‘فارسی درس’ Eidinger, پرلمن می گویند فیلم ارائه می دهد تشابه برای امروز

مدیر وادیم پرلمن و مکرر برلین ستاره فیلم Lars Eidinger در شنبه دفاع و پشتیبانی جدید خود را, هولوکاست-مجموعه “فارسی درس” به عنوان یک موقع بسیار, آلمانی, داستان چگونه است که تاریخ به ما نزدیک تر است از آن به نظر می رسد ساخته شده منحصر به فرد ممکن است توسط این واقعیت است که بسیاری از تولید فیلم تیم آلمان نیست.

فیلم برتر جهان می آید روز پس از یک نژاد با انگیزه های افراطی جناح راست تیراندازی دسته جمعی در شهر هاناو شنبه که چپ نه مرده — یکی از مرگبارترین حوادث در آلمان در سال های اخیر است.

مجموعه ای در سال 1942 “فارسی درس” می گوید داستان از یک زن جوان بلژیکی یهودی که اجتناب اعدام در یک اردوگاه کار اجباری با تظاهر به فارسی و نه یهودی و باد تا آموزش زبان فارسی یک زبان او نمی داند که به یک افسر نازی که در آرزوی باز کردن یک رستوران در ایران پس از جنگ بود.

این فیلم برای اولین بار در روسیه نوشته شده و سپس به انگلیسی ترجمه شده و در نهایت به یک زبان پرلمن صحبت نمی کنند. این helmer — که در سال 2003 اولین “خانه ای از شن و مه” نامزد سه جایزه اسکار نیز اختراع جعلی نسخه فارسی صحبت در این فیلم با همکاری یک زبانشناس در حال توسعه یک دستور زبان و 600 کلمه فرهنگ لغت.

او کشیده شده به این پروژه از آنجا که خود را میراث یهودی بود که موضوع او “مهم است به نحوی لمس کنید و سپس اجازه دهید بروید.” اکثر فیلم ها به تصویر بکشد نازی ها به عنوان روبات و یا اتوماتیک اما او می خواست به حرکت فراتر از این و مهارت انسانی تصویر یک نازی که احساس حسادت و ترس و عشق مانند هر دیگر ،

محبوب ترین ها در انواع

“که انسانی است که به هیچ وجه به پت و آنها را در پشت آنچه که آنها انجام داد. آن را به آنها نشان می دهد که انسان, که بنابراین شما به عنوان انسان در مخاطب می تواند به و می گویند شاید من انجام داده اند که” او گفت:.

آن را راه خود را از کمک به ما متوجه است که هولوکاست به دور از ناهنجاری یا محصول فقط یک حزب خاص سیاسی و یا لحظه تاریخی است. “این می تواند اتفاق می افتد در هر کشور در هر زمان. این چیزی است که من می خواستم بگویم.”

این واقعیت است که اوکراین به دنیا آمد, کارگردان آمریکایی زندگی در کانادا است که کارگردانی این پروژه در آلمانی داده است این فیلم یک صدای منحصر به فرد گفت: سرب بازیگر Eidinger است که بازیگران اصلی رقابت عنوان “خواهر کوچک من.”

“این بسیار مهم است که آن کسی که از خارج از گفتن این داستان; آنها می توانید آن را بهتر از یک آلمانی” به عنوان کشور هنوز هم از ترس به مقابله با بسیاری از آن گذشته است. او توضیح داد که او کشیده شده به این پروژه از آنجا که او در یک محیط که در آن همه بود که همیشه اصرار دارد که هولوکاست در گذشته و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با خود را “نسل جدید است.”

“ما همیشه خودمان گفته ما نیست گناه. [اما] من پدر متولد شد و در طول جنگ و پدربزرگم مبارزه در جنگ و به ارمغان آورد تا پدر من که پس از آن به ارمغان آورد من — که باعث می شود آن را مستقیم برای من. به عنوان یک آلمانی من هنوز هم بسیار صدمه این,” او گفت:.

“آن را در علاقه من به فرایند است که تروما. من همیشه خوشحال اگر من یک فرصت برای انجام این کار در یک فیلم و در یک راه پیچیده جایی که من متوجه چگونه من به چیزهای خاص,” او گفت:. “به خصوص این که در حال حاضر ما می توانید ببینید که چگونه به سرعت خطر وجود دارد که تاریخ ممکن است تکرار کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>