‘مروارید’ نقد و بررسی: Anthony LaPaglia و لارسن تامپسون به خوبی همسان در یک ناهموار اما مؤثر درام

شدید ناهموار اما به صورت پراکنده موثر بر Bobby Roth “مروارید” است و جالب بی ربط درام که متکی به فوتی و فوری اجرای بازیگر کهنه Anthony LaPaglia و امیدوار کننده تازه وارد Larsen تامپسون برای بسیاری از آن تاثیر عاطفی. چند ناگهانی روایت انتقال نشان می دهد که برخی از صحنه به هر دلیل باید کنار گذاشته شده و در طول فرایند ویرایش. اما آنچه باقی می ماند بر روی صفحه نمایش به اندازه کافی برای نگه داشتن توجه و تولید ریشه علاقه, به خصوص اگر شما خوشحال با داخل-بیس بال اشاره به فیلم و تلویزیون میباشد.

وجود دارد بی تردید هوا از زندگینامه به “مروارید” همراه با عطر و طعم متمایز از کار و عشق است. نویسنده و کارگردان راث اول جلب توجه با استقبال خوبی indie در فیلم “رئیس ” پسر” (1978) و “Heartbreakers” (یک سال 1984 جشنواره ساندنس جایزه-برنده) قبل از تمرکز تقریبا به طور انحصاری (و prolifically) در فیلم های تلویزیونی و سریال های تلویزیون. جک گرگ LaPaglia شخصیت یک فیلمساز که آشکارا ساخته شده است که برخی بسیار بد شاید نابخشودنی حرفه ای حرکت می کند اما هنوز هم به فروش می رساند گاه به گاه تلویزیون اسکریپت.

در یک نقطه او سرزمین فرفره آموزش فیلمسازی به دانشجویان — Roth که با موفقیت انجام می شود در زندگی واقعی — با وجود شک و تردید از یک دین (Bruce Davison) که مظنون جک را ترک خواهد کرد “اگر یک نقطه باز می شود تا در” grey’s Anatomy.'” (قبل از اینکه شما بپرسید: بله راث به کارگردانی قسمت از آن نشان می دهد.) در یکی دیگر از صحنه او تردید برای شرکت در یک مهمانی — اما تنها تا زمانی که او می آموزد میزبان (Reed Diamond) است که “یکی از عوامل بالا در تلویزیون های بسته بندی.” هی یک مرد رو به schmooze که در آن یک مرد رو به schmooze.

کمی از این چشمک-چشمک اشاره-اشاره چیزهای می رود راه طولانی و راث عاقلانه اختصاص داده است فقط به اندازه کافی زمان برای آن است. قلب تپنده “مروارید” عنوان شخصیت بازی توسط تامپسون و این فاجعه ای است که اوراق قرضه خود را با جک. هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات با مروارید, او می آید در سراسر به عنوان هوشمند و خود مطمئن است که حتی اگر او تنها 15 او واقعا صدا نیست مانند او لاف زدن در حالی که او می گوید یک مشاور مدرسه که او مناظر خود را در “هاروارد یا دانشگاه ییل” و قصد دارد به دنبال “یک دو رشته علوم سیاسی و اقتصاد جهانی.”

او همچنین اعلام کرد “من می خواهم برای کنترل سرنوشت من است.” و همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد به کسانی که می گویند چیزهایی مانند که در اوایل یک فیلم مناسب است ؟

مطمئن شوید به اندازه کافی مروارید به زودی خودش را می یابد یتیم پس از هلن (سارا کارتر) او مادر است که به ضرب گلوله در خشم حسادت با او ثروتمند زندگی در عاشق (Nestor Carbonell) که پس از آن نوبت سلاح های خود را بر روی خود است. حوا (Barbara Williams) مروارید الکلی مادر بزرگ است که در هیچ شکل به مراقبت از او. (در واقع او به نظر می رسد که سرگردان از ’70s طنزهای.) اما هنگامی که هلن وکیل (J. August Richards) می نامه از متوفی مشتری شناسایی جک به عنوان مروارید را پدر بیولوژیکی جدول تنظیم شده است به صورت یک داستان در مورد تمایلی جعل جدید روابط خانوادگی.

جک — که سال پیش عاشقانه با هلن به طور موثر دراماتیزه در خاطره انگیز سیاه و سفید فلش بک — می دانستم که هرگز از مروارید وجود تا زمانی که هلن مرگ نیست خیلی مشتاق به پذیرفتن مسئولیت پدری. مروارید است و حتی کمتر مشتاق در مورد پذیرش جک به عنوان یک پدر — و نه فقط به دلیل آن را به معنی گذار از خصوصی به عمومی و زندگی با یک غریبه که فرصت های شغلی به نظر می رسد در بهترین حالت محدود است.

از سوی دیگر مروارید نمی تواند کمک کند توجه است که بر خلاف حوا, جک نمی کند در یک خانه زندگی پوشانده با بیشه خالی جین و بطری شامپاین. و جک فرمان اذعان دارد که مسئول بودن برای یک دختر می تواند یک انگیزه قوی برای پیدا کردن یک شغل ثابت مانند آموزش فیلمسازی به دانشجویان است. آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه این مطالعه رابطه معلوم است. اما آن را نه در همه ناخوشایند برای تماشای ارتباط شکوفه.

در واقع به جز بارداری ناخواسته است که نقش چیزی از “یک تابستان محل” تنها چیزی که ممکن است واقعا رنده بر اعصاب خود است که به طور جدی مخلوط سیگنال های داده شده با توجه به هلن شخصیت. بله, او بدون شک یک عشق مامان. اما راث هیچ یک بیش از حد ماهرانه نشان می دهد که هلن عادت متصل خودش به نامناسب مردان او در نظر گرفته شده هرگز به ازدواج و سپس آنها را حسود — در یک مورد کشنده بنابراین با در نظر گرفتن دیگر عاشقان. این امکان وجود دارد که یکی می تواند جذاب سایکودراما با آن به عنوان یک طرح. به عنوان یک subplot, اما آن را احساس می کند نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند بد در اینجا.

راث پشت آگهی خود را به خوبی بازیگران, حمایت از بازیکنان از جمله دو — ملیسا Macedo به عنوان سیلویا مروارید در خیابان-هوشمند Latinx همکلاسی و Nighttrain Schickele به عنوان زاک یک موسیقی-کارمند فروشگاه فقط به اندازه کافی واجد شرایط که مروارید به دنبال یک پسر با “تجربه” — که بشدت از دست رفته زمانی که آنها ناپدید می شوند از داستان است. و cinephiles به احتمال زیاد خواهد شد با قدردانی از صحنه که در آن جک تلاش می کند به منافع مروارید در یکی از مورد علاقه خود را فیلم Denys Arcand را “The Barbarian Invasions.” مرد ممکن است آشکار گسل اما طعم خوب خود را در سینما قطعا یک بازخرید با کیفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>