Pathé جوهر اصلی پیش فروش در امیلیا جونز Starrer ‘دم’ (منحصر به فرد)

Pathé بسته شده است عمده پیش فروش در سیان Heder پیش بینی فیلم “قطعه اخریک اهنگ” با بازی امیلیا جونز, Eugenio Derbez و Marlee Matlin, پس از رونمایی منحصر به فرد حلقه تبلیغی از فیلم در EFM.

به زبان انگلیسی بازسازی از ضربه سر و صدا “La Famille Belier,” “دم” است که تولید شده توسط Philippe Rousselet و فابریس Gianfermi در Vendôme گروه در کنار پاتریک Wachsberger عکس سرگرمی های مناسب. جونز به عنوان ستاره 16 ساله روبی که خودش را پاره بین به دنبال او عاشق موسیقی و خانواده اش تکیه بر او به اتصال خود را به جهان خارج است.

Pathé قبل از به فروش می رسد “Coda” به آلمان (Tobis) ایتالیا (عقاب) و ژاپن (دل شکسته), اسپانیا (Tripictures) CIS (مرکزی مشارکت) و آمریکای لاتین (Sun), Eastern سرزمین (عمودی) اسکاندیناوی (Nordisk), اسرائیل (ایالات شاه) پرتغال (گرفتار) و خاورمیانه (عقاب) و تایلند (Sahamongkol) و فیلیپین (Pioneer). این شرکت در مذاکرات به چندین سرزمین های دیگر.

“Coda” نیز اولین پروژه ساخته شده در زیر سه سال قرارداد امضا شده توسط Pathé فیلم و Vendôme گروه در جشنواره کن به توسعه و تولید فیلم های فارسی فیلم های زبان.

محبوب ترین ها در انواع

Heder, بهترین و شناخته شده برای کارگردانی “Orange Is the New Black” و “جکسون” نیز به قلم “Coda” که به ضرب گلوله در تابستان گذشته در محل در گلاستر جرم.

یکی از فرانسه موفق ترین فیلم گروه Pathé اخیر اعتبارات عبارتند از: Rupert Goold را “جودی” که به دست آورده رنه زلوگر جایزه اسکار و پدرو آلمودووار را “درد و جلال” که به ثمر رساند و اسکار و نامزد گلدن گلوب به دست آورده و آنتونیو باندراس بهترین بازیگر جایزه در جشنواره کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>