صبر و شکیبایی کلید هوشمند با Moove در مسابقات مقدماتی


Gulgong مربی برت تامپسون اجازه نمی دهد چیزهایی مانند سد تساوی کسل کننده اعتماد به نفس خود را در خود اسب بنابراین او سر به روز یکشنبه $150,000 مسابقات قهرمانی کشور مقدماتی (1400متر) در مودگی باور خود را با استعداد مره هوشمند Moove یک شانس برنده شدن.

چهار سال خواهد پرش از مانع 13 در 14-اسب میشه و این بدان معناست که اذعان شروع به اما تامپسون گفت: اگر در این مسابقه اجرا شده است را به کت و شلوار و سپس او خیلی بهتر شانس تر از قیمت خود را نشان می دهد.

 Trainer Brett Thompson believes Mudgee will suit his mare Smart Moove.

مربی برت تامپسون معتقد است مودگی را با توجه به تاریکی هوشمند Moove.اعتبار:جنی Evans

هوشمند Moove تا به حال دو منجر به بالا اجرا می شود از جمله یک سوم در Bathurst پشت دوربین سرعت و داستان Kraut که هر دو مسابقه مقدماتی قبل از اینکه چشم نواز هفتم در Canterbury نه روز پیش.

“مسابقه در کانتربری روز دیگر ما می دانستیم که خیلی کوتاه بود برای او, اما ما می خواستیم برای دیدن او برخورد به خط مانند او” تامپسون گفت.

تبلیغات

“او کشیده جلوی کفش در اجرا در کانتربری شد و فرو بردن. هنگامی که او متعادل تا او ضربه خط به شدت.”

که یک 1100m معیار 70 و او زد سریعترین آخرین 600m (35.30 توپ زن هوش) در یک شب هنگامی که آن را دشوار است به زمین از پشت .

در آخرین تلاش در 1400متر در دوببو در ماه نوامبر با اشلی مورگان در زین او زد برنده آسان دست خوش پیشامد میشه بعد از بازگشت از گسترده کوچه, همان چیزی است که او به احتمال زیاد انجام می شود در مودگی.

تامپسون می داند زیادی در مورد مودگی داشتن آموزش دیده وجود دارد برای یک دوره است اما صرف بخش عمده ای از آموزش های خود را حرفه ای در نزدیکی Gulgong.

“او گاهی اوقات او میپرد حق در اسم حیوان دست اموز و گاهی اوقات مانند دیگر شب او خوشحال به استراحت و بیرون رفتن پشت او گفت:” از هوشمند Moove.

“خوشبختانه مودگی است 400m مستقیم و ما باید یک فرصت است.

“ما باید به بیمار نه قبل از رفتن گوشه مانند بسیاری از سوارکاران را در مودگی. شما رو به تحقق بخشیدن به شما در یک نمایشگاه اسب و احتمال چیدن آنها را.”

مودگی مربی Gayna ویلیامز که روت دوم placegetter در گذشته سه مرکزی مناطق گرم سه دونده در مقدماتی اما که می تواند رها به دو شفا دست و Beeokay – اگر topweight و اوایل مورد علاقه ال Mo نشده بازیافت از پا آبسه در زمان را به جای او.

بهترین شرط

مسابقه 3: (18) شاعر

مسابقه 4: (4) ریسک و پاداش

بهترین ارزش

مسابقه 7: (12) هوشمند Moove

عرضه شده توسط مسابقه NSW

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>