مجله مردم است که برای اولین بار رسانه ها شریک برای جامعه بیان-پیام کوتاه راه اندازی

مجله مردم در حال پیوستن به افراد مشهور-خدمات پیام کوتاه — یک پیشنهاد برای رسیدن به خوانندگان به طور مستقیم با به روز رسانی هشدار اخبار و مطالب دیگر در یک راه جدید است.

این مردیت متعلق به شخصیت و پاپ-فرهنگ عنوان اولین شریک رسانه ای برای جامعه و راه اندازی که حامیان عبارتند از: Salesforce.com و اشتون کوچر. مردم mag خواهد لگد کردن آن پیمان با جامعه در یکشنبه آینده 92 مراسم اهدای جوایز اسکار که در آن انتشار و به اشتراک گذاری محتوا از روی فرش قرمز پشت صحنه در تئاتر دالبی و پس از احزاب به دنبال بر روی پلت فرم.

قضیه ساده است: مردم mag خواهد شد به اشتراک گذاری منحصر به فرد-جامعه تنها محتوای به هر کسی که متون 212-479-1704 آن شماره اختصاص داده شده برای این سرویس. کاربران باید از طریق یک فرآیند ثبت نام.

مردم را به پیوستن به حدود 500 جامعه “رهبران” که با استفاده از خدمات از جمله جنیفر لوپز, Ellen DeGeneres, شانه شان “گرفتن” جنیفر لوپز, برادران جوناس, Amy Schumer, تایلر “نینجا” Blevins و کری در واشنگتن است. هیچ تبلیغات در جامعه است که راه اندازی در تابستان گذشته. در عوض افراد و شرکت های رسانه ای با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ماهانه اعم از $100 به چند هزار دلار برای یک خط مستقیم به مربوطه fanbases.

جامعه نمی گویند که چگونه بسیاری از کاربران به طور کلی شرکت در این سرویس اما ادعا می کند که بیش از 200 میلیون پیام میان “رهبران” و کاربران فرستاده شده است در خدمات خود را به تاریخ.

محبوب ترین ها در انواع

امروز مردم در حال حاضر بزرگ است موارد زیر در سیستم عامل های اجتماعی مانند Instagram, Facebook, Snapchat و توییتر برای ترویج محتوا و تقویت ارتباط با خوانندگان است. پس چرا آن را ضربه زدن به جامعه? “این احساس طبیعی و هیجان انگیز تصمیم به صحبت کردن با جامعه و دریافت بر روی این پلت فرم” توضیح Zoë Ruderman ویرایشگر مردم دیجیتال. “چیزی که در مورد صمیمی متن و بهنگام است که هیجان انگیز برای ما است.”

یکی دیگر از مزیت جامعه بازار سیاهی برای این سرویس است که “رهبران” در پلت فرم خود را به طور کامل کنترل این پیام با مخاطبان خود — آن را از دست داده است در سر و صدا از یک شخص ثالث, شبکه اجتماعی است و نه محتوای آنها در جامعه منوط به کسب درآمد. علاوه بر این جامعه مشتریان می توانند به طور مستقیم هدف قرار دادن پیام های متنی به طرفداران خود را بر اساس محل و یا منافع بدون نیاز به نرم افزار دانلود.

در مراسم اسکار یکشنبه (Feb. 9) کسانی که از متن مردم جامعه خط در 212-479-1704 و انتخاب کردن در به دریافت متون و پیام های ویدئویی در طول روز است. مجله استعداد و سردبیران را تشویق بینندگان به متن سوالات آنها می خواهند خواسته بر روی فرش قرمز; وزن در شب بهترین لباس پوشیدن و شرکت کنندگان و پیش بینی خواهد کرد که به خانه غنائم.

این مفهوم با توجه به Ruderman است: “اگر من در مراسم اسکار فرش قرمز و پیام کوتاه با بهترین دوست من آنچه را که من می خواهم به دانستن ؟ ما گفت: “اجازه دهید ما شما سفیر با بینش و اطلاعات خودی.'”

فراتر از اسکار, مردم, انتظار برای اتصال با جامعه مخاطبان مورد اخبار و موضوعات دیگر مانند آنچه روند در غذا و شیوه زندگی و انگلیسی royals و برای حوادث و فرانچایز مانند Sexiest Man Alive و زیبا با موضوع.

“این در مورد ارسال لینک” گفت: Ruderman اگر چه مردم ممکن است در جامعه پیروان خاص مقالات و یا فیلم ها. “اگر این تنها جایی است که شما در حال تجربه مردم که خوب است.” او انتظار دارد که مخاطب برای مردم جامعه اعزام به انحراف جوان است. “فراتر از سن زمانی که شما متن آن را بسیار متفاوت صدا. ما قصد داریم به نوشتن در سرفصل ها و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.”

سانتا مونیکا مبتنی بر جامعه تاسیس شد توسط Matthew Peltier و جاش Rosenheck. در اصل این شرکت بود به نام Shimmur تلفن همراه اجتماعی-رسانه, برنامه, قبل از pivoting به پیام و راه اندازی علنا در ماه جولای سال 2019. جامعه افسر ارشد فناوری است بری Steinglass سابق ارشد معاونت فنی و مهندسی در Hulu.

جامعه بسته $35 میلیون دور از بودجه به رهبری Salesforce.com با سرمایه گذاران دیگر از جمله سونی و صدا سرمایه گذاری به رهبری استون کوچر و پسر Oseary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر