Pearl Jam به تعویق انداختن تور بیش از Coronavirus نگرانی

Pearl Jam به تعویق انداخته است پا برای اولین بار از سال 2020 تور که برنامه ریزی شده بود به زدن 18 مارس در تورنتو نگرانی بیش از coronavirus.

خواننده گروه Eddie Vedder از اعلام روز شنبه.

“ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه می تواند تشدید” Vedder نوشت, اذعان اخیر شیوع کروناویروس در سیاتل خانه سالمندان است. “آن بوده است و این قراره بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

به تعویق افتاد نشان می دهد خواهد شد دوباره در تاریخ بعد.

“ما خیلی متاسفم…و عمیقا ناراحت” ودر نتیجه گرفت. “اگر کسی در خارج وجود دارد همان احساس بر اساس این خبر ما به اشتراک بگذارید که احساسات با شما.

Pearl Jam جدید, آلبوم Gigaton می رسد در 27 مارس ،

بخوانید ودر بیانیه کامل:

به عنوان ساکنان شهر سیاتل ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه تشدید می تواند. ما بچه های مدارس را بسته همراه با دانشگاه ها و کسب و کار.

آن بوده است و این قراره بدتر قبل از آن بهتر می شود.

بنابراین ما در حال گفت که بخشی از اجتماعات بزرگ که در این لیست از چیزهایی که برای جلوگیری از به عنوان این جهانی بهداشت از بحران است و در حال حاضر شروع به تحت تاثیر قرار همه ما زندگی می کند.

متاسفانه زندگی در گروه های بزرگ است که بخش عظیمی از آنچه که ما به عنوان یک گروه و تور ما مشغول برنامه ریزی برای سال در حال حاضر در معرض خطر…

ما باید همیشه حفظ ایمنی و رفاه حامیان ما به عنوان اولویت.

پس از آن با سرخوردگی عمیق و تاسف است که ما مجبور به این تاسف از اطلاعیه…

این برنامه ریزی شده برای اولین بار پا از ما PJ/Gigaton تور نیاز به تعویق افتاد را نشان می دهد و دوباره برای تاریخ بعد.

ما سخت کار کرده ام با همه ما از مدیریت و همکاران کسب و کار برای پیدا کردن راه حل های دیگر و یا گزینه های اما سطح خطر برای مخاطبان ما و جوامع خود است که به سادگی بیش از حد بالا برای ما آسایش سطح.

اضافه کردن به که ما نیز باید یک گروه منحصر به فرد از پرشور طرفداران که سفر دور و گسترده. ما همیشه با فروتنی توسط این و احترام انرژی خود را و از خود گذشتگی. با این حال در این مورد مسافرت چیزی است که برای جلوگیری از.

آن را قطعا کمک کنید وجود دارد که بدون پاک کردن پیام ها از دولت ما توجه به امنیت مردم و توانایی ما برای رفتن به محل کار.

بدون داشتن نمونه ملی ما در بخش بهداشت و درمان توانایی پیش از این ما هیچ دلیلی برای این باور است که آن را تحت کنترل در هفته های آینده پیش رو است.

دوباره در اینجا در سیاتل آنچه ما شاهد ما را نه آرزوی هر کسی است. آنچه ما آرزو برای بقیه کشور است که می توانید آنها را جلوگیری از خشن اثرات منفی این و حفظ احساس خود را از جامعه و مراقبت از یکدیگر.

فقط به ما نگاه رو به جلو به ما کنسرت های آینده و توانایی برای جمع آوری و پخش آهنگ های با صدای بلند به عنوان انرژی مثل همیشه.

ما خیلی متاسفم…
و عمیقا ناراحت..

اگر کسی در خارج وجود دارد همان احساس بر اساس این خبر ما به اشتراک بگذارید که احساسات با شما.

– Ed & Pearl Jam

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>