Pendlebury تست شده برای coronavirus و قرنطینه


Collingwood کاپیتان اسکات Pendlebury تست شده برای coronavirus با نتیجه انتظار می رود بعد از آن در روز دوشنبه است.

Pendlebury قرنطینه شده از هم تیمی های خود را تا زمانی که نتیجه تست شناخته شده است پس از برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم هفته گذشته است. این منابع گفته اند که او احساس ناخوشی در حال حاضر.

پای کاپیتان از دست رفته است و دو جلسه آموزش و نمی شد در باشگاه در روز دوشنبه ،

Collingwood skipper Scott Pendlebury has missed two training sessions and has been quarantined with flu-like symptoms.

Collingwood کاپیتان اسکات Pendlebury از دست رفته است و دو جلسه آموزش و قرنطینه شده با علائم شبه آنفولانزا.اعتبار:جاستین McManus

با توجه به اقدامات در حال انجام توسط باشگاه به عنوان بحران شدت آن را تعجب آور نیست که بازیکنان که گزارش آنفولانزا مانند علائم خواهد بود تست شده است.

تبلیغات

Collingwood به آغاز فصل خود را در برابر غرب Bulldogs در شب جمعه در مارول ورزشگاه اما در کل رقابت آویزان در تعادل به عنوان coronavirus بحران مدتها بازی به عنوان آن را انجام می دهند و با گسترده تر جامعه است.

دمار از روزگارمان درآورد تماس برای نظر.

هر AFL و AFLW پخش خواهد شد بخشی از یک تلفن قلاب به بالا سازماندهی شده توسط اتحادیه خود را از 6pm دوشنبه در coronavirus بحران است. ارشد مربیان و مدیران عامل فوتبال نیز جریان توسط AFL در برنامه های خود را به وصله پینه کردن دستگاه ها برای مقابله با فشار از ویروس.

سران باشگاه مقامات بر این باورند دور یکی هنوز در شک و تردید است و ممکن است تنها یک یا تعداد انگشت شماری از تست مثبت برای بازی به تعویق افتاد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>