فیلیپین’ پیشرو پخش گروه ABS-CBC ممکن است مجوز آن باطل. این حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان حمله به آزادی رسانه ها در کشور است.

روز دوشنبه دولت وکیل کلی درخواست این کشور دیوان عالی کشور در برابر ABS-CBN و شرکت تابعه آن ABS-CBN همگرایی. این درخواست اظهار داشت که این شرکت به نقض قوانین مالکیت خارجی و که آن را به حال به طور غیر قانونی راه اندازی پرداخت-TV عملیات و یک کانال که برای آن نیست که یک مجوز.

در سال 1946 تشکیل و در حال حاضر شمارش 11,000 کارکنان ABS-CBN است که علنا ذکر شده در فیلیپین بورس. این عمل در سراسر free-TV, pay-TV و کابل و ماهواره ای را از طریق آسمان. با ستاره سینما آن هم در فیلیپین’ بزرگترین شرکت فیلم توسط درآمد و انتشار فیلم شماره.

“ما می خواهیم برای پایان دادن به آنچه ما کشف شده به شدت سوء استفاده از شیوه های ABS-CBN” وکیل ژنرال خوزه Calida در بیانیه ای گفت:. “حق رای دادن یک امتیاز ویژه اعطا شده توسط دولت باید تنها محدود به اشخاص که صادقانه پایبند به قانون اساسی ما و قوانین است.”

این شرکت در حال حاضر دارای 25 سال فرصت است که با توجه به تمدید پایان ماه مارس است. حرکات در مجلس شورای اسلامی به تمدید حق رای دادن شده اند ساخته شده از جولای سال گذشته اما هنوز بررسی نشده است توسط کمیته مناسب است.

فیلیپین جمهور رودریگو Duterte بارها مواجه ABS-CBN زیر گروه امتناع از دادن اعتبار به خود 2016 مبارزات انتخاباتی آگهی. در ماه دسامبر او با حمله به شرکت و سهامداران توصیه به فروش. “من مطمئن شوید که شما را به یاد داشته باشید این قسمت از ما بار برای همیشه او گفت:” در آن زمان است. Calida انکار کرد که سیاست شدند تصمیم به پرونده دادخواست.

Duterte ساخته شده مشابه خارجی-مالکیت اتهامات در مورد Rappler, یک نشریه آنلاین است که تاکنون به آوازی در آن انتقاد از Duterte دولت وحشیانه ضد مبارزه با مواد مخدر و چندین پرونده در دادگاه در حال بررسی. Duterte نیز مورد حمله رسانه های خارجی از جمله نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

“این اقدامات بخشی از سرکوب گسترده تر در رسانه ها و گروه های جامعه مدنی که جرات انتقاد از او را (Duterte),” لابی گروه دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای گفت.

“این ثابت می کند و بدون شک که این دولت است که خم جهنم در استفاده از تمام قدرت خود برای تعطیل کردن شبکه رادیو و تلویزیون” گفت: اتحادیه ملی خبرنگاران فیلیپین “ما نباید اجازه vindictiveness یک مرد مهم نیست که چقدر قدرتمند برای اجرای نعل بر قانون اساسی تضمین آزادی مطبوعات و بیان و حق مردم می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su