلگر ارشد در بانک ملی استرالیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس شامل چندین اقدامات در نظر گرفته شده برای کاهش بار مالی به خصوص برای کسب و کار کوچک از جمله حقوق و دستمزد مالیات و مالیات معوق پرداخت.

اما او پرده هر مقیاس بزرگ کاهش مالیات که OANDA را Jefrey هالی گفت: “احتمالا نا امید بازار بیش از هر چیز”.

قتل عام در سراسر جهانی طبقه تجاری آمده است با وجود یک قایق از اقدامات توسط دولت به ارزش حداقل 150 میلیارد دلار برای جبران تاثیر شیوع در حالی که بانک مرکزی خواهد بود و به طور قطع در حال حاضر نرخ بهره پایین و معرفی دیگر اقدامات مالی.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او انجام خواهد داد “هر آنچه لازم است” برای کمک به اقتصاد در حالی که بانک مرکزی اروپا برای برگزاری یک نشست در روز بعد در آن تحت فشار برای باز کردن شیپور خاموشی.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>