پرت اروپا فوتی و فوری زمین به هند میزبان آزمون


نبرد برای میزبان یک آزمون برابر هند تابستان آینده تشدید کرده است با پرت Optus ورزشگاه ترسیم و چرا از آن معتقد است که 1.6 میلیارد دلار محل است “قانع کننده” مورد تایید شود.

ملبورن و سیدنی در حال قفل شده است به میزبان دو از چهار آزمون های سنگین وزن و از لحاظ مالی سودآور – سری ترک پرت و آدلاید و بریزبن به مبارزه برای دو بازی باقی مانده پیش از تصمیم دولت انجمن های انتظار کریکت استرالیا را در 20 مارس.

CA اصرار دارد آن را هنوز به تصمیم نهایی تماس بگیرید اگر چه هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند گزارش داده شده و تصویب آن به بازی در بریزبن که در آن بازیکنان استرالیا می خواهید برای شروع سری به این دلیل که کشور میزبان شده است شکست نخورده وجود دارد از 1988-89. Gabba مقامات باقی می ماند و با اعتماد به نفس از میزبانی افتتاحیه آزمون.

BCCI به یک توافق در روز آزمون با آدلاید عنوان منطقی محل برای کالیفرنیا حاکی از آن است که “صفحه اصلی” صورتی-تست توپ.

پرت ورزشگاه اتحاد میزبان دو آزمون استرالیا با شکست دادن هند وجود دارد در تابستان گذشته در آن تنها برنده بیش از گردشگران و thumping نیوزیلند در یک روز-شب برخورد این تابستان.

تبلیغات
WA hopes to host an Indian Test next summer.

و امید به میزبانی هند آزمون تابستان آینده.اعتبار:گتی ایماژ

مایک مک کنا سابق CA مدیر و شرکت Optus ورزشگاه های ارائه شده در مورد او به Jolimont و حفظ آن است که “تقریبا قانع کننده”.

“داشتن تجربه در طرف دیگر از حصار من می دانم که مشکلات شما در تلاش برای تعادل چیزهای مختلف شما باید به فکر می کنم در مورد زمانی که آن تصمیم گیری,” او گفت:.

“ما درک می کنیم که کریکت کردم به نگاه پس از سمت مالی از کسب و کار فن سمت بازیکنان را به سمت و ذینفعان – دولت انجمن ها – و آنها (CA) رو به تعادل همه کسانی که می آیند و با این تصمیم درست است. ما احساس می کنیم که به شدت پرت کرده است تقریبا یک مورد فوتی و فوری برای داشتن یکی از این تست منطبق است.

“ما اهمیتی نمی دهند اگر از آن بود که قرار بود به بازی در بریزبن یا آدلاید. بین ملبورن و سیدنی و پرت آنها به سه نفر اول که باید pencilled در.”

پرت مقامات اشاره است که آزمون خود را در برابر هند به طور متوسط به حال حضور 16,220 یک روز بیش از پنج روز نسبت به 11,066 بیش از چهار روز که هند آخرین بازی در Gabba در 2014-15. این سال را پرت آزمون به طور متوسط 16,385 بیش از چهار روز در مقایسه با 11,497 یک روز در بریزبن برای تابستان, درب بازکن, در برابر پاکستان است.

پرت محل نیز دارای امکانات مدرن منطقه Gabba است عقب مانده و قابل توجهی شرکت های بزرگ به مناطق. آدلاید از توسعه مجدد آن همچنین دارای امکانات مدرن و یک حزب قوی احساس می کنید.

“کریکت ساخته شده آن را واقعا روشن در 2014-15 که آنها به دنبال امکانات – بازیکن تاسیسات فن و امکانات – به عنوان کلید-تصمیم گیری راننده. در آن زمان WACA را نمی توانید آزمون مسابقه … در آن زمان (جدید) ورزشگاه شده بود پیش بینی شده بود و تحت برنامه ریزی” مک کنا گفت.

“دولت و مقامات برنامه ریزی آن ساخته شده برخی از تغییرات خاص به جای کریکت با کریکت استرالیا ورودی برای تولید یک ورزشگاه است که به خوبی برای بازی کریکت به عنوان آن است که پایی. از این دیدگاه سری بعدی ما پاداش با هند تست و از آن زمان هیچ چیز دیگری تغییر کرده است.”

پرت افت در حلقه داده شد تنها یک درجه بندی از “خوب” توسط داور مسابقه آقا ریچی ریچاردسون این تابستان تا حداقل از “متوسط” از تابستان گذشته اما کالیفرنیا می گوید این نمی تواند یک عامل در تصمیم گیری آن است.

گردشگری و تنظیم پور در پول برای بازاریابی به صرف در غرب استرالیا و هند با تقریبا 50,000 هند به دنیا آمد ساکنان زندگی در استرالیای غربی. دولت در حال حاضر صرف $1 میلیون نفر به تازگی در بازاریابی در هند و در حال مذاکره با هواپیما حامل برای پرواز مستقیم. هند و سریعترین رشد بازار گردشگری.

پرت مقامات نیز اشاره آن آزمون در یک زمان مطلوب منطقه با هند – دهلی نو است که تنها دو و نیم ساعت پشت پرت در تابستان – در حالی که ارائه در زمان نخست پوشش در استرالیا شرقی. مقامات می گویند رتبه های تلویزیون برای روز یک تا سه از تابستان امسال در آزمون بيشتر و در بریزبن برای تمام سه روز و بيشتر از آدلاید در روز یک و سه.

مک کنا که نیز تا به حال چشم خود را بر شکار غیر قانونی ملبورن بوکس روز آزمون گفت: محل باز بود به یک روز یا صورتی-توپ بازی.

دولت که از دست می دهد در هند قرعه کشی است به احتمال زیاد میزبان یک آزمون برابر افغانستان اگر چه کریکت تاسمانی نیز ابراز علاقه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>