طاووس مجموعه به زندگی در Comcast در این ماه ‘مقدار قابل توجهی از اصل با تاخیر به 2021

NBCUniversal را طاووس آماده برای شروع به نورد از به Comcast cable مشتریان شروع این هفته به عنوان برنامه ریزی شده — اما بسیاری از طاووس اصلی سری نمی خواهد ضربه زدن به جریان خدمات تا 2021.

در آوریل 15, Comcast در, خواهد شد راه اندازی یک “اوایل پیش نمایش” طاووس حق بیمه ad-پشتیبانی از لایه در دسترس بدون هیچ هزینه اضافی به برخی از 31.5 میلیون از اپراتور تلویزیون و پهنای باند به مشتریان در سراسر ایالات متحده در جریان خدمات آغاز خواهد شد نورد از سه شنبه به مشترکین با Xfinity X1 و فلکس تصویری خدمات باند پهن-مشتریان تنها با طاووس میله میله به طور کامل در دسترس در سراسر Comcast در, را, رد پای مارس 30.

در راه اندازی طاووس حق بیمه شامل بیش از 15000 ساعت از فیلم را نشان می دهد و از جمله کتابخانه عناوین مانند “پارک ها و تفریح” “Law & Order: SVU” و “دو و نیم مرد”; فیلم از جمله “E. T.,” “پارک ژوراسیک” و “شرک”; و منحصر به فرد زود هنگام دسترسی به محتوا از ان بی سی در اواخر شب نشان می دهد.

اما بخش عمده ای از طاووس اصل تخته سنگ به تعویق خواهد افتاد تا 2021 با توجه به تعطیلی تولیدات با بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: مت استروس رئیس طاووس و NBCUniversal دیجیتال شرکت. برای این هفته زود پیش نمایش طاووس شامل دو بچه اصل: مجموعه انیمیشن “where’s Waldo?” و “کلئوپاترا در فضا” از دریم ورکز انیمیشن است.

“اکثر ما اصلی تولید شده اند متوقف شد” استراوس گفت: در تماس با خبرنگاران. “این خواهد مادی محدودیت اصلی ما تخته سنگ در راه اندازی و از طریق 2020.” یک “مقدار قابل توجهی” از آن خواهد شد تحت فشار قرار دادند به 2021 او افزود: “ما در حال مشخص نیست زمانی که همه چیز دقیقا برای رفتن به بازگشت به حالت عادی است.”

استراوس گفت که او “بسیار خوشبین” در مورد قادر بودن به پایان تولید و اکران یک تعداد انگشت شماری از طاووس اصل در سال 2020 از جمله “دنیای جدید شجاع” یک اقتباس از آلدوس هاکسلی رمان; دانلود فیلم spinoff “Psych 2: Lassie Come Home”; و ری بوت از “Punky بروستر” و “ذخیره شده توسط بل.”

طاووس اولیه اولین در Comcast خواهد شد و پس از ملی اجرای این تابستان هنوز برای جولای 15, با توجه به اشتراوس. که در آن نقطه طاووس در دسترس خواهد بود در سراسر تلفن همراه, وب و متصل-تلویزیون سیستم عامل و همچنین به مشترکین Cox Communications. در ماه جولای Comcast و کاکس subs خواهد شد که گزینه پرداخت 5 دلار برای نسخه آگهی رایگان از طاووس حق بیمه; برای دیگران ad-پشتیبانی از طاووس حق بیمه در دسترس خواهد بود برای $4.99 در هر ماه با نسخه ad-free $9.99 در هر ماه. علاوه بر این آگهی پشتیبانی طاووس سرویس رایگان با حدود نیمی از محتوای حق بیمه نسخه برنامه ریزی شده است به بیرون رفتن در ماه جولای.

در یک یادداشت به کارکنان سه شنبه NBCU مدیر عامل جف شل و اشتراوس گفت: 2021 خواهد بود که در سال طاووس “طول می کشد در مرکز صحنه” با اشاره به موکول توکیو بازی های المپیک تابستانی و “دفتر” که رول کردن Netflix بکشد در پایان این سال برای تبدیل شدن به در دسترس به طور انحصاری بر روی طاووس. “ما در حال مشاهده 2020 به عنوان باند به 2021 است که در سال طاووس طول می کشد در مرکز صحنه” از مدیران نوشت. “با ‘دفتر’ debuting همراه با اصل تخته سنگ در اوایل سال 2021 به دنبال بازی های المپیک تابستان آینده — طاووس خواهد بود غیر قابل توقف است.”

استراوس گفت NBCU و Comcast تغییر نکرده مالی خود پیش بینی برای طاووس. قبلا آنها گفت: آنها انتظار دارند به سرمایه گذاری 2 میلیارد دلار به طاووس بیش از 2020 و 2021 با streamer هوا برای تولید $2.5 میلیارد دلار درآمد در سال 2024 و حتی شکستن آن سال با 30 میلیون از 35 میلیون کاربر فعال.

حتی با توجه به اختلال در COVID-19, NBCU در نظر نمی تعویق انداختن راه اندازی اولیه از طاووس اشتراوس گفت. “ما فکر می کنیم این است که واقعا می خواهم برای اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش برای مردم به دنبال به دست آوردن اضافی سرگرمی” او گفت:. “رک و راست ما حتی بیشتر تشویق تقاضا است.”

در واقع NBCU است ارزیابی چشم انداز راه اندازی طاووس در سراسر کشور زودتر از جولای 15, اگر چه اشتراوس گفت: در حال حاضر که هنوز تاریخ مورد نظر.

طاووس منتقل شده آن “در اواخر شب و اوایل” استراتژی تا حدودی شاید پس از اعتراض از NBC وابسته است. برای اوایل پیش نمایش در Comcast در هر روز در حدود 9:30 pm ET طاووس خواهد شد به طور انحصاری از ویژگی های بخش های از “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “آخر شب با ست مایرز” که در حال حاضر در حال شات از صفحه اصلی. قبلا NBCU گفته بود قسمت کامل از آن را نشان می دهد در دسترس خواهد بود در اوایل طاووس حق بیمه.

NBCU دارای صف 10 تبلیغ برای طاووس, راه اندازی, که در آن می گوید امضا کرده اند در دراز مدت می پردازد: Capital One, اورآل, ایالات متحده آمریکا, Molson Coors آشامیدنی, شرکت, Subaru of America, ورایزون, Apartments.com دولت مزرعه, هدف و یونیلور. رسانه های کنگلومرا می گوید طاووس خواهد شد شامل بیش از 5 دقیقه از تبلیغات در هر ساعت از برنامه نویسی کمتر از معمولی است, سنتی در شبکه های تلویزیونی.

دانا قوی جمهور Comcast را Xfinity خدمات مصرفی گفت او خوشبین طاووس خواهد بود به خوبی دریافت شده توسط اپراتور مشتریان. “ارائه طاووس حق بیمه بدون هیچ هزینه اضافی یکپارچه یکپارچه در Xfinity X1 و انعطاف پذیری است که نمونه دیگری از تعهد ما به ارائه ارزش بیشتر محتوا و انتخاب به مشتریان,” او گفت:.

با شروع در ماه مه Comcast را راه اندازی گسترده کمپین بازاریابی طاووس از جمله در هوا لکه های Amy Poehler و ارتقاء و علامت های سراسر سیستم عامل مانند Xfinity.com.

با توجه به Comcast با اکثریت این کشور در حال حاضر در خانه گیر کرده اپراتور دیده می شود افزایش 50 ٪ در VOD مصرف سال بیش از سال در حالی که صدای از راه دور جستجو برای محتوای رایگان تا افزایش حدود 250%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر