‘ققنوس اورگان’: فیلم نقد و بررسی

برای قرار دادن آن را به سادگی — و بله سپاسگزاری — “ققنوس اورگان” است که مرتب کردن بر اساس فیلم بسیاری از ما نیاز به در حال حاضر. این یک undemandingly لذت بخش و اطمینان قابل پیش بینی dramedy که در آن هیچ چیز حتی sourball نگرش آن comically ناخوشایند ناراضیان همیشه مجاز است به از دست و یا بی جهت فشار اعتبار. اما آن را نیز بیش از حد شوخی های تند و تیز و unaffectedly پایین به زمین برای آمدن در سراسر به عنوان مطلوب pablum.

بازیگران به خوبی با بازیگران و تقریبا همه از آنها به عنوان جذاب به عنوان نقش خود می تواند اجازه دهد. (یکی از فوق ناراضیان در واقع تبدیل به قطبی مخالف ضعیف بازنده است.) در این گردد indie کاملا دلپذیر چیز جزیی است که می تواند VOD انحراف آرام تر از یک فنجان چای در طول این بار تلاش. و در صورتی که صدا نیست, جذاب, خوب, که OK: برخی از مردم به سادگی نمی مانند چای.

(البته اگر این بار نیست بنابراین پر سر و صدا, “ققنوس اورگان” باز خواهد بود در محدود اکران ، platforming و در طول هفته آینده به بازارهای اضافی. اما این فیلم را توزیع کرده است بر اساس یک رمان راه مقابله با عادی: شما می توانید آنلاین به phoenixoregon.com وب سایت و خرید یک “تئاتر در خانه” بلیط. درآمد تقسیم خواهد با تئاتر بود که در اصل امضا در نمایشگاه فیلم است.)

James Le Gros پخش — winningly به جز زمانی که او قرار نیست به — بابی, مرکز این آینده-از-میانه-سن داستان مجموعه در عنوانی اقیانوس آرام شمال غربی شهر. جایی در بی سر و صدا ناامید طرف از 40 بابی زندگی در یک گلف استریم, تریلر, که در آن او dabbles در عطف حوادث مانند مرگ مادر و فروپاشی ازدواج خود را به داستان یک رمان گرافیکی. (فقط به آن را جالب تر و شاید منطقی که چرا همه چیز شده اند تا به خوبی برای او پرتاب دستکاری موجودات فرازمینی به مخلوط.)

اما بابی صرف بیشتر وقت خود را در آنچه به نظر می رسد آخرین در یک سری از بن بست عهد بوق شغل مشغول به کار در یک نرخ دوم رستوران ایتالیایی که در آن کایل (Diedrich Bader) این belligerently مهربان صاحب در تلاش برای باقی می ماند و یک گام جلوتر از ورشکستگی توسط خرید ارزان ترین مواد غذایی ممکن است و تصرف نیمی از کارکنان خود را راهنمایی.

کارلوس (جسی Borrego) بابی را دوست دیرین با این نسخهها کار به عنوان آشپز برای رستوران و بیشتر طول می کشد افتخار در کار خود را از کایل قدردانی یا واقعا بخواهد. فشار می آید به پرتاب هنگامی که مالک شروع به خرید روغن زیتون که آشپز رد به عنوان اشغال. (شکایت خود, جای تعجب نیست, سقوط در گوش کر.) شکستن که آخرین کاه است تمام طول می کشد برای کارلوس به سطح شیب دار تا برنامه های خود را به اجاره بلند مدت توقیف کوچه بولینگ — که در آن نه اتفاقا بابی زمانی محلی-قهرمان پیروزی دهه قبل توسط بولینگ یک بازی کامل — و دوباره باز کردن آن به عنوان یک محل که در آن او می تواند در خدمت artisinal پیتزا بابی می تواند ارائه هنر و صنعت آبجو و کوکتل و هر کس می تواند جشن بین تلاش در نتیجهی حملات و قطعات یدکی. همه آنها نیاز به کارلوس می گوید دوستان خود حق شریک کسب و کار. و یا عدم آن, یک اشتباه است.

بسیار شبیه به یک ادراک طبخ ممکن است آزادانه در برابر تعداد باقی مانده و تازه مواد لازم برای تهیه یک غذای خوشمزه, نویسنده و کارگردان Gary Lundgren, قرض بیت ها و قطعه از فیلم به عنوان متنوع به عنوان “آشپز” “شب بزرگ” و (وقتی که می آید به اضافه کردن توسعه زیر subplot در مورد یک منتقد غذا) “Mystic Pizza” و تولید خفیف اما سرگرم کننده, تعلیق, با, بازی بولینگ, مسابقات است که نقش کمتر مانند “The Big Lebowski” از سال 1979 Tim Matheson خودرو “خیال باف.” (همه که از دست رفته است یک اوجی گنجاندن Little River گروه “برای رسیدن به بالای صفحه.”)

در همان زمان, اما, Lundgren, شواهد تیز چشم و دلسوز قدردانی برای جاه طلبی تعاملات و روال روزمره که تعریف زندگی در یک شهر که در آن کمتر از عالی رستوران مانند یک کایل عمل می تواند در امتداد ساحل در حالی که با یک وفادار مشتریان یک دسته کوچک موسیقی جاز کوچه بولینگ و لذیذ پیتزا کاخ ممکن است کسب و کار تولید آن به تازگی ارزش به تنهایی می تواند گرافیک رمان نویس می تواند پیدا کردن به اندازه کافی انتفاعي به عنوان یک متصدی بار به طور نامحدود تاخیر در نظر گرفتن خطرات جدی با هنر خود.

برای مطمئن شود, this ain’t Mayberry. (برای یکی از چیزهایی که مردم در اینجا گاهی اوقات رها کردن F-بمب تنها قابل تصور دلیلی برای فیلم R رتبه.) اما آن را بسیار آسان به این باور است که یک محل است که عبارتند از میان آن متنوع شهروندان و ساکنان موقت, Tanya (standout Lisa Edelstein), شراب و مشروب فروشی عامل ارائه می دهد که بابی مالی و سرمایه گذاری عاطفی; Al (Kevin Corrigan), an ultra-بد خلق بولینگ خط ترمیم کننده می داند که هیچ کس دیگری در منطقه خود را از تجربه و تخصص و از همه بیشتر نفرت انگیز به دلیل آن است; و ماریو (Reynaldo Gallegos), هدفمند ingratiating سرمایه داری که ممکن است یا ممکن است در یک ماموریت به پشم rubes.

“ققنوس اورگان” نیست بهار فراوانی از شگفتی است. اما نیست که می گویند شما نمی خواهد به سمت چپ خندان راه همه چیز معلوم در پایان. و راه: شما باید جای تعجب نیست اگر در آینده ای نه چندان دور, فیلم الهام بخش یک تلویزیون طنزهای spinoff.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>