Pharrell میشل آنتونی, جودی Gerson, جان پلات تاریخ راک سالن از شهرت مدیره بنیاد

The Rock and Roll Hall of Fame بنیاد در نیویورک امروز اعلام کرد پنج عضو جدید که عضویت خود را در هیئت مدیره: میشل آنتونی (معاون اجرایی رئیس جمهور Universal Music Group); جودی Gerson (رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Universal Music Publishing); Pam کافمن (رئیس جمهور ViacomCBS محصولات مصرفی); Jon پلات (رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت SONY/ATV Music Publishing); و هنرمند/تهیه کننده/کارآفرین Pharrell Williams.

“ما هر دو خوش شانس و افتخار به استقبال این رهبران خلاق در موسیقی و سرگرمی به هیئت مدیره ما” گفت: RRHOF رئیس هیئت مدیره جان Sykes. “هر کدام به ارمغان می آورد به هیئت مدیره ما تجربه عمیق و دانش گسترده ای از موسیقی است که کمک خواهد کرد که ما همچنان به رشد به عنوان پایه و اساس واقعی نهاد فرهنگی است.”

با توجه به اعلام, Rock and Roll Hall of Fame بنیاد مدیره “حمایت از ماموریت این بنیاد به تعامل با آموزش و الهام بخش از طریق قدرت, راک اند رول, شناخت ماندگار نقش راک اند رول موسیقی نقش در زندگی مدرن و فرهنگ است.” هر سال این بنیاد انتخاب inductees به سالن از شهرت. با همکاری Rock and Roll Hall of Fame موزه کلیولند آن هدف این است که برای اتصال راک اند رول طرفداران با موسیقی و هنرمندان آنها را دوست دارم و حراست و حفاظت از آثار تاریخی و سوابق.

هر سال بنیاد میزبان خود القایی مراسم به رسمیت شناختن هر دو هنرمندان و غیر هنرمندان که تا به حال بیشترین اثر را بر روی راک اند رول موسیقی و فرهنگ است. امسال مراسم روز شنبه, مه 2 و زنده پخش خواهد شد HBO.

Depeche Mode, the Doobie Brothers, ویتنی هوستون, Nine Inch Nails, The Notorious B. I. G., and T. Rex هستند Rock & Roll Hall of Fame را 2020 inductees. دریافت Ahmet Ertegun جایزه که در اصل برای عدم اجرای حرفه ای هستند دیرین بروس اسپرینگستین مدیر سابق و منتقد موسیقی Jon Landau و جانباز عقاب مدیر و چند وجهی اجرایی ایروینگ Azoff.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>