برادران وارنر تلویزیون گروه رئیس جمهور و رئیس محتوای افسر Peter Roth اتحاد جوهر تمدید قرارداد با این شرکت است که او را رئیس واحد یک موقعیت تازه ایجاد شده.

در این نقش راث ادامه خواهد داد به رهبری گروه تولید تلویزیون از جمله ایالات متحده تولید اسکریپت unscripted و جایگزین سری برای پخش کابل و جریان. او را به ادامه کار از نزدیک با برادران وارنر تلویزیون در سراسر جهان توزیع جمهور Jeffrey R. شلسینگر. راث خدمت در موقعیت فعلی خود را از ماه مه 2013.

“در سراسر این صنعت پیتر است شهرت خوبی سزاوار به عنوان یک افسانه و من مدت طولانی است که یکی از تحسین کنندگان او خلاق و بینش روابط عمیق و بی بدیل شور — و عشق — همه مردم در پشت و در جلوی دوربین در شبکه ها و در سراسر استودیو را که برادران وارنر پرکار ترین تولید کننده تلویزیون در هالیوود گفت:” برادران وارنر صندلی و مدیر عامل ان Sarnoff به آنها راث گزارش خواهد شد. “این اتصالات به تشخیص کمک های بسیاری به این شرکت و ما سپاسگزار او خواهد منجر به ادامه ما تولید تلویزیون به عنوان کسب و کار ما گسترش خروجی ما برای مطابقت با افزایش تقاضا برای برنامه نویسی سنتی و رسانه های جدید از جمله خود ما HBO Max.”

برادران وارنر سیاهی دستاوردهای استودیو تلویزیون عملیات دست یافته اند تحت راث تماشای حفظ عرضه آن به شبکه های پخش در حالی که ramping تا سری تولید خروجی برای حق بیمه و اساسی cablers و گسترش تولید سری برای streamers.

راث به نظارت مجموعهای منحصر به فرد به طور کلی معاملات با استودیو از جمله Chuck Lorre, Greg Berlanti, J. J. Abrams و کتی مک گراث بد Robot Productions, Ava DuVernay, John Wells, Damon Lindelof, Mindy Kaling, Roberto Aguirre-Sacasa بانک های الیزابت Bruno Heller, Michael Patrick King, Steve Molaro, Nkechi Okoro, Carroll, Bill Lawrence, Bryan Cranston, David Nutter, Rob Thomas مت میلر و رابرت زمکیس.

راث اول پیوست برادران وارنر در سال 1999 به عنوان رئیس جمهور برادران وارنر تلویزیون پس از گذراندن سه سال به عنوان رئیس جمهور از فاکس, سرگرمی, جایی که او مسئول توسعه و برنامه نویسی “Ally McBeal “That 70’s Show” و “مرد خانواده.” قبل از زمان خود را در شبکه او زمان صرف شده در بیستم تلویزیون پارسیان حدود چهار سال به عنوان رئیس جمهور از تولید و قبل از آن, به عنوان رئیس جمهور Stephen J. Cannell, محصولات برای شش سال. کار خود را نیز عبارتند از یک دهه در ABC; راث خود را آغاز کرد تلویزیون حرفه ای در سال 1976 به عنوان مدیر برنامه های کودکان.

راث در حال حاضر در هیئت مدیره Peabody جوایز لس آنجلس حکام مرکز Paley برای رسانه ها و سالن از شهرت کمیته انتخاب برای تلویزیون آکادمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im