Parramatta, مارماهی, Canterbury در مقابل Bulldogs زنده: مارماهی را منجر اواخر


جمعیت کمتر از انتظارات

در حال حاضر ما خواهید دید چقدر Mitchell موسی مبله در طول فصل کردن. او نگه داشته شده است تا حد زیادی آرام امشب اما این یک بازی است بهترین گالری دانم که چگونه به یخ.

The Bulldogs واقعا با توجه به یک حساب خوبی از خود امشب اما شما فقط باید به تعجب می کنم که چقدر متفاوت این بازی خواهد بود اگر کیه Foran جا شد. آنها واقعا شبیه آنها فاقد یک بیت از لهستانی.

DWZ به نظر می رسد خود را خطرناک ترین, اما او را برداشت از پشت و توسط جان ناتان براون.

جمعیت فقط lobbed. این 21,363. قطعا چند کمتر از NRL می شده اند و بانکی در شروع هفته. نشانه ای از چیزهایی که می آیند ؟

سعی کنید در نهایت …

آه من ما یکی است. آن را زیبا و آن را در زمان 65 دقیقه اما در نهایت ما را امتحان کنید این NRL فصل!

این مارماهی شکسته اند, باز این مسابقه با Mitchell موسی قرار دادن زحمتکش که از طریق آن Lachlan Lewis نمی توانید انتخاب کنید تا و تنها می تواند از طریق ضربه به نی Mahoney مسیر. او غواصی بر روی توپ و تصویری داور را تایید اعطای اتکینز’ در زمینه تماس بگیرید. موسی ضربات هدف.

هنوز مطمئن شوید که این مارماهی واقعا سزاوار است که با توجه به شتاب در این نیمه دوم اما آنها آن را. عجیب و غریب مشکوک برای اولین بار سعی کنید از این سال بیش از حد. و اگر شما تعجب آنچه که بزرگ سفید فلپ بیش از Mahoney گوش آن را برای محافظت از خود و گل کلم گوش ظاهرا.

مارماهی 8-2 با 14 دقیقه باقی مانده است.

تبلیغات

یک ساعت رفته و هنوز هیچ تلاش می کند

من فقط می توانید ببینید که در آن سعی کنید از آینده است. آدام الیوت می رود اما تلاش می کند برای رسیدن به زمانی که او را نزدیک به خط و قطره توپ. The Bulldogs قطعا به دنبال بیشتر احتمال دارد اما هنوز نمی توانید کرک مارماهی در حال حاضر. و Parramatta نمی تواند به نظر می رسد در یک منطقه خطرناک برای مشکل Canterbury.

همچنین ممکن است برخی از مطابقت با نامزد. نیست که چه شما معمولا در داخل آخرین 20 دقیقه ؟ من رای گیری برای اعطای اتکینز که به وضوح می داند بیشتر در مورد داوری از دو کاپیتان.

افتاد یا نه ؟

بلیک فرگوسن به نظر می رسد به چوب پا را به پایین Dallin Watene-Zelezniak او به عنوان sprints از پایان خود را. مقامات باید به آن نگاه کنید … و هیچ عمل است. آن شده است یک روند رو به رشد در سال های اخیر اما به نظر می رسد برای جلب توجه بسیار کمی. او احتمالا می تواند حساب خود را خوش شانس وجود دارد فرگوسن.

Mitchell Moses cops a high shot from Dean Britt.

میچل موسی پلیس یک شات از دین بریت.اعتبار:AAP

ما در حال حاضر 56 دقیقه فصل و هنوز هیچ امتحان کنید. زمینه و هدف این زمان ممکن است کمی زودتر از معمول امشب.

Bulldogs عطف پیچ

DWZ فراهم می کند برجسته از این بازی تا کنون تقسیم خط و شارژ 50 متر downfield از خط خود را. این مجموعه به پایان می رسد با ترجمه لوئیس dabbing یک ضربه از طریق و کلینت Gutherson bobbling توپ بر روی زمین است.

The Bulldogs حق دارند در این حمله…

این نیز روشن تاکتیک the Bulldogs برای راه اندازی حملات هوایی در بلیک فرگوسن همه شب نه خیلی چون او را آسیب پذیر تحت توپ بالا اما به دلیل آن را کاهش می دهد زمان خود را برای اجرای توپ را با هدف. تا کنون این کار.

هنوز 2-همه پس از 49 دقیقه.

کاپیتان چالش سوخته … دوباره

چگونه توصیف می کنیم که ؟ این بار آن را Josh Jackson که تبدیل به کاپیتان خود را به چالش در اعتراض به بد گویی در تماس برابر خواهد Hopoate. آن را روشن Canterbury مرکز توپ را به بوت از Maika Sivo. The Bulldogs نیز سوخته خود را به چالش بکشد.

برای ثبت است که در زمان یک دقیقه و 26 ثانیه با من حساب از زمانی که اعطای Atkings مدلول چالش به زمانی که این تصمیم را تایید کرد. این است که کم بازی کردن بیش از حد ؟

خوشبختانه ما لازم نیست که به نگرانی در مورد کاپیتان چالش برای بقیه شب. در این شواهد آن را برای رفتن به یک فصل ناموفق در چالش است.

تبلیغات

نیمه دوم در جریان…

می تواند ما را امتحان کنید ؟ لطفا. زیبا لطفا.

کانتربری براندون Wakeham ما را در جریان است. آنها رو خر خر کردن در اینجا Bulldogs. جذاب 40 دقیقه بالا آمدن است.

Blake Ferguson prematurely celebrates a try at Bankwest Stadium.

بلیک فرگوسن قبل از موعد مقرر جشن سعی کنید در Bankwest ورزشگاه.اعتبار:گتی ایماژ

این عکس از بلیک فرگوسن فقط در مورد مبالغ تا نیمه اول. برای ثبت او حکومت ایستاده اند در لمس تنها چند ثانیه قبل از این بند.

روز پرداخت برای Canterbury در نیمه دوم?

بنابراین برای پیش بینی من این مارماهی خواهد برنده این راحتی. The Bulldogs آمده اند به بازی و غرفه خود را Dylan نپا و آیدن Tolman واقعا در خدمت آن تا به Parramatta.

افکار کاپیتان چالش ؟ خوب مارماهی نمی تواند هیچ بدتر با استفاده از آن در این فصل است. آن را روشن قطع تماس, اما هی به نظر می رسید مانند آن را آهسته بازی کردن کمی منصفانه بیش از حد. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آن را تکامل می یابد بیش از آخر هفته باز.

در حال حاضر برای یک کمی از نور نیمه وقت خواندن از همکار اندرو وبستر که مورد تجزیه و تحلیل مداوم قدرت مبارزه بین Australian Rugby League رئیس کمیسیون پیتر V’landys و NRL اجرایی تاد گرینبرگ.

هفت روز تا جلسه برای تصمیم گیری گرینبرگ NRL سرنوشت. واقعا پاس پاپ کورن مسائل است.

Sivo پلیس آن را شیرین قبل از شکستن

مسیحی کرایتون اولین بازیکن قرار داده شده در گزارش در این فصل برای کمی ارزان شات در Maika Sivo. در حقیقت وجود ندارد بسیار در آن اما اعطای اتکینز نمی مانند آنچه در او دیدم.

کرایتون نبود حتی قرار بود این بازی 48 ساعت پیش اما Jayden Okunbor تعلیق هموار کرده است راه را برای یک شروع است. در Sivo او شده است نسبتا آرام است. در واقع بسیاری از این بازی آرام شده.

شاید آنها می تواند آن را بازی در پشت درهای بسته به دلیل وجود ندارد بسیار برای تشویق کسانی که در حضور?

آژیر برای تلفن های موبایل. 2-همه در استراحت. آن بوده است مایل اما هیچ تلاش می کند به عنوان رتبهدهی نشده است. The Bulldogs حق دارند در این. بازی عجیب و غریب در پایان عجیب و غریب در هفته است.

مارماهی در هیئت مدیره

همه ما گره خورده است تا در Bankwest ورزشگاه.

میچل موسی گلدان آسان پنالتی پس از در اختیار داشتن بازگشت به مارماهی زیر Dallin Watene-Zelezniak اجازه دادن به یک بمب گزاف گویی و سپس ریختن آن را تحت یک چالش از مایکل جنینگز.

جالب اینجاست که Bulldogs skipper, Josh Jackson خلاصه پوستی با این ایده به چالش کشیدن این تصمیم است. اما او تصمیم می گیرد در برابر آن.

2-همه فقط چهار دقیقه قبل از نیمه وقت. نزدیک بازی این.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>