مردم ارزش دارد سربازان در مبارزه با کروناویروس در هند: ساعت

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه توصیف سرخپوستان به عنوان ارزش سربازان در مبارزه با کروناویروس و اضافه کرد که احتیاط و عمل از خود انزوا می تواند کمک به lakhs دیگر زندگی می کند.

به عنوان کشور شاهد بزرگترین آن یک روز پرش در مثبت coronavirus موارد مصرف کل به 341 در بعد از ظهر یکشنبه ترک 6 مرده “Janata حکومت نظامی” تماس برای خود انزوا PM مودی است که مشاهده شده توسط میلیون ها نفر از سرخپوستان به عنوان کشور خرس خلوت نگاه کنید.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: 2 مرگ در بمبئی و پتنه هند تحت مقررات منع رفت و آمد Janta

“هر یک از شما یک ارزش سرباز در این نبرد در برابر COVID-19. خود را در حال آماده باش و محتاط می تواند کمک به lakhs دیگر زندگی می کند” او در توییتر نوشت اشتراک گذاری ویدئوها از مردم داشتن وعده غذایی در خانه. “مردم هند تصمیم گرفته اند – ما در این با هم. ما مبارزه با تهدید از COVID-19 با هم,” او اضافه شده است.

با اشاره به 14 ساعت خود تحمیل حکومت نظامی مودی گفت: مردم می توانند لذت بردن از وقت با کیفیت با خانواده یا تماشای تلویزیون و برخی از مواد غذایی خوب.

نخست وزیر نیز تن به تن برای استفاده از پرداخت دیجیتال برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق ارز ،

“این زمان برای اطمینان اجتماعی فاصله. پرداخت دیجیتال به شما کمک کند که,” او گفت:.

ساعت مودی نیز ترجمه فیلم ها و عکس های گرفته شده توسط مردم در خیابان ها خلوت در شهرستانها در سراسر کشور گفت: “به نظر می رسد مانند مردم بسته اند صفوف به ریشه کن کردن COVID-19 تهدید.”

در اوایل روز پنج شنبه در سخنرانی خود به ملت مودی پیشنهاد کرده بود ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه بین ساعت 7 صبح و ساعت 9 به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله به بررسی گسترش این ویروس مرگبار است. او همچنین خواستار “حل و فصل و خویشتن داری” برای مبارزه با کروناویروس و خواسته بود کل کشور را به رعایت ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>