Petaia آسیب های برجسته نیاز به نگاهی دیگر Giteau قانون


Queenslanders اخم که اردن Petaia است برای تبدیل شدن به جدید کریس Feauai-Sautia به طور مستمر برگزار می شود صدمات. اما بهتر مقایسه سابق همه سیاه و سفید ریچارد Kahui.

Kahui شبیه یک هافبک ساخته شده توسط خدا. قد بلند, سریع, مدبر و قوی در راه همان است که Petaia است اما با یک نقص طراحی: بدن خود را نگه داشته شکستن. زمان Kahui بود 27 او به عنوان هفتمین شانه عملیات.

انگشتان دست و پا در حال عبور است که Petaia نمی خواهد که همان بی رحمانه باشید که به دنبال Kahui اما در میان مدت آسیب دیدگی او می درخشد unflattering نور در قهرمانی’ هافبک سهام.

اگر شما بودند چیدن یک ردیف 12-شماره 13 فردا چه کسی خواهد بود ؟ Tevita Kuridrani نام خواهد بود در مخلوط اما فراتر از Brumbies هافبک همان سوال را نگه می دارد ظاهر: که در آن اندازه و یا رفتن به جلو ؟

تبلیغات

وجود دارد بیش از حد بسیاری از استرالیایی هافبک که در حال مشت زدن سوراخ در سوپر راگبی سطح ذهن هرگز در آزمون آرنا.

اما یک نام وجود دارد, البته که متناسب با این لایحه. سامو Kerevi در حال پخش است برای Suntory در ژاپن است. در حال حاضر او از قهرمانی’ مشاجره چون او نمی باید به اندازه کافی تست کلاه واجد شرایط زیر Giteau قانون (Kerevi تا 29 آزمون کلاه, اما نیاز به 60 تا واجد شرایط). که قانون تحت بررسی است. من قرار دادن دو و دو با هم در اینجا و در آینده با چهار. از آن زمان به Kerevi تماس بگیرید.

The Wallabies need wrecking ball Samu Kerevi.

قهرمانی نیاز wrecking ball سامو Kerevi.اعتبار:گتی

چنین تصمیم گیری خواهد آمد در زمانی که همه کشورهای در حال کشتی با چگونه به نفع خود به عنوان بسیاری از مسابقات تست به عنوان امکان پذیر است و در عین حال هنوز هم نگه داشتن بازیکنان خود را در خانه.

ایرلندی آن را با مالیات حل مالیاتی-بازگشت طرح که در ضربات در پایان از بازیکنان حرفه ای (من درک سابق قهرمانی مربی مایکل Cheika در واقع مطرح شده این با pollies در کانبرا در طول زمان خود را مسئول).

Springboks رفته اند راه دیگری خم به واقعیت های اقتصادی و چیدن بازیکن از اروپا و ژاپن است. آن را درخشان مشغول به کار در سال گذشته است.

Jordan Petaia is out for the rest of the Super Rugby season with a shoulder injury and that spells trouble for the Wallabies.

اردن Petaia است برای بقیه سوپر راگبی فصل با آسیب دیدگی شانه و جادوها است که مشکل برای قهرمانی.اعتبار:گتی

سیاه پوستان همه باید یک معروف hard-خط مشی چیدن نیست هر کسی نیست بازی در نیوزیلند, اما اگر شما در زیر کلاه سر گذاشتن از سیاست که شما می توانید آنها را نیز مهم سازش برای حفظ آن است.

با وجود این واقعیت که آنها در واقع انتخاب شماره 7 مت تاد برای 2018 پایان سال تور در حالی که او قرارداد برای Panasonic وحشی شوالیه در ژاپن خود را بسیار انعطاف پذیر راه حل بدان معنی است که امثال برودی Retallick و سام Whitelock اجازه داده شده نانامی به بازی در ژاپن (Retallick را از دست ندهید تست تمام فصل در سال 2020) در حالی که Beauden Barrett اعطا شده است یک گزینه مشابه (به عنوان به خوبی به عنوان یک شروع با تاخیر به این سال فوق العاده راگبی رقابت).

اما این کشور که منافع من بیشتر وقتی که می آید به قهرمانی انگلستان است.

Beauden Barrett is getting special treatment from New Zealand Rugby.

Beauden بارت است درمان ویژه از نیوزیلند راگبی.اعتبار:گتی

زبان انگلیسی نیز حاضر به انتخاب بازیکنان خارج از بازی خود را در رقابت اما با یک نکته: آنها یک “شرایط استثنایی” بند آنها استناد می تواند. که قبلا شده است که در تفسیر به معنای یک مقیاس بزرگ آسیب بحران اما با عربها حقوق و دستمزد-کلاه رسوایی باز کردن این امکان را به آنها می تواند از دست دادن برخی از بازیکنان به مسابقات خارج از کشور به RFU است نه حکومت کردن استفاده از آن در سال آینده.

من دوست دارم لول خوردن در اتاق آنها داده اند خود را در حالی که هنوز به وضوح علامت آن است که اولویت خود را برای انتخاب بازیکنان مبتنی بر خانه.

این نوع رویکرد من می خواهم برای دیدن با توجه به Kerevi. راگبی استرالیا خواهد بود بازی با آتش اگر آنها پاره کردن زمان Giteau قانون به طور کامل اما Petaia آسیب خواهد به نظر می رسد به نوعی از “شرایط استثنایی” است که می تواند اجازه استفاده از آنها را Kerevi در عین حال هنوز هم حفظ ماهیت سیاست.

Kerevi در سطح جهانی است و برداشت او از ژاپن به احتمال زیاد بسیار متفاوت به گفتن چیدن روری آرنولد پس از یک فصل از تنگ-پنج اسیاب با تولون در فرانسه.

ژاپنی, لیگ است نه به عنوان فیزیکی یا بلند اما شما فقط باید به نگاه مطبوع از بازیکنان آینده از طریق خود سیستم دانشگاه به می دانم که آنها را آموزش بسیار جدی است.

همانطور که برای کسی مانند خواهد Skelton راگبی استرالیا مقررات اجازه می دهد قهرمانی برای انتخاب بازیکنان را ساخته اند که تعهد به آمدن به خانه به اندازه کافی انعطاف پذیر – Nic سفید بود برگشت رقابت رنگ ها در سال 2019 اما او نمی خواهد بازی سوپر راگبی تا 2021.

جدید Wallabies مربی دیو رنی یک بیت از پانچ در شماره 12. در ستاد او با استفاده از امثال سانی بیل ویلیامز Bundee اکی و چارلی Ngatai. Kerevi خواهد بود خود را مرتب کردن بر اساس از بازیکن. بنابراین با Petaia بازگشت تاریخ نامشخص اجازه دهید یکی دیگر از گفتگو در مورد قهرمانی واجد شرایط بودن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>