پرداخت مشترک رشد آسانسور سود در چین Tencent موسیقی

Tencent موسیقی, سرگرمی, چین پیشرو موسیقی آنلاین کنگلومرا افزایش درآمد و سود در آن 2019 سال مالی است. است که به دنبال رشد در تعداد مشترکان پرداخت و متوسط خود را صرف با شرکت.

بازار بورس نیویورک ذکر شده است که آماده است به محض خرید یک تکه از موسیقی جهانی گفت: در قانونی که پر درآمد در آن سال به پایان ماه دسامبر با رشد 34 درصد به RMB25.43 میلیارد دلار ($3.65 میلیارد دلار) و سود عملیاتی با افزایش 127% به RMB4.62 میلیارد دلار ($664 میلیون).

سود خالص قابل انتساب به صاحبان سهام دارندگان بیش از دو برابر به RMB3.98 میلیارد دلار ($572 میلیون دلار) هر چند این شرکت نیز با استفاده از اندازه گیری دیگری (غیر IFRS) سود افزایش یافته است که 18 درصد به RMB 4.91 میلیارد دلار ($705 میلیون).

در حالی که وجود دارد هیچ تغییر قابل توجهی به آن بیش از 600 میلیون ماهانه کاربران متوسط تعداد مشترکان پرداخت به آن خدمات موسیقی, رشد 48 درصد به 39 میلیون. متوسط درآمد به ازای هر مشترک رشد 8٪. درآمد حاصل از اشتراک موسیقی بود RMB3.56 میلیارد دلار ($512 میلیون) از RMB2.50 میلیارد دلار در سال 2018 است.

این شرکت گفت که رشد در آمد از “مستحکم محتوا رهبری” مربوط به همکاری های استراتژیک با بیشتر محلی و بین المللی, موسیقی, برچسب ها. آن را گسترش محتوای آن ارائه شامل فیلم های کوتاه, صورت, صوتی, موسیقی محور تنوع را نشان می دهد و همچنین به عنوان اصلی موسیقی متن برای فیلم, بازی, سریال درام و ادبیات.

“ما استراتژیک گذار به پرداخت برای خدمات جریان آغاز شده است به پرداخت کمک به پرداخت نسبت برای گسترش موسیقی آنلاین خدمات به 6.2 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 تا به طور قابل توجهی از 4.2 درصد برای سه ماهه مشابه از سال 2018 است. به عنوان عهد به کیفیت از ما, موسیقی آنلاین پرداخت کاربر رشد ما ثبت 4.5% چهارم بیش از سه ماهه ARPPU گسترش, در علاوه بر این به طور مداوم بهبود یافته کاربر احتباس. ما قابلیت منحصر به فرد در عملیاتی یک فن مبتنی بر اقتصاد نیز نشان داد قوی حرکت در 2019 دستیابی به بالا و دو رقمی سال بیش از سال رشد در تعداد کاربران خرید دیجیتال آلبوم” گفت: مدیر عامل شرکت Cussion اضطراب سخت و ناگهانی.

برای سال 2020 Tencent موسیقی انتظار دارد برای گسترش خدمات خود را با محتوای زنده و طولانی تر فرم موسیقی و بهره مندی از جدید با همکاری چین با ادبیات دیگری Tencent نمونه برداری. این شرکت پر شده هیچ اشاره ای به coronavirus شیوع و تاثیر آن در کسب و کار فعلی.
Tencent به موسیقی بخشی از یک کنسرسیوم پرده برداری کرد در ماه دسامبر سال گذشته است که توافق به دست آوردن 10 درصد سهام در موسیقی جهانی. این معامله هنوز بسته است.

این کنسرسیوم همچنین دارای گزینه ای برای خرید اضافی 10 ٪ سهام در UMG. “قبل از بسته شدن معامله Tencent موسیقی و UMG نیز قصد ورود به یک دوم توافق است که کمک های مالی Tencent موسیقی یک گزینه برای به دست آوردن یک اقلیت سهام در UMG را در چین کسب و کار” Tencent موسیقی گفت: در پر کردن آن است.

Tencent موسیقی شرکت مادر, هنگ کنگ-ذکر شده Tencent برنامه ریزی شده است برای اعلام نتایج مالی در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>