پاریس به دنبال دو برابر کردن جدید مسکن عمومی برای جبران افزایش اجاره

در حالی که شهرهایی مانند نیویورک و لندن باید اجازه دهید خود را در مسکن عمومی پاییز به خرابی پاریس در حال ساخت و بازسازی بیش از هر زمان – از جمله در مجلل ترین محلات. اما با وجود این شهر بهترین تلاش های بسیاری از ساکنان پاریس در حال قیمت گذاری است.

تبلیغات

یک صومعه قرون وسطی در قلب آمریکای لاتین سه ماهه. An 18th-century هتل particulierیا عمارت فقط مراحل از موزه لوور. یک قرن 19 سربازخانه در نزدیکی Gare de Lyon. خانه سابق و کارگاه یکی از فرانسه را برتر پیانو سازندگان آن فردریک شوپن بازی اولین کنسرت.

این پاریس, ساختمان, یک, شاید تعجب آور چیز مشترک هستند: همه آنها تبدیل شده تا حدی یا به طور کامل به مسکن بیش از پنج سال گذشته تحت سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo. آنها نشان دهنده یک نمونه کوچک از بی سابقه ای گسترش عمومی (یا “اجتماعی”) مسکن در پایتخت فرانسه تحت هیدلگو و همچنین سلف او همکار سوسیالیستی Bertrand Delanoë. با رانت در بازار خصوصی و افزایش ساخت شهر به طور فزاینده غیرقابل تحمل برای همه اما بالاترین بگیران, Hidalgo, تیم ساخته شده است که گسترش مسکن اجتماعی سنگ بنای پلت فرم خود را به صورت عادلانه تر شهر – و با فرمت از پیشنهاد او برای انتخاب مجدد در یک مسابقه در اواخر این ماه.

“تابع از مسکن اجتماعی است که به مردم اجازه می دهد به نگه داشتن زندگی در پاریس که نمی قادر خواهد بود تا اگر تنها مسکن خصوصی می گوید:” ایان Brossat معاون شهردار برای مسکن. بدون جایگزین به بازار او می گوید: طبقه کارگر و مردم موثر خواهد بود بسته به خارج از پایتخت فرانسه.

برای کمک به حفظ آن کم درآمد و با درآمد متوسط ساکنان پاریس ایجاد شده است بیش از 7000 واحد جدید مسکن اجتماعی یک سال تحت هیدلگو (از حدود 5000 تا یک سال تحت Delanoë) در مجموع از بیش از 100 ، 000 واحد اضافه شده از سال 2001. آن را دست به این طریق ترکیبی از ساخت و ساز جدید و تبدیل ساختمان های موجود و به میزان کمتر به سادگی خرید آپارتمان به آنها را خاموش خصوصی بازار است.

در مجموع هیدلگو دولت با هدف به خانه 25 درصد از پاریسی در مسکن اجتماعی تا سال 2025 و به 30 درصد تا سال 2030 – هدف Brossat می گوید: این شهرستان در حال حاضر به خوبی در راه خود را به دیدار با 23.6 درصد از پاریسی زندگی در مسکن اجتماعی که از اوایل ماه مارس.

“این بدان معنی بسیار مشخص است که 550,000 پاریسی زندگی در مسکن اجتماعی و محافظت شده در برابر واقعی املاک و حدس و گمان,” او می گوید.

در یکی از حس پاریس فقط زیر فرانسه قانون است. نقطه عطفی 2000 قانون شناخته شده به عنوان loi solidarité et renouvellement urbain (همبستگی و نوسازی شهری قانون) – مستلزم آن است که شهرستانها را کنار بگذارند حداقل 20 درصد از مسکن محلی به عنوان عمومی است. آن را با هدف کاهش عدم تعادل بین فرانسه فقیرترین شهرداری که مسکن اجتماعی قرار گرفته است – در بسیاری از پاریس و حومه و یا banlieuesاجتماعی, مسکن می تواند حساب برای بیش از 50 درصد از بازار محلی – و بقیه. 2013, قانون افزایش یافته و این نیاز به 25 درصد تا سال 2025 برای اکثر شهرهای پاریس گنجانده شده و سفت مالی مجازات برای عدم رعایت.

با این وجود تلاش های مورد نیاز برای تامین این هدف در آنچه که در حال حاضر در اروپا پرجمعیت ترین شهرستان شده اند منبع قابل توجهی تنش هر دو در سطح محلی arrondissements (مناطق) و در مرکز صحنه در شهرداری مسابقه. هیدلگو پیشرو حریف محافظه کار رقیب Rachida Dati وعده به توقف ساخت و ساز جدید مسکن اجتماعی تا زمانی که “موجود انبار در دیدار رضایت بخش معیارهای”.

منتقدان در سمت چپ برای بخش خود را متهم به پاریس اجتماعی-مسکن فشار سوخت و پرکن-gentrification و جابه جایی و نه کاهش آنها.

Near the Galeries Lafayette, in the 9th arrondissement, the city has upgraded and converted 29 apartments in a classic Haussmann-era building.
در نزدیکی گالری لافایت, در 9th, arrondissement شهرستان ارتقا یافته است و تبدیل 29 آپارتمان در Haussmann دوران ساختمان. © کالین Kinniburgh

غیرقابل تحمل: کاهش عرضه بالا و تقاضا

پس زمینه به پاریس مسکن اجتماعی تلاش یکی آشنا به بسیاری از شهرستانها. سراسر شهر بود اکثر ساکنان (بیش از 60 درصد) در اجاره و اجاره سر به فلک کشید بیش از 20 سال گذشته است. یک دویچه بانک تجزیه و تحلیل یافت پاریس به کمتر مقرون به صرفه تر از حتی سان فرانسیسکو و نیویورک یا لندن که نسبت درآمد به اجاره رتبه بندی شهرستان 28th از 53 شهرهای بزرگ جهان در این اندازه گیری.

مشكل است انفجار کوتاه مدت اجاره خدمات مانند Airbnb. پاریس را به خود جذب گردشگران بیشتر از هر شهرستان در جهان علاوه بر بانکوک و کوتاه مدت اجاره لیست شده اند برای مطابقت با. یک 2018 مطالعه انجام شده توسط پاریس شهرسازی کارگاه (آتلیه Parisien d’Urbanismeیا APUR شهر-بودجه اتاق فکر) شمارش بیشتر Airbnb لیست در شهرستان از نیویورک و برلین و بارسلونا در هر دو نسبی و مطلق.

این بدان معنی است که کاهش سهم شهرستان قیمتی مسکن در دسترس است برای اقامت دائم. از 1.4 میلیون اقامت در پاریس “ما بیش از 200 ، 000 که یا کاملا خالی یا خالی هستند بخش زیادی از سال” می گوید: Brossat گسترش شکاف بین عرضه و تقاضا و بیشتر فشار افزایش قیمت.

بسیاری از پاریسی پاسخ داده اند به سادگی بسته بندی کیسه های خود را و می روم. بین سال 2012 تا سال 2017 پایتخت از دست داده و بیش از 53,000 ساکنان با توجه به ملی آماری موسسه Insee كم درآمد و با درآمد متوسط کارگران به احتمال زیاد به حرکت به دور. به عبارت دیگر این شهرستان از دست داده و تقریبا به عنوان بسیاری از ساکنان هر سال به عنوان آن را به دست آورده بودند در دهه قبل است.

پاریس به دنبال آدرس این بحران در چند راه. یکی اجاره مقررات که رفع اجاره محدودیت های جدید برای اجاره بر اساس محله ساختمان و آپارتمان معیارهای. در اصل تاسیس در سال 2015 این اندازه گیری به حالت تعلیق در آمد در سال 2017 توسط حکم دادگاه اما بازسازی شده در ماه جولای سال 2019 پس از شهرستان اعتراض به دولت فرانسه.

Brossat بر این که این شهرستان دارای محدود رسیدن به وقتی که می آید به مهار اجاره دلیل دولت فرانسه در نهایت حفظ اقتدار بیش از بازار خصوصی. رادیکال تر جایگزین برای این شهر در حال حاضر اجاره بها-مقررات سیستم – مانند پنج سال اجاره یخ تازگی در برلین و حمایت در پاریس توسط حزب سبز (اروپا Ecologie les های سبز) – که همان مانع است. بنابراین پاریس دو برابر شده است در منطقه که در آن بسیاری از اتاق را برای مانور: مسکن اجتماعی است.

The Réfectoire des Cordeliers in the 6th arrodissement is the remnant of a 16th-century Franciscan convent.
این Réfectoire des Cordeliers در 6 arrodissement است باقی مانده از 16 قرن صومعه فرانسیسکن. © کالین Kinniburgh

ساختمان بر روی یک ایده قدیمی

 مانند بسیاری از اروپایی و آمریکای شمالی شهر پاریس ساخته شده است بخش عمده ای از آن مسکن اجتماعی در طول قرن 20 در ارتفاع آن دولت رفاه. در حالی که آن anglophone همتایان تا حد زیادی رها شده این تلاش ها پس از دهه 1970 در پاریس نگهداری ساختمان – و تنها شتاب سرعت بیش از 20 سال گذشته است.

این خانه توسط بودجه شهرستان ها مدیریت شده توسط طیف وسیعی از دولتی و غیر انتفاعی و اشخاص شناخته شده به عنوان “اجتماعی صاحبخانه”. بزرگترین پاریس زیستگاه (شهر آژانس مسکن) که مدیریت حدود نیمی از تمام دولتی واحد است. کسانی که واحد نیست محفوظ است به طور انحصاری برای فقیرترین بلکه برای طبقه متوسط: این شهرستان می گوید که 7 در 10 پاریسی واجد شرایط برای مسکن اجتماعی بر اساس درآمد خود را. در عمل با توجه به آمار منتشر شده از طریق پاریس باز داده ها پورتال و تنها حدود یک چهارم از واحد های اضافه شده از سال 2001 به مقصد برای پایین ترین براکت درآمد با بقیه رفتن به وسط بگیر.

چه همه از این خانه مشترک است اجاره به مراتب ارزان تر از کسانی که در بازار خصوصی – به طور متوسط کمتر از €10 در هر متر مربع با توجه به APUR در مقایسه با بیش از €35 در خصوصي آپارتمان.

به عنوان یک نتیجه تقاضا بسیار زیاد است. از اواخر سال 2018 (آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط APUR) نزدیک به 250000 هزار نفر در لیست انتظار برای مسکن اجتماعی, در حالی که فقط 11,000 نقاط اعطا شد. حتی اگر پاریس ملاقات آن 30 درصد هدف تا سال 2030 این امر به احتمال زیاد هنوز هم پاییز به مراتب کمتر از بسته شدن شکاف.

در ضمن این شهر تلاش نمی آیند ارزان. با توجه به هیدلگو چهره های پاریس صرف 3 میلیارد €در مسکن اجتماعی طی شش سال دوره ساخت آن شهر را تنها بزرگترین سرمایه گذاری است. این ترجمه به ده ها هزار واحد بازسازی شده در علاوه بر این به کسانی که ساخته شده است و تبدیل شده است.

‘Ghettoes غنی’

برای Brossat هدف از چنین سرمایه گذاری نیست فقط افزایش قیمت اما به “توازن” این شهر غنی و فقیر محلات و پرورش ادغام بیشتر. به عنوان او گفت: هفتگی مجله du Dimanche در سال 2016 هدف او این است که چیزی کمتر از لغو “ghettoes غنی” با اولویت بندی در شهرستان ثروتمندترین محلات به عنوان اهداف جدید برای مسکن اجتماعی است.

در لبه 16th, arrondissementیکی از پاریس ثروتمندترین ایستاده یک جفت تیز و نه طبقه شیشه ای و فولادی ساختمان های مشرف عظیم پارک که Bois de Boulogne. افتتاح در سال 2016 پس از یک دهه از دادگاه جنگ با ساکنان محلی این ساختمان شامل 176 آپارتمان مدیریت پاریس زیستگاه مارک یکی از شاخص های اجتماعی مسکن تحولات تکمیل زیر هیدلگو.

توسعه نشسته در بلوار Suchet خیابان صف با سفارتخانه ها و با شکوه قبل از جنگ بلوک های آپارتمان. در اخیر روز شنبه به عنوان ماشین های اسپرت revved توسط یک نجیب زاده مسن و اقامت طولانی مدت از این بلوک گفت: فرانسه 24 ساختمان شد “شنیع” اما در غیر این صورت گفت که او تا به حال متوجه شده هیچ مشکلی از مستاجران نقل مکان کرد و در سه سال پیش.

“همه شهرستان تلاش از سال 2001 بوده است با هدف تولید مسکن اجتماعی در محلات پاریس که در آن وجود دارد در حال حاضر حداقل می گوید:” Brossat. 16 , arrondissement شده است در مرکز این تلاش با سهم مسکن اجتماعی وجود افزایش چهار برابر از سال 2001. که هنوز هم می ایستد حدود 7 درصد نسبت به 41.7 درصد در 19th, arrondissementپاریس فقیرترین منطقه.

اما برای برخی از ساکنان که ادعا کرده اند یک نقطه در محله شیک حتی یارانه اجاره می تواند یک بار. Umair یک دانش آموز در Paris-Dauphine دانشگاه نقل مکان کرد و با پدر و مادر خود را از 18 arrondissement جدید مجتمع در بلوار Suchet. او گفت: فرانسه 24 که خانواده اش می پردازد به €1200 در ماه برای یک آپارتمان سه خوابه – بیش از دو سوم از دولت حداقل حقوق بازنشستگی پدر و مادر خود را در هر ماه. Umair با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت برای کمک به پایان می رسد دیدار.

The new construction on boulevard Suchet
جدید ساخت و ساز در بلوار Suchet © کالین Kinniburgh

یک وسیله نقلیه برای gentrification?

علاوه بر این بخش عمده ای از جدید مسکن اجتماعی در حال اضافه شده است که هنوز هم در پاریس کمتر به خوبی خاموش محلات با 10 ثروتمندترین arrondissements حسابداری تنها حدود 20 درصد از واحدهای اضافه شده بین سال های 2001 و 2018.

نگاهی نزدیک تر به سهم واحد بودن نسبت به کم درآمد و با درآمد متوسط ساکنان بیشتر تماس به سوال اثربخشی این شهر تلاش در یکپارچه سازی – یک پروژه که در آن نیز لازم الاجرا توسط قانون فرانسه. یک سال 2017 قانون “برابری و شهروندی” با هدف پایان دادن به “غلظت فقر” نیاز است که حداقل 25 درصد از مسکن اجتماعی در محلات ثروتمند رفتن به فقیرترین متقاضیان است. یک مطالعه منتشر شده توسط APUR در ماه ژانویه, اما, یافت, که در پاریس به شدت از دست رفته علامت: در سال 2016 و 2017 این رقم بیش از 10 درصد و در سال 2018 کاهش یافته و به زیر 8 درصد است.

از سوی دیگر با درآمد متوسط مسکن اجتماعی متقاضیان نامتناسب نشان داده شده در پایین ترین درآمد مناطق. منتقدان مانند آن Clerval یک جغرافی در دانشگاه Université Paris-Est Marne-la-Vallée نویسنده و 2013 کتاب پاریس sans le peuple : لا gentrification de la capitale (پاریس بدون مردم: Gentrification پایتخت) در مورد سوال که آیا این شهر سیاست های مسکن در حال پرورش ادغام و یا تنها تسریع gentrification از طبقه کارگر محلات.

Clerval اشاره کرده وسرد عدم تطابق بین این گروه بیشترین نیاز به مسکن اجتماعی در پایتخت و کسانی که آن را دریافت خواهید کرد. برای مثال در سال 2017, یک اکثریت کسانی که تقاضا برای مسکن اجتماعی متعلق به پایین ترین درآمد, براکت اما اکثریت واحدهای ایجاد شده بودند به مقصد بالاتر براکت.

این شهرستان می گوید: اولویت آن است که به خانه کسانی که به کار و زندگی در پاریس – Brossat لیست افسران پلیس پرستاران و معلمان در میان دیگران – به عنوان به خوبی به عنوان فقیرترین. اما هر کس که برنده تالار شهر در این ماه روبرو خواهد شد همان چالش اساسی اگر آنها امید به این شهرستان بیشتر مقرون به صرفه است.

در این میان شهر است سخت در کار بر روی یک پروژه جدید در 7th, arrondissement تبدیل یک نظامی سابق مجتمع در نزدیکی موزه Musée d’orsay به 250 آپارتمان با یک باشگاه ورزشی و مهد کودک در طبقه همکف. 7 arrondissementمنطقه ارائه شده توسط هیدلگو رقیب Dati در حال حاضر پاریس کوچکترین سهم مسکن اجتماعی در تنها 2.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>