‘مردم’: فرانسه پزشکان استناد بودجه و کمبود پرسنل در بیمارستان های دولتی

صادر شده در: Modified:

فرانسوی, عمومی بیمارستان شده ضربه تعطیل برای بیش از 10 سال. خارج از Hôpital سنتلوئیس در پاریس جا به جا پیام گواه افزایش خشم و نگرانی در میان کارکنان پزشکی که فاقد بودجه کافی و پرسنل.

تبلیغات

در کنار یک ردیف از رنگ حروف است که طلسم کردن “بیمارستان های شما را نجات دهد. آنها را ذخیره کنید!” یک متخصص خون می گوید فرانسه 24 کریس مور که بیش از 70 پرستار پست در Hôpital Saint-Louis خالی.

“تخت از دست داده چون ما فاقد کارکنان,” او گفت:. “بنابراین گاهی اوقات شما دیدن بیماران در انتظار برانکار در بخش اورژانس. مردم رنج می برند و این قابل قبول نیست به ترک آنها را بر روی برانکار مانند آن.

“کاهش هستند و نه فقط نظری. آنها پیامدهای عملی است. و ما آنها را بر روی زمین در هر روز است.”

فرانسوی, کادر پزشکی می گویند بازار بر اساس سیاست های دولت باید صدمه دیده مراقبت از بیمار است. یاسین دکتر که داد و اداری نقش در تظاهرات می گوید: “سیاست های حسابداری در حال اجرا است و بیمارستان و در حالی که آن را باید در سیاست های سلامت عمومی است.”

“اگر پول آنها قرار داده در همسان نیازهای ما پس از آن خوب است. اما این مورد نمی باشد,” او گفت:.

دولت فرانسه وعده داده €1.5 میلیارد دلار از کمک به بیش از سه سال است اما کادر پزشکی می گویند این کافی نیست.

با کلیک بر روی پلیر بالا به تماشای گزارش کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>