شهردار پاریس وعده های عمومی ژل دست چوب لباسی دیگر اقدامات زمانی که مستند به پایان می رسد

صادر شده در: تغییر یافته:

پاریس’ ایستگاههای اتوبوس و مترو ورودی مجهز خواهد شد با دست ژل اسپری و مسافران به احتمال زیاد خواهد بود موظف به پوشیدن ماسک صورت برای استفاده از حمل و نقل عمومی پس از coronavirus سلول اقدامات برداشته و به گفته شهردار این شهرستان.

تبلیغات

فرانسه است که با توجه به شروع به خروج از آن سخت مستند از مارس 11 با مجموعه مدارس برای بازگشایی پس از آن اما دولت هنوز به طلسم از زمانی که کسب و کار مانند کافه ها و سینماها می توانید راه اندازی مجدد و تا چه حد مردم را مجاز به حرکت در اطراف.

شهردار پاریس Anne Hidalgo گفت: Journal Du Dimanche (JDD) روزنامه در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه که دست gel خواهد بود ساخته شده است به طور گسترده ای در دسترس به عنوان پایتخت فرانسه تلاش می کند تا به نگه داشتن این ویروس گسترش تحت کنترل است.

این شامل اسپری در استخر استادیوم ورزشی و مهد کودک بلکه در خیابان و در اتوبوس متوقف می شود, او گفت:, و اضافه کرد که JCDecaux یک شرکت شناخته شده برای ساخت تبلیغات بیلبوردهای تبلیغاتی مشغول به کار بود در این طرح است.

پرسید که آیا مقامات در گسترده تر پاریس منطقه باید آن را اجباری به پوشیدن ماسک صورت در مترو و در رفت و آمد قطار هیدلگو گفت: بحث بودند که در راه است.

“با توجه به نحوه شلوغ این خطوط هستند و این واقعا به من اعتصاب به عنوان لازم” هیدلگو گفت.

نخست وزیر امانوئل پاکسازی دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از کمبود ماسک صورت و تست کیت. رئیس جمهور گفته است که در مارس 11, فرانسه قادر خواهد بود برای تست هر کسی ارائه COVID-19 علائم و غیر حرفه ای ماسک صورت ،

هیدلگو اضافه شده که برخی از خیابان های پاریس می تواند بسته به ماشین که بلافاصله پس از مستند خروج. این می تواند تبدیل به چرخه بزرگراه در تلاش برای نگه داشتن آلودگی پایین و نه بیشتر باعث تشدید شیوع ویروس که باعث مشکلات تنفسی در برخی از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

فرانسه بوده و تحت مجازی مستند پس از 17 مارس است. برخی از اقدامات شده اند به تدریج سخت تر در پایتخت و مقامات ممنوع پاریسی از فعالیت های ورزشی مانند دویدن بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر به وقت محلی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>