PhonePe ادغام تحویل مواد غذایی برنامه Swiggy در آن ‘تغییر’ پلت فرم

خارج شده و متعلق به پرداخت دیجیتال شرکت PhonePe گفت: این مجتمع هند بزرگترین غذایی پلت فرم تحویل Swiggy در آن تغییر پلت فرم.

با این مشارکت PhonePe 200 میلیون کاربر ثبت شده می تواند در حال حاضر دسترسی به Swiggy برنامه و سفارش غذا از درون PhonePe خود نرم افزار. این سرویس در دسترس خواهد بود در تمام 520 شهرستانها که در آن Swiggy ارائه مواد غذایی در هند.

“این به شما اجازه کاربران ما کشف و سفارش خود را بهترین-غذاهای دوست داشتنی در Swiggy از درون PhonePe برنامه خود گفت:” Rituraj Rautela رئیس PhonePe سوئیچ. او گفت: از طریق PhonePe سوئیچ این شرکت تلاش شده است برای ساخت یک شریک برنامه اکوسیستم است که کاربران آن ارائه یک راه بسیار مناسب برای دسترسی و تعامل با برنامه های متعدد.

“ما شاهد کاربر عالی کشش پس از راه اندازی PhonePe سوئیچ و در حال حاضر بیش از 100 شریک برنامه های زنده بر روی سوئیچ. ما به دنبال به جلو به همکاری با Swiggy و در بیشتر متمرکز طرح های رشد در ماه های آینده گفت:” Rautela.

PhonePe سوئیچ اجازه می دهد تا مشتریان به یکپارچه سوئیچ بین PhonePe و برنامه های مورد نظر در دسته بندی مواد غذایی, مواد غذایی, بهداشت و تناسب اندام, خرید و سفر و سرگرمی در PhonePe خود نرم افزار. کاربران می توانند با ورود به سیستم این برنامه بدون نیاز به دانلود آنها را با یک شیر آب تک. آن را قادر می سازد تا, تاجر, همکاران به ادغام آنها موجود PWAs (progressive برنامه های وب) و یا سایت های تلفن همراه برای پلت فرم و فورا رسیدن به گسترده PhonePe پایگاه کاربر.

“از طریق این مشارکت ما خوشحال به گسترش راحتی غذا سفارش و تحویل به PhonePe سوئیچ پلت فرم و بخشی از اکوسیستم از خدمات و برنامه های آن ایجاد کرده است” گفت: Srivats TS, معاونت بازاریابی در Swiggy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>